Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 28 minute, PerisicEden a spus:

Buna, ma poate ajuta cineva cu un raspuns, nu sunt din Arad, dar am auzit ca in Arad sau pe langa Arad ar fi o locatie, un airbnb si camera ar arata cum ar fi in Fifty Shades of Grey. Multumesc frumos.

Eu sunt din Arad, nu știu de locatia asta, dar sunt interesat daca ea chiar există🙄😁. Hai colegii/colegele cu ajutor pt băiatul ăsta🤣!

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Bibi, te văd jos in bară, aici poți scrie sî tu daca știi răspunsul. De fapt, poți scrie oriunde numai pe topicul tău nu, atâta timp cât nu e plătit abonamentul, chiar dacă va trebui să aștepți puțin să îți aprobe administrația postarea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, altmarz a spus:

50 shades of love.

Asta as face eu cu tine 😅😅😅 pana în vara sa te pregatesti ca vin după tine .. a doua oara e cu noroc 😅😅

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 10 ore, PerisicEden a spus:

Buna, ma poate ajuta cineva cu un raspuns, nu sunt din Arad, dar am auzit ca in Arad sau pe langa Arad ar fi o locatie, un airbnb si camera ar arata cum ar fi in Fifty Shades of Grey. Multumesc frumos.

Domino House se numește, am aflat mulțumită unei prietene dragi.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 ore, unsuflet a spus:

Domino House se numește, am aflat mulțumită unei prietene dragi.

Da aceasta este locatia am cautat o pe net, stiam pozele dar denumirea nu. Îți mulțumesc frumos !!🙏🏻

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, highheels72 a spus:

Eu nu ma iau dupa recenzii cand ma duc la o fata de care imi place dar vezi ca i jignesti indirect pe altii... Unsuflet a spus cu gurita lui ca a fost de cel putin 4 ori la fata asta si nu cred ca a dat la fiecare intalnire doar 2 minute, iepureste...

Ai fost la ea?????

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 hours ago, anthonio said:

Ai fost la ea?????

Sigur a fost.

De fapt el a fost cel jignit, nu unsuflet 😂😂😂😂

A fost la o finalizare, a dat din cur 1 minut si catre statia de tramvai. 😂😂😂

Ce nu intelege lumea e ca Rebeca mi-a spus lucrurile astea! Cu gurita ei aia faina. Ca 99% din cei ce o viziteaza fut 2-3 minute si ea asta isi doreste. Ca nu vrea sa oboseasca la o finalizare! Chiar am apreciat sinceritatea ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu știu cum stau lucrurile că am fost... 

 

 Așa mă pot simți și eu jignit, probabil nu corespunde igienă mea la standardele ei,  nu am primit nici pupici nici de on nu ma întrebat, direct op

  • Trist 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, anthonio a spus:

Eu știu cum stau lucrurile că am fost... 

 

 Așa mă pot simți și eu jignit, probabil nu corespunde igienă mea la standardele ei,  nu am primit nici pupici nici de on nu ma întrebat, direct op

Am mai vb cu ea să iși standardizeze cumva oferta. E la inceput, incă taxează ca pe publi, orice vrei in plus e extra. Se va da pe brazdă cu toate, inclusiv cu "transpiratul" la o finalizare. E dornică să ne fie pe plac, doar un pic de răbdare să avem și să spuneți că veniți de pe forum (fără a spune userul evident).

Și din recenzia haterului reiese că fata s-a comportat bine dpdv sexual si comportamental, cu exceptia celor 2 greșeli de incepătoare, când a raspuns la telefonul persoal și când a scăpat porumbelul cu iepurașii de 2-3 minute🤣. Cred că niciuna nu adoră să fie futută timp de 20 minute din 30 de fiecare client, dar experiența le-a invățat să tacă. Rebeca e la inceput și e prea sinceră. Unii apreciem aceastâ inocență.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mă i-au toți draci când văd în  anunțuri "specificați că sunteți de pe forum"   

Chiar contează unde vezi anunțul? Ce-i după publi nu sunt și ei oameni?

