Sari la conținut

matură incepătoare 0734285031


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 9 ore, lilisor95 a spus:

In urma cu o luna scria in anuntul ei ca este submisiva,ca locatie Nicolae Grigorescu

Am vorbit și eu cu ea fiind interesat de serviciile de submisiva. Nicio treaba, nu oferă servicii de submisiva. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Am sunat-o pe doamna din anunt. Pare ca are atitudinea potrivita la telefon. Voce jucausa. A si glumit ca are program de "doamna directoare" pana la 17.30. Are sediul langa restaurantul Ressu si spune ca mai are niste colege, dar "nu intra impreuna". O sa-i fac o vizita cat de curand. Ma ademeneste tare. :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost eu, greu cu parcarea dupa ilioara pe dreapta in sptele la un fast food, taco, cred, sunt doua, s au incurcat cu acelasi telefon, mi a raspuns una mica, conlocuitoare, maxim35 de ani, cu burta, naspa. nu am ramas. nu e cea din foto.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu si am verificat... ce sa va spun, este un cuib infect de curve jegoase pe Camil Ressu, Nr.66, prima aleiuta imediat de dupa restaurant, la parter scrie Cabinet Stomatologic, etaj superior...  Marți 07-09-2021 apelez titulara din anunt , fac o programare pentru următoarele 20 minute si ma pun la drum.. ajung in zona parchez masina, apelez, raspunde o alta voce față de care am facut programare, anunt ca am ajuns si ii spun ca vreau sa vorbesc cu tipa cu pentru care am facut programare , spune ca colega este putin ocupata si nici un fel de problema voi intra la ea. Dureaza putin pana gasesc aleiuta de langa restaurant, ajung la scara formez interfonul si urc sus. Ajung la etajul cuibului cand deschid usa la lift, dă sa urce in lift un naspet de femeie(o centurista plină de boli) mi am dat imediat seama ca e colega cu titulara, bat la usa deschide usa o pitica grasa si urâta. Intreb daca mai are colege, afirma ca mai are o colega. Bate la usa de la sufragerie si o deschide. O alta nasoala era intinsa pe pat. Se ridica din pat si vine spre hol. Le spun politicos ca nu raman ca nu este ce ma asteptam si ies inapoi pe usa..

 

Concluzia este ca am luat o teapa de zile mari, dar nu asta este problema, ma bucur totusi ca am anunțat comunitatea sa aibe grija sa nu luati si voi plasa..

este un cuib jegos, mirosea foarte urat, femeile erau niste ciudățeni urate si nespălate sa vazut de la intrare lucrul acesta ( iar parerea mea este ca sunt pline de boli) cred ca au fost centuriste si s au reprofilat pe apartament...

Ciocane tari pana data viitoare!

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, new_cont_users a spus:

Am fost eu si am verificat... ce sa va spun, este un cuib infect de curve jegoase pe Camil Ressu, Nr.66, prima aleiuta imediat de dupa restaurant, la parter scrie Cabinet Stomatologic, etaj superior...  Marți 07-09-2021 apelez titulara din anunt , fac o programare pentru următoarele 20 minute si ma pun la drum.. ajung in zona parchez masina, apelez, raspunde o alta voce față de care am facut programare, anunt ca am ajuns si ii spun ca vreau sa vorbesc cu tipa cu pentru care am facut programare , spune ca colega este putin ocupata si nici un fel de problema voi intra la ea. Dureaza putin pana gasesc aleiuta de langa restaurant, ajung la scara formez interfonul si urc sus. Ajung la etajul cuibului cand deschid usa la lift, dă sa urce in lift un naspet de femeie(o centurista plină de boli) mi am dat imediat seama ca e colega cu titulara, bat la usa deschide usa o pitica grasa si urâta. Intreb daca mai are colege, afirma ca mai are o colega. Bate la usa de la sufragerie si o deschide. O alta nasoala era intinsa pe pat. Se ridica din pat si vine spre hol. Le spun politicos ca nu raman ca nu este ce ma asteptam si ies inapoi pe usa..

 

Concluzia este ca am luat o teapa de zile mari, dar nu asta este problema, ma bucur totusi ca am anunțat comunitatea sa aibe grija sa nu luati si voi plasa..

este un cuib jegos, mirosea foarte urat, femeile erau niste ciudățeni urate si nespălate sa vazut de la intrare lucrul acesta ( iar parerea mea este ca sunt pline de boli) cred ca au fost centuriste si s au reprofilat pe apartament...

Ciocane tari pana data viitoare!

Mulțam frate! Vroiam să mă duc mâine, dar.. pas!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...