Sari la conținut

Raisa 0721147418


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ghiciti unde am fost eu azi? Nu puteti rata prea mult...

Pt mine fetita asta e aur curat, pt ea am ratat cateva dive, fara sa regret. Funduletul ala in caprita e o minune, cum se aseaza si pompeaza in Lot e mirific. S-a invatat sa ne priveasca in ochi in misionar si la On.

Daca maine o ratez, vineri sigur ma prezint la datorie. Ma hranesc cu tineretea ei adolescentina.

Multumesc pt tot, ochi frumosi!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7433
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Ghiciti unde am fost eu azi? Nu puteti rata prea mult...

Pt mine fetita asta e aur curat, pt ea am ratat cateva dive, fara sa regret. Funduletul ala in caprita e o minune, cum se aseaza si pompeaza in Lot e mirific. S-a invatat sa ne priveasca in ochi in misionar si la On.

Daca maine o ratez, vineri sigur ma prezint la datorie. Ma hranesc cu tineretea ei adolescentina.

Multumesc pt tot, ochi frumosi!

Esti vampir? "sugi" energia domnisoarelor? 🙈😆😆😆

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 3 minute, Flx01 a spus:

Esti vampir? "sugi" energia domnisoarelor? 🙈😆😆😆

Azi nu i-am supt energia, din contra ea a supt ceva concret, iar eu am fost infipt adanc in ea printr-o procedura numita face sitting. Nici acum nu m-am spalat pe fata, sa ii mai simt aroma. Stii cum era pe vremuti cand dadeai noroc cu o celebritate si nu te mai spalai pe msna o perioada...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7433
Acum 7 minute, unsuflet a spus:

Azi nu i-am supt energia, din contra ea a supt ceva concret, iar eu am fost infipt adanc in ea printr-o procedura numita face sitting. Nici acum nu m-am spalat pe fata, sa ii mai simt aroma. Stii cum era pe vremuti cand dadeai noroc cu o celebritate si nu te mai spalai pe msna o perioada...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Nu esti sanatos. Jur. 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

@Raissaaaaaa trece-l la tratament intensiv. Ca nu se mai face bine🙊😆😆😆🤣🤣🤣

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 2 ore, Raissaaaaaa a spus:

Mai am cateva locuri disponibile 😈❤️

D41C9A6D-91E9-4666-95A6-B21390CF3963.jpeg

AB6F0993-1906-4E2F-AAEA-9121266F1EB4.jpeg

Sper sa rămâi cât mai mult in oraș , poate te și muți de ce nu … doamne demult nu am mai avut așa o întâlnire cu o copila , e la început de drum după atitudine , dar dacă are sprijinul celor din oraș va reuși , sprijiniți o cu vizite zilnice sau măcar la 2/3 zile maxim sa facem pe rând ca astăzi o fost așa ocupată ca o zis ca n-are locuri , mâine is la ea , @unsuflet deschizător / descoperitor de fete super făine ma bucur ca tiam dat crezare și am fost la fetișcană 

preturile is ptr toate buzunarele e păcat sa nu vizitezi o fata atâta de tânăra e ca și cum ai fi cu o colega de liceu , și dacă faci abstracție de unele mici stângăcii chiar te vei bucura , acuma voi bifa a 3 vizita sa pot reveni cu o recenzie la cald . 
incurajati fetele tinere prin plata serviciilor !!!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 oră, unsuflet a spus:

Ghiciti unde am fost eu azi? Nu puteti rata prea mult...

Pt mine fetita asta e aur curat, pt ea am ratat cateva dive, fara sa regret. Funduletul ala in caprita e o minune, cum se aseaza si pompeaza in Lot e mirific. S-a invatat sa ne priveasca in ochi in misionar si la On.

Daca maine o ratez, vineri sigur ma prezint la datorie. Ma hranesc cu tineretea ei adolescentina.

Multumesc pt tot, ochi frumosi!

