Sari la conținut

E ceva de capul ei?


Donalin7

Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
Postat

Reclama e sufletul comertului. Zice ca este "foarte frumoasa". De ce nu o fi punand macar o sectiune din fatza , daca zice ca o avantajeaza? Ca la corp eu vad un corset ...

Postat
1 oră în urmă, filipcozma a spus:

Reclama e sufletul comertului. Zice ca este "foarte frumoasa". De ce nu o fi punand macar o sectiune din fatza , daca zice ca o avantajeaza? Ca la corp eu vad un corset ...

Pozele sunt cea ce îmi place 

Dar parcă vezi că e alta când deschide ușa!

Apropo's este una care are vreo 10 anunțuri ceva gen că acceptă și boșorogi! 

Aveți grijă că e nasoala și neserioasa!

La tel zice că face și finalizare orala iar când te preg sa îți dai drumul zice că in prezervativ la laba

 

  • Haha 1
Postat
1 oră în urmă, filipcozma a spus:

Reclama e sufletul comertului. Zice ca este "foarte frumoasa". De ce nu o fi punand macar o sectiune din fatza , daca zice ca o avantajeaza? Ca la corp eu vad un corset ...

Am făcut 2 postări cu link asta!

Mă refeream la asta! In postarea asta ... Scuzehttps://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/gina-best-off-calitate-garantata-full-service/1i79deh6i9g87g4i279gi1ehdgf67f86.html

 

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Postat
Acum 22 minute, Donalin7 a spus:

Apropo's este una care are vreo 10 anunțuri ceva gen că acceptă și boșorogi! 

Toate escortele fut bosorogi pana le sar protezele.....TOATE.... 🤣 Mai mult de 50% din clienti sunt de peste 45 de ani...multi vaduvi, multi divortati...multi ce sunt atrasi de carnea frageda. Respect pentru colegii de peste 50 de ani, ce inca mai pot ciocanii!

 

Urcam scarile la o tipa...iar un mos pe la 60 de ani ce a iesit de la ea in carja...a scos telefonul sa ma filmeze, credea ca sunt pestele, saracu....Am realizat ca mosul ala doar cu limba daca i-a facut ceva lui madame si ca nu a facut dus dupa el. Am facut OP si am pus-o capra, unde am pompat fara sa o ating prea mult, pana am terminat. Ar fi trebuit sa nu raman, dar am zis sa respect feminitatea... 😅

#nuiertnimic 😅

  • Like 3
  • Haha 2
Postat
Acum 44 minute, ffsdnd a spus:

Toate escortele fut bosorogi pana le sar protezele.....TOATE.... 🤣 Mai mult de 50% din clienti sunt de peste 45 de ani...multi vaduvi, multi divortati...multi ce sunt atrasi de carnea frageda. Respect pentru colegii de peste 50 de ani, ce inca mai pot ciocanii!

 

Urcam scarile la o tipa...iar un mos pe la 60 de ani ce a iesit de la ea in carja...a scos telefonul sa ma filmeze, credea ca sunt pestele, saracu....Am realizat ca mosul ala doar cu limba daca i-a facut ceva lui madame si ca nu a facut dus dupa el. Am facut OP si am pus-o capra, unde am pompat fara sa o ating prea mult, pana am terminat. Ar fi trebuit sa nu raman, dar am zis sa respect feminitatea... 😅

#nuiertnimic 😅

Asta din ultimul link o știi ai fost?

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Postat
Acum 4 minute, Donalin7 a spus:

Asta din ultimul link o știi ai fost?

Nu am ajuns la ea. Pare exotica...face treaba buna?

  • Like 3
Postat
Acum 2 ore, ffsdnd a spus:

Nu am ajuns la ea. Pare exotica...face treaba buna?

Nu am fost dar mă bate un gând! Mâine o sun sa vad daca face oral cu finalizare! Asta e baza la mn!  Finalizare oral cu Deep 😁

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Postat
Acum 7 ore, Donalin7 a spus:

Nu am fost dar mă bate un gând! Mâine o sun sa vad daca face oral cu finalizare! Asta e baza la mn!  Finalizare oral cu Deep 😁

Baga-te pe ea! Daca este ceva bun, anunta-ma si pe mine sa ma bag. ;) 

  • Like 3
Postat
Acum 14 ore, ffsdnd a spus:

Toate escortele fut bosorogi pana le sar protezele.....TOATE.... 🤣 Mai mult de 50% din clienti sunt de peste 45 de ani...multi vaduvi, multi divortati...multi ce sunt atrasi de carnea frageda. Respect pentru colegii de peste 50 de ani, ce inca mai pot ciocanii!

 

Urcam scarile la o tipa...iar un mos pe la 60 de ani ce a iesit de la ea in carja...a scos telefonul sa ma filmeze, credea ca sunt pestele, saracu....Am realizat ca mosul ala doar cu limba daca i-a facut ceva lui madame si ca nu a facut dus dupa el. Am facut OP si am pus-o capra, unde am pompat fara sa o ating prea mult, pana am terminat. Ar fi trebuit sa nu raman, dar am zis sa respect feminitatea... 😅

#nuiertnimic 😅

Pe unde ai patit asta?

