Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, Carinasw a spus:

Observ...ii pare rău ca n-a venit să mă vadă🙃😂 asta e...nu pot spune nici faptul ca rămâne cu pozele, ca și pe alea le-am șters de peste tot....

Singura poza la care se mai poate uita ,e cea de la profil 😂

Le-am memorat pe toate telefon🤣🤣🤣 urmează să le fac tablou😍

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, Carinasw a spus:

Observ...ii pare rău ca n-a venit să mă vadă🙃😂 asta e...nu pot spune nici faptul ca rămâne cu pozele, ca și pe alea le-am șters de peste tot....

Singura poza la care se mai poate uita ,e cea de la profil 😂

A fost stai liniștită 😎🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Chiar acum, anthonio a spus:

Le-am memorat pe toate telefon🤣🤣🤣 urmează să le fac tablou😍

Uof doamne🥺❤ asa draga iti sunt a?🤶

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, Flx01 a spus:

@Semakone te facusi albastru!

FELICITARI!!! 👍👍👍

ESTI BUN DE CINSTE😜

De unde boss 🍷 eu când merg la fete dau 200 lei + 50 lei ciocolata 🤣 și nu mă plâng că și alți colegi că li se pare mult 200 de lei sa mergi sa futi pe una buna 👈🤣🤣

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 minute, Semakone a spus:

De unde boss 🍷 eu când merg la fete dau 200 lei + 50 lei ciocolata 🤣 și nu mă plâng că și alți colegi că li se pare mult 200 de lei sa mergi sa futi pe una buna 👈🤣🤣

Nu stiu ce ai inteles tu! 🤔

Dar eu la fete ma refeream... 

... Acu iarna cu ciocolata, ca nu pprea mai sunt flori prin rondouri🙈 si tre sa faci ocol pe la piata mica. Dar vara sa nu uiți sa le cinstesti cu flori, ca e plin orasul😜🙈😆

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, Flx01 a spus:

Nu stiu ce ai inteles tu! 🤔

Dar eu la fete ma refeream... 

... Acu iarna cu ciocolata, ca nu pprea mai sunt flori prin rondouri🙈 si tre sa faci ocol pe la piata mica. Dar vara sa nu uiți sa le cinstesti cu flori, ca e plin orasul😜🙈😆

 

Și eu tot la fete mă refeream 👈.Am citit o recenzie aseară și mi sa blocat creierul..Mai bine dar fute cu noi gratis și fetele astea și tot nemulțumiți am fi 😁🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 minut, Semakone a spus:

Și eu tot la fete mă refeream 👈.Am citit o recenzie aseară și mi sa blocat creierul..Mai bine dar fute cu noi gratis și fetele astea și tot nemulțumiți am fi 😁🤣

Ce recenzie ai citit!?, de ai ajuns la concluzia asta? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, Flx01 a spus:

Ce recenzie ai citit!?, de ai ajuns la concluzia asta? 🤔

Una de la noi de pe secțiune 😎👈unde sa făcut mare scandal la preturi și timp .Cum a zis și sogorul haterul astea sunt preturile 😁 vrei sa futi plătești .Dar nu după ce mergi zici că nu merită bani 💸 astea 😎

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 minute, Semakone a spus:

Una de la noi de pe secțiune 😎👈unde sa făcut mare scandal la preturi și timp .Cum a zis și sogorul haterul astea sunt preturile 😁 vrei sa futi plătești .Dar nu după ce mergi zici că nu merită bani 💸 astea 😎

Nu stiu despre ce vb (nu am mîncat lapte sa ma prind) 🤷🏻‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, Flx01 a spus:

Nu stiu despre ce vb (nu am mîncat lapte sa ma prind) 🤷🏻‍♂️

De recenzie de la Reny care este o fata extraordinară și arată bine 👍 la care sogorul a făcut circ la ea pe topic cu alea15 20 minute .. acum a stat 35  și a plătit 200 lei 💸🤣sa plâns că nu merită fata bani  .Ba frate toate astea bune lucrează 200 finalizarea ..noii hai sa se gură gratuit cu noi sa fie bine 🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 47 minute, Flx01 a spus:

@Carinasw!!!

Ce faci draga peacilea? 

Ai fugit si nu ai vrut sa ne mai iubim macar o data!!! 🙆‍♂️🤦‍♂️

Ce sa fac sunt bine ,sau încerc macar.😁

Tu ce faci ? Nu ma plange , ai avut atatea ocazii sa vii...nu ai vrut:)) asta e...stii vorba aia ? *unii oameni sunt doar o data în viata *!?:)))))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, Semakone a spus:

De recenzie de la Reny care este o fata extraordinară și arată bine 👍 la care sogorul a făcut circ la ea pe topic cu alea15 20 minute .. acum a stat 35  și a plătit 200 lei 💸🤣sa plâns că nu merită fata bani  .Ba frate toate astea bune lucrează 200 finalizarea ..noii hai sa se gură gratuit cu noi sa fie bine 🤣

Aaa, să nu uit, felicitări pentru "albăstreală", ....mult, tare mult ai muncit.👍😀

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 47 minute, Carinasw a spus:

Ce sa fac sunt bine ,sau încerc macar.😁

Tu ce faci ? Nu ma plange , ai avut atatea ocazii sa vii...nu ai vrut:)) asta e...stii vorba aia ? *unii oameni sunt doar o data în viata *!?:)))))

Asta a fost buna: "nu ai vrut" 😆

Te tzuc😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 oră în urmă, Semakone a spus:

De recenzie de la Reny care este o fata extraordinară și arată bine 👍 la care sogorul a făcut circ la ea pe topic cu alea15 20 minute .. acum a stat 35  și a plătit 200 lei 💸🤣sa plâns că nu merită fata bani  .Ba frate toate astea bune lucrează 200 finalizarea ..noii hai sa se gură gratuit cu noi sa fie bine 🤣

Gratis si cu placere maxima😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, Semakone a spus:

Să mă anunți 🤣 când găsești 😂 de-astea 🤣🤣🤣

Vise, parcă te știam golan de noapte, nu "pârlit", ..... că noi ăștia "pârliți" ne mai uităm și după promoții, că gratis.....vise,....."mama la tata n-o dat gratis".😂😂😂😂😂

  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, Rafaelooo a spus:

Vise, parcă te știam golan de noapte, nu "pârlit", ..... că noi ăștia "pârliți" ne mai uităm și după promoții, că gratis.....vise,....."mama la tata n-o dat gratis".😂😂😂😂😂

Nimic nu mai este gratis 😂💸 că bine ar fii ..mult de muncă și lămurire..🤣 nimic nu este gratis 😂..

 Sa fac și o glumă 🤣 nici tata nu fute gratis 😂 tot pe bani 💸 când ia salarul tot la colega de camera îl dă 🤔😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...