Sari la conținut

Gazprom


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

2 zile la rand am avut treaba saptamana asta in jurul orei 11 la Dedeman si apoi la Era. De fiecare data am vazut in parcarea de la Gazprom o brunetica  frumoasa si chiar elegant imbracata. Nu frecventez fetele de pe strada, dar daca ar avea locatie si anunt pe publi24 sau aici sunt sigur ca m-ar tenta o vizita. Stiti ceva despre ea?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Marghita
  • Oras:Marghita
1 oră în urmă, cristi948 a spus:

Va salut,am trecut si eu pe acolo,Si mai este o fata blonda,arată super,de ea nu stie nimeni nimic ?

Si eu o blondă am văzut acolo,acu vreo două saptamâni am vreut să merg la ea ,dar nu mai era pe acolo

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Aia blonda cu pantalonii mulati mulati e veche....minim de 10 ani stiu eu ca lucreaza acolo. Tot pe vremuri m-am oprit la o muie, m-a dus prin spate, pe unde e acum cartierul ala de case si mia supt pula stand pe capota. Ce sa zic...eram mai tanar, si a fost interesant, dar cam atat. 

bruneta e cea din anunt, am vazut-o si in nufarul in zona lotus ( cred ca pe acolo sta ) , mai era cu una si cu un copil mic ( 3 4 ani max ) cred ca mergeau in parc... . Pare ok asa cand o vezi, frumusica, subtirica, nu are fata din aia cand se uita la tine zici ca vrea sa iti dea in cap :))).  M-as opri la ea, dar la ce trafic e acolo....mi ca ma vede dracu careva :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 9 minute, fustangiu4 a spus:

Blonda? 

Nu. Bruneta. Doar ca,  Din păcate exista un dar, intr o seara m am poziționat în parcarea de la Momax, sa vad care e mișcarea cu ea..

1. Pestele sta pe terasa la Gazprom,  sau în mașină,  învârtindu-se pe acolo

2. Clienții ii duce undeva între dedeman și Momax, niciodată nu am văzut o părăsind zona înspre Salonta

3. După câteva minute a apărut și politia mergând tot în x ona aia.  Asa  ca trage tu Concluzii.  Eu nu m as risca cu toate ca arata bine la fata și corp. Tot acolo mai stau 2 arătări, una blonda și una mov în cap. Genul de persoane la care întorci capul.... Dar din păcate în partea cealaltă, sa nu le vezi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Cu pestele asta e...iti asumi.... ce poate sa iti faca:)))) . Crezi ca alea de pe publi nu au? Si alea au si stau ascunsi cine stie pe unde. De aia mie nu imi e frica....naspa e cu politia sau daca te vede dracu careva care te stie....:))) acolo e buba :)))

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 17.04.2021 la 14:04, imiplace_ a spus:

2 zile la rand am avut treaba saptamana asta in jurul orei 11 la Dedeman si apoi la Era. De fiecare data am vazut in parcarea de la Gazprom o brunetica  frumoasa si chiar elegant imbracata. Nu frecventez fetele de pe strada, dar daca ar avea locatie si anunt pe publi24 sau aici sunt sigur ca m-ar tenta o vizita. Stiti ceva despre ea?

Am mers și eu intr-o seara, Acu o luna, era una blonda am luat-o și am mers in parcare la momax era ora 9 cred aproximativ, după 10 minute mi-o bătut poliția la geam 😂 

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 19 minute, dublushoot a spus:

Am mers și eu intr-o seara, Acu o luna, era una blonda am luat-o și am mers in parcare la momax era ora 9 cred aproximativ, după 10 minute mi-o bătut poliția la geam 😂 

Aiurea.. . Înseamnă că intuiția mea încă funcționează. Asa ca aveți grija....
 De evitat locul... 🔞

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...