Multumesc si eu pt toot🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 11 minute, zerrcore a spus:

Sper sa rămâi cât mai mult in oraș , poate te și muți de ce nu … doamne demult nu am mai avut așa o întâlnire cu o copila , e la început de drum după atitudine , dar dacă are sprijinul celor din oraș va reuși , sprijiniți o cu vizite zilnice sau măcar la 2/3 zile maxim sa facem pe rând ca astăzi o fost așa ocupată ca o zis ca n-are locuri , mâine is la ea , @unsuflet deschizător / descoperitor de fete super făine ma bucur ca tiam dat crezare și am fost la fetișcană 

preturile is ptr toate buzunarele e păcat sa nu vizitezi o fata atâta de tânăra e ca și cum ai fi cu o colega de liceu , și dacă faci abstracție de unele mici stângăcii chiar te vei bucura , acuma voi bifa a 3 vizita sa pot reveni cu o recenzie la cald . 
incurajati fetele tinere prin plata serviciilor !!!!

Multumesc 🥰 Te astept cu drag maine💞

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 14 minute, Flx01 a spus:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Nu esti sanatos. Jur. 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

@Raissaaaaaa trece-l la tratament intensiv. Ca nu se mai face bine🙊😆😆😆🤣🤣🤣

 

Eu l am trecut, cred ca de aia nu se mai face bine 🤣🤣🤣🙈🙈

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

    În sfârșit. Am reușit o programare la fata asta frumoasă. Nu a fost ușoară. Dar măcar nu am pățit ca data trecută.

   Programare făcută cu o zi înainte,cu confirmare cu o jumătate de oră înainte, așa îmi spunea.Dar la ora 10 scrie pe topicul ei, să confirmăm, că dacă nu ne anulează. Cel de la ora 11, și..12.30.

   Am reușit să ajung. Îmi deschide ușa o fată frumoasă, când mă vede,zice, că noi ne cunoaștem. Da siguri,când ai  fost primadatä la Arad te-am vizitat de două ori.

   Mă invită la un pahar de apă,stăm un pic de vorbă, îi las cadoul, și mă cer la duș. 

   Ea ma așteptat în pat dezbrăcată. Mă pun lângă ea,mai vorbim puțin și trec la acțiune. Încep să o sărut pe față,pe corp, până nu ajung la piersicuța ei, curată, proaspăt epilată,care este unicata,prin fluturașii ei,una e mai lungă ca cealaltă... e superbă...am jucat destul de mult cu ele. Ea între timp gemea plăcut. 

  A trecut ea la ON unde se descurcă destul de bine,încercare de Deep, și atenție la împrejurimi, fără să folosească mâna.

   Am montat balonașul, și trecut la cowgirl unde se mișcă foarte bine.  Urmat missionar unde după ce am obosit am trecut la poziția doggy,unde ai o

 priveliște frumoasă,nu puteam să ratez să n-o bag botul în savarină. Nu a comentat la nici o poziție,ba,a și contribuit cu contre.

   Am trecut la ON,unde am și finalizat cu un Cim, așteptând toți moștenitorii...wow. La duș cu mine. Am mai stat la taclale, 😘, îmbrățișat,plecat.

    Locație... curată,cu de toate.

   Aspect...slim, sâni mici frumoși cum îmi place mie,fund obraznic.

   Gfe..9 ... fără FK.

  NP...9...se mișcă bine,mai ales în poziția cowgirl...

