Sari la conținut

Întrebare...


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 21.07.2021 la 18:15, lexluthor a spus:

200..nu tine , ori vb de altcineva ori minti..o cunosc de cred 3 ani ..si ce spui tu e o balarie...crede ma...cand vb macar intereseaza te ...hai p@

Eu ti am spus cat las eu . Acum tu crezi  ceea ce vrei . Eu i am spus de la inceput , asta e bugetu ne incadram da sau ba ! Fura  curent cu 300 si la mine . N am nimic de câștigat  dacă  te mint . Ultima data i am lasat 150 . Atat aveam la mine , facusem rar u la masina si platisem taxe pe acolo . A zis ca  e ok si aia  e !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare colegi. 
Am intrat si eu in contact cu ea zilele trecute. 
Am sunat-o cu vreo 30 minute inainte sa plec de acasa, a zis ca era prin zona si ca se intoarce inapoi acasa. 
Ca zona, telefonic mi-a zis sa o sun cand ajung la sensul giratoriu de la Ciresica. 
Am ajuns la sens, am sunat-o si mi-a zis sa o astept ca e si ea pe acolo si sa mergem impreuna la ea acasa. 
Am ajuns la ea, am stat putin de vorba si mi-a zis ca ea vrea 150 lei pentru masajul cu finalizare (cu toate ca telefonic imi spusese 200 lei).

Apartamentul este ok, aglomerat dar curat, am mers la toalets chiar daca facusem dus de acasa, as putea spune ca merita nota 9.

Actiune a avut loc in dormitor, a inceput cu un masaj de nota 7-8 as spune (parere personala) apoi a trecut la oral protejat si normal. In timpul actiunii ma tot intreba daca e ok, daca ma simt bine (consider ca este ok ca se intereseaza de tine). Singura chestie care a fost putin ciudata este ca in timpul actiunii, mai exact in timpul oralului, a inceput sa planga spunand ca a avut un deces (inteleg ca asta este cursul vietii dar consider ca era mai ok daca zicea de la inceput ca nu e in stare buna).

Per total, oralul si normalul l-as nota cu 7.

De revenit? Personal nu as mai face-o dar fiecare este liber sa decida pentru el. 
Spor la ciocane!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong
La 27.07.2021 la 12:18, domnul-x a spus:

Salutare colegi. 
Am intrat si eu in contact cu ea zilele trecute. 
Am sunat-o cu vreo 30 minute inainte sa plec de acasa, a zis ca era prin zona si ca se intoarce inapoi acasa. 
Ca zona, telefonic mi-a zis sa o sun cand ajung la sensul giratoriu de la Ciresica. 
Am ajuns la sens, am sunat-o si mi-a zis sa o astept ca e si ea pe acolo si sa mergem impreuna la ea acasa. 
Am ajuns la ea, am stat putin de vorba si mi-a zis ca ea vrea 150 lei pentru masajul cu finalizare (cu toate ca telefonic imi spusese 200 lei).

Apartamentul este ok, aglomerat dar curat, am mers la toalets chiar daca facusem dus de acasa, as putea spune ca merita nota 9.

Actiune a avut loc in dormitor, a inceput cu un masaj de nota 7-8 as spune (parere personala) apoi a trecut la oral protejat si normal. In timpul actiunii ma tot intreba daca e ok, daca ma simt bine (consider ca este ok ca se intereseaza de tine). Singura chestie care a fost putin ciudata este ca in timpul actiunii, mai exact in timpul oralului, a inceput sa planga spunand ca a avut un deces (inteleg ca asta este cursul vietii dar consider ca era mai ok daca zicea de la inceput ca nu e in stare buna).

Per total, oralul si normalul l-as nota cu 7.

De revenit? Personal nu as mai face-o dar fiecare este liber sa decida pentru el. 
Spor la ciocane!

Te-a marcat pe viata ? :D spune sincer ca suntem prietenii tai :) .

Iti imaginezi cum e sa inceapa una sa iti planga cu pl in gura ? :) 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 8/4/2021 at 9:49 AM, cosmamineru said:

Te-a marcat pe viata ? :D spune sincer ca suntem prietenii tai :) .

Iti imaginezi cum e sa inceapa una sa iti planga cu pl in gura ? :) 🤣

Sincer, nu m-a marcat 🤣

Dar e ciudata combinatia 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...