Sari la conținut

Bruneta891


Postări Recomandate

Acum 22 minute, Sofia91 a spus:

Ba nesimțitule, femeia poate are o problema strict personala. Atata răutate ai în tine de nu am văzut,de 1 an de zile o ții tot asa. Înainte erai goth_padre acum ai impresia ca nu își da seama nimeni cine ești,ai același vorbe cretinule,stai un pic pe pauza si apoi iar o iei de la capăt! Ai impresia ca femeile nu pot fi independente,ca toate au pești. 

Proastă pulă a fost la piz.a lui maica-ta când te-a făcut, mai bine te avorta,ca ești inutil!

Îmi cer scuze pentru offtopic @Bruneta891 ,dar nu pot sa ma abțin! 

Dal naibi de nebun , pihopat nu ai ce sa i ceri lasal sa vorbeasca 😂😂😂ca ne batem gura aiurea cu el te pup scumpa mea🙏❤️❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 hour ago, Curiosuleu said:

@pisicut ia atitudine

O sa ia,așteaptă mult și bine. Te superi ca a postat fata asta identitatea omului care este în spatele acestui cont! De ce ti-a fost frica nu ai scăpat. 🤣

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
13 minutes ago, andrei_andrey said:

@Sofia91așa asa, sari pe ei😅

Salut,

v-am zis că e fata faina și corectă ,

deși nu activează s-a implicat in cazul Mariei ce făcea neprotejat și în cazul de față .

Felicitări Sofia și te apreciez mult 👍

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 hours ago, Tinderboy said:

Salut,

v-am zis că e fata faina și corectă ,

deși nu activează s-a implicat in cazul Mariei ce făcea neprotejat și în cazul de față .

Felicitări Sofia și te apreciez mult 👍

Cu mare drag , chiar așa ești ,

și de va dura chiar până mă pensionez 😅

sper să mă cunoști și sa aflii cum sunt eu 😊

Stima !

 

 

 

Link spre comentariu
33 minutes ago, Tinderboy said:

Cu mare drag , chiar așa ești ,

și de va dura chiar până mă pensionez 😅

sper să mă cunoști și sa aflii cum sunt eu 😊

Stima !

 

 

 

Stai linistit , curand va activa senzatia de detinut asupra ta pentru ca vei ajunge la parnaie , vei msimti pe pielea ta cu solzi ce inseamna parnaie, vei fi fetita

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 11 minute, lukas82 a spus:

Am vizitat și eu fata vineri.....este a doua oară când o vizitez, fata are sâni și corp fff mișto, nu e slabă. Atitudinea este una de nota 10.

Eu o sa revin de fiecare dată când am sa pot.

Prețul este 150 finalizare.

Multumes si te mai astept 🙏❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat o azi pe dameza . Programarea facuta prin watsup si respectata la ora stabilita . 
locatia in centru , curata .- 10 

N am mers la duș deoarce venisem fresh de acasa

tipa arata bine , mi s a parut foarte amabila si sociabila am discutat putin , dupa care am trecut la treaba.

Oralul np executat cam timid ce i drept insa era implicata , cu atentie si la oo , sarutari si atingeri pe corp -8

La normal protejat am stat putin in misionar , apoi am schimbat pe la spate si aia a fost , e foarte stramta .Nu mi s a parut ca geme insa ma atingea pe corp si parea ca ii place si ei - 9 

E foarte girlfriend dar asta probabil depinde si de fiecare client cu arata , iginea , etc 

Ramane la recomandarea pentru viitor , e atenta , curata si foarte ok per total.

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 7 minute, thefatherb a spus:

Am vizitat o azi pe dameza . Programarea facuta prin watsup si respectata la ora stabilita . 
locatia in centru , curata .- 10 

N am mers la duș deoarce venisem fresh de acasa

tipa arata bine , mi s a parut foarte amabila si sociabila am discutat putin , dupa care am trecut la treaba.

Oralul np executat cam timid ce i drept insa era implicata , cu atentie si la oo , sarutari si atingeri pe corp -8

La normal protejat am stat putin in misionar , apoi am schimbat pe la spate si aia a fost , e foarte stramta .Nu mi s a parut ca geme insa ma atingea pe corp si parea ca ii place si ei - 9 

E foarte girlfriend dar asta probabil depinde si de fiecare client cu arata , iginea , etc 

Ramane la recomandarea pentru viitor , e atenta , curata si foarte ok per total.

Multumesc frumos ❤️🌸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...