  ON...9...cu cim

   De recomandat...Da 

   De revenit cu siguranță...numa să ne sincronizăm mai bine...😘

  Mulțumesc frumos... 😘

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 12 ore, zerrcore a spus:

Sper sa rămâi cât mai mult in oraș , poate te și muți de ce nu … doamne demult nu am mai avut așa o întâlnire cu o copila , e la început de drum după atitudine , dar dacă are sprijinul celor din oraș va reuși , sprijiniți o cu vizite zilnice sau măcar la 2/3 zile maxim sa facem pe rând ca astăzi o fost așa ocupată ca o zis ca n-are locuri , mâine is la ea , @unsuflet deschizător / descoperitor de fete super făine ma bucur ca tiam dat crezare și am fost la fetișcană 

preturile is ptr toate buzunarele e păcat sa nu vizitezi o fata atâta de tânăra e ca și cum ai fi cu o colega de liceu , și dacă faci abstracție de unele mici stângăcii chiar te vei bucura , acuma voi bifa a 3 vizita sa pot reveni cu o recenzie la cald . 
incurajati fetele tinere prin plata serviciilor !!!!

Nu eu am descoperit diamantul asta de fata ci @Flx01 a facut-o anul trecut. Eu doar am slefuit-o si i-am dat stralucirea pe care o merita.

Daca ar face si fk as inchide pravalia si m-as duce doar la ea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 17 ore, Juanpablo a spus:

    În sfârșit. Am reușit o programare la fata asta frumoasă. Nu a fost ușoară. Dar măcar nu am pățit ca data trecută.

   Programare făcută cu o zi înainte,cu confirmare cu o jumătate de oră înainte, așa îmi spunea.Dar la ora 10 scrie pe topicul ei, să confirmăm, că dacă nu ne anulează. Cel de la ora 11, și..12.30.

   Am reușit să ajung. Îmi deschide ușa o fată frumoasă, când mă vede,zice, că noi ne cunoaștem. Da siguri,când ai  fost primadatä la Arad te-am vizitat de două ori.

   Mă invită la un pahar de apă,stăm un pic de vorbă, îi las cadoul, și mă cer la duș. 

   Ea ma așteptat în pat dezbrăcată. Mă pun lângă ea,mai vorbim puțin și trec la acțiune. Încep să o sărut pe față,pe corp, până nu ajung la piersicuța ei, curată, proaspăt epilată,care este unicata,prin fluturașii ei,una e mai lungă ca cealaltă... e superbă...am jucat destul de mult cu ele. Ea între timp gemea plăcut. 

  A trecut ea la ON unde se descurcă destul de bine,încercare de Deep, și atenție la împrejurimi, fără să folosească mâna.

   Am montat balonașul, și trecut la cowgirl unde se mișcă foarte bine.  Urmat missionar unde după ce am obosit am trecut la poziția doggy,unde ai o

 priveliște frumoasă,nu puteam să ratez să n-o bag botul în savarină. Nu a comentat la nici o poziție,ba,a și contribuit cu contre.

   Am trecut la ON,unde am și finalizat cu un Cim, așteptând toți moștenitorii...wow. La duș cu mine. Am mai stat la taclale, 😘, îmbrățișat,plecat.

    Locație... curată,cu de toate.

   Aspect...slim, sâni mici frumoși cum îmi place mie,fund obraznic.

   Gfe..9 ... fără FK.

  NP...9...se mișcă bine,mai ales în poziția cowgirl...

  ON...9...cu cim

   De recomandat...Da 

   De revenit cu siguranță...numa să ne sincronizăm mai bine...😘

  Mulțumesc frumos... 😘

Multumesc ca m-ai lasat sa imi iau revansa🥰 te pup cu drag 💞

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 15 minute, Raissaaaaaa a spus:

Heeii😘😘 Mai am locuri disponibile de la 20:00 pană la 22:00

F35CEDF3-6C00-4E31-9D59-5CD1588753D5.jpeg

82139912-BBAE-4DD9-82AC-DDD28782CBE2.jpeg

48814A26-9991-4336-BE3F-1975718E480F.jpeg

Nu prelungești programul spre 00:00-01:00? 
 

astazi nu ajung decât după 23:00 in oraș și tare as fi stat cu tine așa la o vb și un pahar 🥂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, zerrcore a spus:

Nu prelungești programul spre 00:00-01:00? 
 