Recent, intr-o situatie similara era sa pocnesc pe unul. Nu voia sa dea telefonul ca sa sterg video-ul... L-am sters pana la urma. La nevoie stiu sa fiu persuasiv. L-am luat mai tare si s-a cacat pe el🤣

Cu ce drept ma filma el???

Referitor la varsta medie a futacului, sa stii ca te inseli... In orasele mari, centre universitare varsta medie e mult mai mica. Intreaba fetele la care mergi. Vei vedea ca multe dintre ele nici nu se asteapta sa dea peste astia(trecuti bine de 60 ani).

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
Postat
15 hours ago, ffsdnd said:

Urcam scarile la o tipa...iar un mos pe la 60 de ani ce a iesit de la ea in carja...a scos telefonul sa ma filmeze,

credea ca sunt pestele, saracu....Am realizat ca mosul ala doar cu limba daca i-a facut ceva lui madame

Aia sunt vecini care fac reclamatii saptamanale si la sectorist si peste tot si nu au cu ce dovedi.

Si pe mine m-a intrebat unul odata "Buna ziua, locuiti aici?"

"Nu, merg pana la doamna doctor". " Da' unde este doctor?" " Pai imi scrie acum domnisoara asistenta " 

S-a uitat la mine la mine asa mirat... cred ca a intrebat toti vecinii.

Si m-am mai luat o data cu un paznic de la River, s-a gasit sa ma intrebe "dar dumneavoastra unde mergeti ?".

"La o colega de serviciu, vreti sa vorbiti cu ea?".  A ranjit " ei lasati,  daca e colega...".  (Ultimul de care am dat, a fost OK, nu stiam care e scara cautata si a fost de ajutor)

  • Haha 1
Postat
Acum 15 ore, Donalin7 a spus:

Nu am fost dar mă bate un gând! Mâine o sun sa vad daca face oral cu finalizare! Asta e baza la mn!  Finalizare oral cu Deep 😁

Am sunat o! și în seara asta la 22:30 am programat!

Că și servicii se lauda cu oral fara balon și cică adânc cu finaliza ( cea ce mă interesează) 

Sex protejat normal etc. De anal nu a zis nimik și nici nu am întrebat că nu mă interesează!

După ce ies diseară va dau verdictul! 

 

 

 

  • Mersi 1
Postat
Acum 4 ore, filipcozma a spus:

Aia sunt vecini care fac reclamatii saptamanale si la sectorist si peste tot si nu au cu ce dovedi.

Si pe mine m-a intrebat unul odata "Buna ziua, locuiti aici?"

"Nu, merg pana la doamna doctor". " Da' unde este doctor?" " Pai imi scrie acum domnisoara asistenta " 

S-a uitat la mine la mine asa mirat... cred ca a intrebat toti vecinii.

Si m-am mai luat o data cu un paznic de la River, s-a gasit sa ma intrebe "dar dumneavoastra unde mergeti ?".

"La o colega de serviciu, vreti sa vorbiti cu ea?".  A ranjit " ei lasati,  daca e colega...".  (Ultimul de care am dat, a fost OK, nu stiam care e scara cautata si a fost de ajutor)

la rivers erau cei mai băgăcioși paznici… unde te duci?, ce faci? cine ești? nu parca! uite mesajul cu nr de parcare care mi s-a comunicat….

acuma de când cu santierul; ori au obosit, ori i-au schimbat, ori nu mai au timp pentru toti

 

ps1: merita făcut un topping cu interacțiuni pe scara cu vecinii

ps2: nu imi pare rau ca s-a ….. “fericitit” toppingul….

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Postat
Acum 11 ore, codex2 a spus:

Pe unde ai patit asta?

Recent, intr-o situatie similara era sa pocnesc pe unul. Nu voia sa dea telefonul ca sa sterg video-ul... L-am sters pana la urma. La nevoie stiu sa fiu persuasiv. L-am luat mai tare si s-a cacat pe el🤣

Episodul s-a intamplat acum vreo doua luni intr-un orasel mic....la una dintre cele doua escorte active pe oras. Stiu sigur ca venea de la ea, mosu....totul se leaga, de la faptul ca am asteptat vreo 15 minute si ca mi-a zis ca are client cand i-am zis ca plec....intr-un final mi-a zis sa vin.....bloc vechi comunist de garsoniere, el era singura persoana ce era pe traseu. Fata nu are relevanta, are residinta in Iasi, sigur nu o sa active aici vrodata.....Desii cred ca este din Pascani sau de pe acolo, deci nu este chiar imposibil sa ajunga pe la Palace.....

Citat

Cu ce drept ma filma el???

Curva mi-a raspuns la tel cu el in casa...dracu stie cum l-a dat afara...era clar speriat devreme ce eu eram in graba si urcam decis scarile vechi. A scos telefonul si l-a dat pe camera, am observat cand am trecut pe langa el, el a coborat cam un etaj. Eram sigur ca o sa  ma intalnesc fie cu pestele fie cu clientul,.....de am trecut pe langa el fara sa clipesc, iar el s-a uitat lung dupa mine....... Probabil spera sa aibe probe la parchet in caz ca il luam de gat pe scari....,...nu stiu.....

