Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Crystinainna said:

BUNĂ,sunt disponibila începând de azi 

Pentru mai multe detalii suna.ma

0756693230

Cristina, pune un link catre anuntul tau, pentru ca nu poti atasa poze, deoarece nu ai cont platit. 

• Like 1
  • Super Premium
Acum 3 ore, puloiu a spus:

Cristina, pune un link catre anuntul tau, pentru ca nu poti atasa poze, deoarece nu ai cont platit. 

Mai are vreo 2 topice cu alt nume de scena si alt telefon, tot asa deschise de-aiurea ... S-o  lasam in pace momentan sa isi faca treaba , sa nu zica ca suntem baieti rai ... :lol:

• Like 3

Si daca nu vrem ce facem  ? 

Daca tot ti-ai facut topic aici zi si tu ce prestezi si la ce tarife... Si baga si niste poze sa vedem cum arati... fara cap... ca-cu-ca-pu ne-am lamurit :D

La 06.05.2021 la 21:41, Angellove69 a spus:

100% a scris la hoha partea cu anilingusul sa.i sune telefonul mai mult.acum la cunilingus poate sunt amatori 

Dacă ai fi fost la mine..sau te-ai fi interesat, fără sa îți dai cu părerea...ai fi știut ca fac și cunilingus și anilingus...până la dominari soft/hard. 

Acum 2 ore, Crystinainna a spus:

Dacă ai fi fost la mine..sau te-ai fi interesat, fără sa îți dai cu părerea...ai fi știut ca fac și cunilingus și anilingus...până la dominari soft/hard. 

Stapana mea data viitoare iti voi cere voie sa imi dau cu pararea:))))pana atunci tu esti "sclava mea"taci si fa ceea ce stii mai bine sa inghiti lapticul de matca🙂😉😂😂😂😂😂