astazi nu ajung decât după 23:00 in oraș și tare as fi stat cu tine așa la o vb și un pahar 🥂

Scrie mi pe wapp😘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Raissaaaaaa a spus:

Heeii😘😘 Mai am locuri disponibile de la 20:00 pană la 22:00

F35CEDF3-6C00-4E31-9D59-5CD1588753D5.jpeg

82139912-BBAE-4DD9-82AC-DDD28782CBE2.jpeg

48814A26-9991-4336-BE3F-1975718E480F.jpeg

Aiii mami😍 săptămâna viitoare vin să îmi bag nasul între bucile tale turbate, vezi că îți pap tot ce ai acolo între ele😊😊😁😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Am pupat eu deja, dar ti-am mai lasat si tie. Acum ies de la ea, din nou nu ma mai spal pe bot.😆 Sper sa nu ma miroase nevasta.

Cu cat o vizitez mai mult, cu atat mi se pare mai buna si mai calda.

Ce-i drept, pozele de mai sus m-au incins si pe mine. Dar sa pui mana pe realitate e altceva...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7433
Acum 6 minute, unsuflet a spus:

Am pupat eu deja, dar ti-am mai lasat si tie. Acum ies de la ea, din nou nu ma mai spal pe bot.😆 Sper sa nu ma miroase nevasta.

Cu cat o vizitez mai mult, cu atat mi se pare mai buna si mai calda.

Ce-i drept, pozele de mai sus m-au incins si pe mine. Dar sa pui mana pe realitate e altceva...

Ti-ai facut ora de terapie??? 🤦‍♂️🤪😆😆😆

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 12 minute, unsuflet a spus:

Am pupat eu deja, dar ti-am mai lasat si tie. Acum ies de la ea, din nou nu ma mai spal pe bot.😆 Sper sa nu ma miroase nevasta.

Cu cat o vizitez mai mult, cu atat mi se pare mai buna si mai calda.

Ce-i drept, pozele de mai sus m-au incins si pe mine. Dar sa pui mana pe realitate e altceva...

Am

vb cu ea o sponsorizez sa scoată un parfum

in ediție limitată ptr doritori , 109€ /100 ml direct din păsărica ei calda , urmează sa patenteze parfum

de tinerețe dar va conține și multe alte lucruri , numai bun de dat duminica înainte de mers la biserica și spovedeala 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 3 minute, zerrcore a spus:

Am

vb cu ea o sponsorizez sa scoată un parfum

in ediție limitată ptr doritori , 109€ /100 ml direct din păsărica ei calda , urmează sa patenteze parfum

de tinerețe dar va conține și multe alte lucruri , numai bun de dat duminica înainte de mers la biserica și spovedeala 🤣

Eu sunt de acord cu o singura conditie: sa nu va bazati doar pe mine in procesul de extractie. Azi am facut febra musculara la limba. Noroc ca mai pot scrie, cu vorbitul e mai dificil. Si acum mi se plimba singura  limba in gura, cand sus jos, cand stanga dreapta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
1 oră în urmă, mrwick a spus:

Aiii mami😍 săptămâna viitoare vin să îmi bag nasul între bucile tale turbate, vezi că îți pap tot ce ai acolo între ele😊😊😁😂😂

Abia astept, sa vedem care pe care 😈❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 ore, unsuflet a spus:

Am pupat eu deja, dar ti-am mai lasat si tie. Acum ies de la ea, din nou nu ma mai spal pe bot.😆 Sper sa nu ma miroase nevasta.

Cu cat o vizitez mai mult, cu atat mi se pare mai buna si mai calda.

Ce-i drept, pozele de mai sus m-au incins si pe mine. Dar sa pui mana pe realitate e altceva...

@Raissaaaaaa mai bine mutăl la tine😂😂, in felul ăsta nu mai tre să facă drumul de acasă la tine zilnic😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 8 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...