Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Presimt pe săptămâna viitoare o invazie de fete, incepând chiar de mâine, plus fetele locale care se vor intoarce acasă.

Spor la fete pe placul vostru!

Link spre comentariu
Acum 21 ore, unsuflet a spus:

Sărăcie mare la noi momentan, fete puține și alea puține sunt ocupate tare🙂↕️.

Pai si nu te intrebi de ce?

De bine ce le primiți si pentru ca unii ca tine le amenință cu recenzii false daca nu o fac gratis sau mai stiu eu cum.

Să-ți fie rusine sa mai scrii pe forum.

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 minut, anthonio a spus:

@unsuflet altceva n-ai sesizat? Aveam pEtrEnți de la un veteran ca tine😁

Eram negru de supărare, ce trebuia sa mai sesizez?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 28.01.2024 la 18:56, unsuflet a spus:

Păi UTA a marcat ieri de 2 ori, tu nimic? Măcar golul de onoare acasă😅.

 

La 28.01.2024 la 19:31, Rafaelooo a spus:

A jucat, în sfârșit, acasă, am fost pe stadion, da duminica viitoare joacă la U Cluj, sigur marchez în prima repriză..... să vedem dacă marchează și ei, chiar și'n a doua repriză'i bine...🤔😂😂

Mi-a ieșit, cum am spus mai sus, ....doar că de data asta eu am făcut scor egal 1-1, da și UTA 3-1, și'i tare bine......cred că mă voi obișnui să nu mai văd prima repriză.....😂😏

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 31 minute, Rafaelooo a spus:

 

Mi-a ieșit, cum am spus mai sus, ....doar că de data asta eu am făcut scor egal 1-1, da și UTA 3-1, și'i tare bine......cred că mă voi obișnui să nu mai văd prima repriză.....😂😏

Ai jucat acasă sau in deplasare? Daca e varianta 2, unde? Nu de alta, dar să știm și noi, țațele de serviciu😅.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 12 minute, unsuflet a spus:

Ai jucat acasă sau in deplasare? Daca e varianta 2, unde? Nu de alta, dar să știm și noi, țațele de serviciu😅.

Normal că varianta 2,  1nu să pune, ....alea's treburi casnice (domestice, ..... obligație).😅😂

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 15 minute, criss73 a spus:

Spre rușinea mea a trecut o săptămână și UTA a marcat din nou, eu nu am apucat să marchez la @beckaRebe 🙈😢

Nu știi ce pierzi! Din câte imi dau seama, avem gusturi comune. Mie imi place maxim fata, imi e și frică să mai merg la ea, dar să nu-i spui dacă ajungi pe Cocorilor😁.

De mă rnervez, o fur și i-o duc cadou nevesti-mi de Valentine's Day. Dacă nu se ințeleg, le f. t pe amândouă🤣🤣🤣 (vise, vise, vise).

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, unsuflet a spus:

Nu știi ce pierzi! Din câte imi dau seama, avem gusturi comune. Mie imi place maxim fata, imi e și frică să mai merg la ea, dar să nu-i spui dacă ajungi pe Cocorilor😁🤣🤣🤣.

Sincer mi sa pus rău pata pe ea și presimt că o să fie o întâlnire plăcută și o să marchez cât de curând, o să i-o dau direct din corner🤣, dar din păcate gripa asta mi-a dat planurile peste cap😠

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, criss73 a spus:

Sincer mi sa pus rău pata pe ea și presimt că o să fie o întâlnire plăcută și o să marchez cât de curând, o să i-o dau direct din corner🤣, dar din păcate gripa asta mi-a dat planurile peste cap😠

Tu ba ești răcit, ba mergi la stomatolog, exact când trebuie sa intri pe teren. 

Nu te du gripat, că ne gripezi pe toți 😆. Face fata un fk de iți pică plombele alea noi 😇.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 53 minute, unsuflet a spus:

Tu ba ești răcit, ba mergi la stomatolog, exact când trebuie sa intri pe teren. 

Nu te du gripat, că ne gripezi pe toți 😆. Face fata un fk de iți pică plombele alea noi 😇.

Tocmai de aceea stau liniștit, sper să nu plece, să rămân cu..... umflate🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Nu știi ce pierzi! Din câte imi dau seama, avem gusturi comune. Mie imi place maxim fata, imi e și frică să mai merg la ea, dar să nu-i spui dacă ajungi pe Cocorilor😁.

De mă rnervez, o fur și i-o duc cadou nevesti-mi de Valentine's Day. Dacă nu se ințeleg, le f. t pe amândouă🤣🤣🤣 (vise, vise, vise).

Io zic să nu te enervezi, poate o fii tu fugarit🤣🤣

Link spre comentariu

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 01.02.2024 la 12:54, unsuflet a spus:

Saracie mare la noi momentan, fete puține și alea putine sunt ocupate tare🙂↕️.

Nu râde @BunaNebuna că intre timp s-a umplut satul nost de fete, mai tu lipsești😅. Oricum din prima ta descâlecare la noi, eu am fost cel mai câștigat😁.

Ps. A inviat Marcus? E ca pasărea Phoenix...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...