Toți plătim la fel, nu înțeleg de unde vine diferența asta de comportament. Dacă ești om îți respecți clienți de oriunde ar veni. 

 

Dacă nu ii convine de cei ce fut mult să pună taxarea la minut sau la secundă🤣 un ceas de șah și se rezolvă 🤣 

Eu așa scap mai ieftin 😜

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 minute, anthonio a spus:

Mă i-au toți draci când văd în  anunțuri "specificați că sunteți de pe forum"   

Chiar contează unde vezi anunțul? Ce-i după publi nu sunt și ei oameni?

Toți plătim la fel, nu înțeleg de unde vine diferența asta de comportament. Dacă ești om îți respecți clienți de oriunde ar veni. 

 

Dacă nu ii convine de cei ce fut mult să pună taxarea la minut sau la secundă🤣 un ceas de șah și se rezolvă 🤣 

Eu așa scap mai ieftin 😜

 

Contor la p...ă, de câte ori intri și ieși. Ca o glumă sdrvărată, o cunostiință a plătit 5 euro urcatul pe cămilă, iar la coborâre, șmecherul i-a mai cerut alti 5 euro🤣. Tot asa, rog fetele să mă taxeze doar de câte ori o bag, nu și scosul, că iese ea singură.

Multe fete scriu să le anunțăm dacă suntem de pe forum, printre ele Antonia blonda sau chiar Ancuța. Acolo, pe publi, ptincipiul e prinde-l si belește-l, nu cum am vrea noi belit ci de bani😀. Aici ar trebui sa primeze principiul fidelizării, că suntem un număr finit de oameni, pe când dincolo e practic tot orașul. Așa incurajăm și dezvoltarea site-ului.

Link spre comentariu
Reputație: 6026

Eu nu am zis niciodata ca sunt de pe forum, si nici nu o sa zic. Daca pentru ele, sa isi faca treaba, e o exceptie...atunci asta ar trebui si recenzia sa reflecte :) 

Acum fiecare face cum vrea, dar daca mergeti la fete si le spuneti ca sunteti de pe forum, ar trebui sa scrieti si in recenzia de dupa asta...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 8 minute, altmarz a spus:

Eu nu am zis niciodata ca sunt de pe forum, si nici nu o sa zic. Daca pentru ele, sa isi faca treaba, e o exceptie...atunci asta ar trebui si recenzia sa reflecte :) 

Acum fiecare face cum vrea, dar daca mergeti la fete si le spuneti ca sunteti de pe forum, ar trebui sa scrieti si in recenzia de dupa asta...

Nu mă refeream la faptul de a-si face treaba cum trebuie sau nu, ci la bani. Pe forum tarifele sunt clare și in văzul tuturor. Pe publi, la telefon îți spune fugitiv că face oral, normal și 69 pt x bani, iar când ajungi acolo te excrochează de genul: aaa, vrei oral neprotejat? Asta e incă 50 lei șamd. Serviciile trebuie sa fie la fel indiferent de unde vine omul.

Multi spun că sunt de pe forum, dar nu au timp de scris recenzii.

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri

Nu, nu e vorba de bani sau nu doar de ei... dacă ești de pe forum poate scrii recenzie și atunci îi afectează afacerea. De ce crezi că între ele fetele fac schimb de informații despre cei ce scriu recenzii (număr de telefon, aspect, preferințe etc)? 

Dacă ai impresia că nu se întâmplă, să știi că ești naiv, au recunoscut și ele. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Mârgu-Tureș
  • Oras:Mârgu-Tureș
Chiar acum, Criticul a spus:

Nu, nu e vorba de bani sau nu doar de ei... dacă ești de pe forum poate scrii recenzie și atunci îi afectează afacerea. De ce crezi că între ele fetele fac schimb de informații despre cei ce scriu recenzii (număr de telefon, aspect, preferințe etc)? 

