Sari la conținut

Raisa 0721147418


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
8 hours ago, Raissaaaaaa said:

Radem,  glumim, dar ibb nu funcționează unde sunt eu acum 🙀😹 Oricum ești corigenta la trimis poze 🙊Trimite și mie sa vad unde te-ai împlinit ca am rămas în urma cu știrile... 😂 🤗😘

  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 55 minute, x the impaler a spus:

Radem,  glumim, dar ibb nu funcționează unde sunt eu acum 🙀😹 Oricum ești corigenta la trimis poze 🙊Trimite și mie sa vad unde te-ai împlinit ca am rămas în urma cu știrile... 😂 🤗😘

Trebuia sa puna la titisoare, dar a pus la bucutze. No nu-i bai, ca amortizeaza mai bine miscarea cand ii dam pe la spate in caprita😅.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 6 ore, unsuflet a spus:

Trebuia sa puna la titisoare, dar a pus la bucutze. No nu-i bai, ca amortizeaza mai bine miscarea cand ii dam pe la spate in caprita😅.

E si o poza din fata dar te cred ca te-ai lasat furat de celelalte imaginii 🤣😜 in fata la fel de "neimplinita sunt", dar va las pe voi sa ma vedeti eu zic ca mi-a priit 😝🤣🤣

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 oră, Raissaaaaaa a spus:

E si o poza din fata dar te cred ca te-ai lasat furat de celelalte imaginii 🤣😜 in fata la fel de "neimplinita sunt", dar va las pe voi sa ma vedeti eu zic ca mi-a priit 😝🤣🤣

Ti-a priit mincarea frantuzeasca🙈🙈🙈😁

Suntem curioși sa te vedem🤔🤔🤔🤗😘

Sper ca nu t-ea schimbat strainatatea si ai ramas aceeasi daca nu mai buna🤔🤔🤔

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 16 minute, Flx01 a spus:

Ti-a priit mincarea frantuzeasca🙈🙈🙈😁

Suntem curioși sa te vedem🤔🤔🤔🤗😘

Sper ca nu t-ea schimbat strainatatea si ai ramas aceeasi daca nu mai buna🤔🤔🤔

O sa raman aceeasi mereu🫣 poate doar mai buna sper, vorba ta😝 dar mai ales ca nu este prima oara cand plec deci nu e cazul sa ma fi schimbat, doar mi s-a luat asa putin de francezi dar astea le mai barfim noi cand ne vedeem 🤣🤣😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila

Heii, din pacate a trebuit sa ma intorc o zi inapoi acasa si nici sa anunt aici nu am avut cum imi cer scuze pentru cei ce voiau sa vina azi, de maine sunt la voi 😅

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Eram curios sa vad daca fundul ala i-a crescut asa mare cum parea intr-o poza si am aflat: obiectivul foto ne inseala, eventual doar e un piculet mai rotund. Fata a ramas aceeasi, ceva impletituri in par in plus si niste gene false luuungi tare.

Ca servicii, acelasi oral cu atentie la oo si np cu miscari lascive din fund si o vedere extraordinara in caprita - este obligatorie pozitia asta.

Atitudine destul de rece si distanta, servit cu apa/suc. Isi face treaba si atat.

Viteza legala 300 lei/h.

Locatie Ared Kaufland.

De recomandat? Da, este cea mai buna oferta din oras, mai ales pe seceta asta.

De revenit? Poate.

Daca ar deveni putin mai "calda" mi-as face abonament.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila

https://ibb.co/Gth1wz2
Programul o sa fie de

Luni-vineri de la 11:00-23:00

Sambata-duminica de la 13-00

Locatia o am la Ared kaufland la r21

Pentru eventualele anulari de programari in cazul in care intervine ceva ne auzim pe wapp si acolo va rog sa faceti programarile si sa ma anuntati pana cand va pot raspunde deoarece daca vad mesajul dupa jum de ora/o ora nu mai raspund pentru ca nu vreau sa fac probleme 

Va pup 🤗

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Restabilit relatiile diplomatice romano-romane. Azi dat la buci cu multa caldura de s-a topit calota glaciala😄😄😄

Imi cer scuze celor pe care i-am indus in eroare. Probabil ieri aveam eu prea multe asteptari si filme in cap dupa o pauza de 3 luni, iar ea prea obosita dupa drum, eu fiind primul programat.

Despre intalnirea de azi doar atat va spun: talia ii este de viespe, iar diferenta fata de curul ala imbunatatit acum cu un nou strat😁 face toti banii. Cand o vrei subtire o ti de talie, cand vrei sa pui mana pe ceva mai sanatos  ai tot fundul la dispozitie pt mangaieri. Nu mai scriu nimic ca inca sunt in parcare si imi vine sa urc din nou la ea, dar stiu ca acum un alt coleg o tine de bucutze.

Mersi, Raisa, ai fost ca o dulceata "fierbinte".

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 40 minute, unsuflet a spus:

Restabilit relatiile diplomatice romano-romane. Azi dat la buci cu multa caldura de s-a topit calota glaciala😄😄😄

Imi cer scuze celor pe care i-am indus in eroare. Probabil ieri aveam eu prea multe asteptari si filme in cap dupa o pauza de 3 luni, iar ea prea obosita dupa drum, eu fiind primul programat.

Despre intalnirea de azi doar atat va spun: talia ii este de viespe, iar diferenta fata de curul ala imbunatatit acum cu un nou strat😁 face toti banii. Cand o vrei subtire o ti de talie, cand vrei sa pui mana pe ceva mai sanatos  ai tot fundul la dispozitie pt mangaieri. Nu mai scriu nimic ca inca sunt in parcare si imi vine sa urc din nou la ea, dar stiu ca acum un alt coleg o tine de bucutze.

Mersi, Raisa, ai fost ca o dulceata "fierbinte".

 

Ma bucur ca ne am stabilit divergentele de ieri 🤣 te pup 🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Pe mine m-ai Orbit cu lanterna aia, de nu am vazut nimic din poza. Rog un coleg sa mearga sa ii aprinda lumina in camera.😅

Tu esti orbit de altceva....... 🙈, si dai vina pe lanterna🤣🤣🤣🤣🤦‍♂️

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

No bine, daca nu se ofera nimeni, ma vad nevoit sa ii tin eu lumanarea pana se f... (fotografiaza am vrut sa zic mai nebunilor, nu la ce va ganditi voi😆), sa se vada bine in poze.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...