Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Astazi am revenit cu foarte mare placere la dulceata de andreea. Practic nu sunt noutati, aceeasi locatie foarte ok, langa casa modei, aceeasi prezenta deosebit de placuta, zambitoare, frumoasa, curata si draguta. Cadoul 100 numarul, foarte rezonabil si corect. Bravo draga mea, iar celor care inca nu ati fost, ar fi cazul sa mergeti, surprizele sunt doar dintre cele mai placute la aceasta domnisoara.

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Next on the list.

Hmm...oare cu o sa fie.Ea mica și gingașa..eu 1.92 și 110 kg fost rugbist o sa iasă scântei intre noi.Te-am pupat draguță domnișoară  :D

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna!!!

Ma puteti contacta la nr de telefon: 0729117236
 
 Programul meu este de la 10h-00h.
 
 1 finalizare - 100 lei (normal-oral)
                                                      -si alte fantezii 
 1h,2 finalizari - 200 lei (normal-oral)
 
Va astept!!!  :kiss3
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am trecut si eu pragul domnisoarei acum vreo 3 zile , locatia un apartament foarte curat, condus catre locatie usor, intra baiatu in locatie, ma invita sa ma fac comod ma intreaba daca vreau la dush. Fac un dush rapid, dupa care intru in camera de lucru, incepe tipa sa mi-l ia in gura cu atentie la zonele adiacente vreo cateva minutele,  dupa care trecem la normal schimband diferite pozitii, terminand cu un CIM de toata frumusetea. 

Am fost la tipa asta de vreo 4 ori, asta e impresia despre vizita cea mai recenta pe care o shareuiesc aici, restul le tin pentru mine.

Deranjul de data asta a fost de 100 , o fata foarte atragatoare cu care ai si ce sa vorbesti intre ostilitati. 

 

Locatie: 10

Aspect:9

Oral : 9

Normal : 8
Gfe: mai deschisă, are vorbele și replicile la ea. a fost o experienta plăcută și cu siguranță o sa mai apelez la ea.

Halatul: 100 / 200 h
DE REVENIT 100%.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...