Dacă ai impresia că nu se întâmplă, să știi că ești naiv, au recunoscut și ele. 

D-aia intreaba, sa nu-i traznesti o recenzie negativa.

Toate vor bani rapid.

bucilescelmaifaincur

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, Criticul a spus:

Nu, nu e vorba de bani sau nu doar de ei... dacă ești de pe forum poate scrii recenzie și atunci îi afectează afacerea. De ce crezi că între ele fetele fac schimb de informații despre cei ce scriu recenzii (număr de telefon, aspect, preferințe etc)? 

Dacă ai impresia că nu se întâmplă, să știi că ești naiv, au recunoscut și ele. 

Eu știu bine chestiile astea, când văd că nu mai îmi răspund nici cele de pe publi îmi schimb numărul de tel să nu-l mai aibă 🤣

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 8 minute, Criticul a spus:

Nu, nu e vorba de bani sau nu doar de ei... dacă ești de pe forum poate scrii recenzie și atunci îi afectează afacerea. De ce crezi că între ele fetele fac schimb de informații despre cei ce scriu recenzii (număr de telefon, aspect, preferințe etc)? 

Dacă ai impresia că nu se întâmplă, să știi că ești naiv, au recunoscut și ele. 

Nu sunt chiar atât de naiv, citește recenzia mea la ElaXXX din Arad si vei vedea cum m-a recunoscut deși nu am fost la ea niciodată, doar la o prietenă de-a ei. Altfel fată faină ElaXXX.

Deci dacă avem mai multe beneficii din a spune că suntem de pe forum, de ce sa nu o facem? Chit că scriem recenzie sau nu, chit că suntem de pe forum sau nu🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 14 minute, unsuflet a spus:

... 

Deci dacă avem mai multe beneficii din a spune că suntem de pe forum, de ce sa nu o facem? Chit că scriem recenzie sau nu, chit că suntem de pe forum sau nu🤣

Teoretic da... practic nu mai e recenzie obiectivă. 

Și mai grav e când știe dinainte cine ești pe forum. 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 8 minute, Criticul a spus:

Teoretic da... practic nu mai e recenzie obiectivă. 

Și mai grav e când știe dinainte cine ești pe forum. 

Mai devreme sau mai târziu toate ne știu pe cei care scriem recenzii.

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Chiar acum, unsuflet a spus:

Mai devreme sau mai târziu toate ne știu pe cei care scriem recenzii.

Nu chiar... Eu scriu de mult recenzii, sunt vânat dar tot ajung anonim când mă programez deși cea vizitată sigur a cerut și a primit informații despre mine. Nu inventez, am vizitat câteva fete cu care m-am contrat pe forum și care au întrebat despre mine (două au și recunoscut asta). 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 minute, Criticul a spus:

Nu chiar... Eu scriu de mult recenzii, sunt vânat dar tot ajung anonim când mă programez deși cea vizitată sigur a cerut și a primit informații despre mine. Nu inventez, am vizitat câteva fete cu care m-am contrat pe forum și care au întrebat despre mine (două au și recunoscut asta). 

Accept asta, dar recunoaște și ca ai fost la fete care știau din start cine ești fără să fi fost la ele până atunci.

Și eu merg prima dată incognito, dar mă desconspir fiindcă scriu recenzia in 24 h, nu am răbdare să aștept mai mult. Plus ca mai și uit detalii...

 

Link spre comentariu

  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 3 minute, unsuflet a spus:

Accept asta, dar recunoaște și ca ai fost la fete care știau din start cine ești fără să fi fost la ele până atunci.

În toată "cariera" nu cred că am fost la mai mult de cinci iar când știau dinainte, la unele nu am scris recenzie, la celelalte doar niște impresii dar am specificat clar că știau dinainte cine sunt... La final de întâlnire am lăsat de înțeles cine sunt pe forum, în special la fetele ce aveau pică pe mine, ca să le văd reacția 😛

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...