Citat

Referitor la varsta medie a futacului, sa stii ca te inseli... In orasele mari, centre universitare varsta medie e mult mai mica. Intreaba fetele la care mergi. Vei vedea ca multe dintre ele nici nu se asteapta sa dea peste astia(trecuti bine de 60 ani).

Poate exagerez,.,cu cifrele.......numerologul nostru pe SV, este trecut de 50 si ma invata pe mine ce este si ce nu este pe publi24, cand el, cu banii din bugetul familie merge la sigur pe inchis, doar nu isi risca el banii de paine pe publi24 .....am avut meci cu el.... :P

Acesta, cu mosu si carja...este un caz singular, la care am fost martor....bineinteles ca nu sunt multi... Oare de unde vine 58 de la finalul nick-ului?  Daca este chiar asa, TOT respectul si toata stima, mereu m-am inclinat in fata lui....de o seama cu tata!

Alt caz elocvent..... cel de la Pitesti de saptamana asta....cand clientul de 56 de ani s-a pizdit cu pestele de 22 de ani pe tema tarifului...... uite link-ul

https://www.click.ro/news/national/pitesti-proxenet-si-client-bataie-cu-cutitele-pentru-ca-nu-s-au-inteles-asupra-banilor

O turista faimoasa cu topice in cel putin 10 judete, mi-a dezvaluit ca oricand prefera un mos decat un tinerel ....si ca sunt destui clienti trecuti de varsta a doua. PS: Sper sa ajunga si in Iasi, sa vad reactiile colegiilor de aici, mari consumatori de gfe...cum reactioneaza la un PSE de capitala. ;) 

Vrei sa vorbim si de circuitele inchise.....Sa iti povestesc de tanarul scos in suturi de pe SV, Iasi si BV...pentru ca este prea tanar sa inteleaga ce cumpara si anume servicii si ca pune repede botul la actoria fetelor.....A fost dus de manuta la pizda toata Suceava..... Daca este sa intelegi ceva din acest lucru, este faptul ca ajungi greu la fetele bune daca esti vreun smecheras de 20 si putin de ani......

 

Ai idee cat de multi vaduvi sau divortati, desigur si oameni casatoriti( dupa ce isi pun familia in regula sau cand sotia a are o varsta) merg la escorte?...Tipii astia sunt grozavi, pentru ca nu fac parte din gang-uri, nu consuma chestii, nu se lauda cu ce a tras el.........numai lucruri pozitive....

Esti constient, ca sunt persoane cu dizabilitati ce merg la escorte sau tot felul de pensionari?....

Sunt destui ce isi permite doar doua/trei trageri pe luna....este ok ca acesti oameni sa mearga dupa recenzii false si PR facut din interes( sentimental)???

 

Pustanii de care zici tu....fac trageri cu haita dupa ei...sunt scandalagi si le trec tot felul de idei prin cap....cum ar fi sa se filmeze cu escorta, sa ceara NN, sa rupa la bani..........

 

Se poate insista pe acest subiect si cred ca este foarte bine ca fetele nu s-au bagat sa clarifice treburile...este foarte bine ca nici colegii la varsta a treia nu au intrat....Sunt la varsta a doua.....probabil la fel ca tine.....si eu am crezut ca sunt prea batran pentru pustoaice....dar mi-a trecut. Sunt curios ce argumente ai tu in favoare clientilor pana in 30 de ani ce ajung la escorte...

 

  • Like 3
  • Mersi 1

Postat
La 21.08.2021 la 7:12, ffsdnd a spus:

Baga-te pe ea! Daca este ceva bun, anunta-ma si pe mine sa ma bag. ;) 

Ajung la gara Nicolina!

O sun de 3 ori și nu răspunde! Ii dau mesaj că stau 5 min la.o țigară și plec daca nu da un semn!

Nimic.....plec.....

Când ajung in pd roșu mă sună

Că a avut client și a plecat bla bla bla( eu aveam programare deci se vede cât de serioasa e) plus că, cum plm la 22:45 a terminat ăla? 

Mă întorc înapoi cu gândul la oralul adânc și finalizare 🤣🤣🤣O

La un moment dat cer detalii legate de scară și bloc ......hmmmmm devine irascibilă pt că nu înțelegeam exact eu mă gândeam la un bloc pe partea cealaltă cu gara strada care duce la sp. Recuperare Intrun final dau de bloc.

sun când ajung la bloc și ii zic

Hai care e scara la ce Nr. Sun!

Când mă uit mai bn interfonul nu era cu numere sa suni, mergea doar cu cartela!

Pai stai sa vezi poate urca sau coboară cineva!!! Wtf?

Cum plm la 22:50 să aștept pe cnv sa intre in scara ca  sa intru și eu!!!!! I am blocat Nr. Și am plecat! Oricum o dădea la telefon in țigăneală!!! Pisamas pe ea de ragalie!

Blocul e ăla verde din statia de autobuz vizavi de Petrom

După experiența petrecută nu prezintă încredere!

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare