Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 minute, axelov90 a spus:

Eu am o mică doleanță… înainte de re re re pensionarea lu @hateru să mai dea o povestire despre vizita de la fetele ex Monalisa 😂

Io zis așa 🙈..sa mergem la fete in continuare 👍 și să prezentăm exact cum sa petrecut acțiunea 🍻.Sa crapey ficatul in ăstea care nici pe banii nu beneficiază de unele servicii 🍻😘💪

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
18 minutes ago, axelov90 said:

Iti dai seama ca deja ma puneau băieții la zid ca sunt vinovat de pensionarea ta 😂😂

Atat s-a putut 😂😂😂😂😂😂

 

17 minutes ago, Semakaone said:

Baaa și pe mine mă bufnit râsul 😂😂😂.

Telenovele , orgasme 😂💪 ..e normal daca o fată de simte bine cu tine 😂.

Da ce a scris ,bossu, că ți-ai șters contul , că tovarășul nostru de suferință ia dat orgasme ,😂💪 sa nu scrii 🙈 că se supărat Ștefăniță de acasă 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

10 minutes ago, axelov90 said:

Eu am o mică doleanță… înainte de re re re pensionarea lu @hateru să mai dea o povestire despre vizita de la fetele ex Monalisa 😂

Eeeeeeee, nu stiu ce sa zic. Chiar sunt hotarat sa ma retrag de aici, dedinitiv de data asta

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
5 minutes ago, Semakaone said:

Io zis așa 🙈..sa mergem la fete in continuare 👍 și să prezentăm exact cum sa petrecut acțiunea 🍻.Sa crapey ficatul in ăstea care nici pe banii nu beneficiază de unele servicii 🍻😘💪

 🤣🤣🤣🤣🤣 si sa zicem si de orgasme? Sa nu se supere Stefanita...

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, hateru a spus:

 🤣🤣🤣🤣🤣 si sa zicem si de orgasme? Sa nu se supere Stefanita...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣.

De orgasme 🤭🤔??

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 19 minute, hateru a spus:

Eeeeeeee, nu stiu ce sa zic. Chiar sunt hotarat sa ma retrag de aici, dedinitiv de data asta

 

Dupa 🤪 

  • Like 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 14 minute, hateru a spus:

 🤣🤣🤣🤣🤣 si sa zicem si de orgasme? Sa nu se supere Stefanita...

Asta cu orgasmele mi s-a parut tare … bai chiar am avut parte de niste situații înteresante cu orgasmele … una s-a terminat pe mine în lot  și pe urma s-a dat jos, s-a întins pe spate  și zice … fa ce vrei ca eu după ce mă termin nu mai pot … ii tremura picioarele, și m-am pus sa pompez pe misionar ca domnița era toată leșinată 🙃

Alta iar ma întreba ca eu nu-mi dau seama de câte ori  ea se termina ?? Ce să-i răspund !? I-am zis ca de multe ori am impresia ca doar simulează orgasmul 🙈

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, axelov90 a spus:

Asta cu orgasmele mi s-a parut tare … bai chiar am avut parte de niste situații înteresante cu orgasmele … una s-a terminat pe mine în lot  și pe urma s-a dat jos, s-a întins pe spate  și zice … fa ce vrei ca eu după ce mă termin nu mai pot … ii tremura picioarele, și m-am pus sa pompez pe misionar ca domnița era toată leșinată 🙃

Alta iar ma întreba ca eu nu-mi dau seama de câte ori  ea se termina ?? Ce să-i răspund !? I-am zis ca de multe ori am impresia ca doar simulează orgasmul 🙈

Am pățit și eu cu ea in Lot 🤭 ..sa ascuns bandita 😁 . mi-a arătat ce i-am făcut acolo jos ,patinam in gol 😂. Sa așezat pe mine și mă pus și fut pe masă în toate pozițiile 🙈 .

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 12123
  • Telefon: 0754605862
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754605862
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 26 minute, Flx01 a spus:

Băi despre ce orgasme tot vorbiți voi !?🫣

CE SUNT ALEA🤔🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️HMM

Alea de-ți clatină întreaga lume când simți tremuratul și gemetele care umplu liniștea camerei 🥰

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
17 hours ago, geo20 said:

Și din experiența mea, ca o părere pertinentă, am văzut că un user vechi și-a șters contul după ce a apărut discuția asta, și cred că a făcut-o tocmai datorită ultimei tale recenzii la fata, când ai spus că îți place să o privești când se termină, iar el a fost de fapt primul care a promovat-o din greu la voi în Arad, și nu a putut înghiți asta. Este doar o părere și vreau să o iei ca atare, fără să te superi. Sunt multe fete care au iubiți și nu le mai convine să le facă clienții recenzii, unele chiar le și spun în față asta, sau dacă totuși o fac, să nu dea prea mult din casă. Greșesc?

Nu stiu cine esti si de unde ai aparut si nici nu ma intereseaza. 

Dar ar fi bine sa iti tii parerile pentru tine, atunci cand vorbesti de oameni si situatii pe care nu le cunosti!

Nu sunt vreun baietel suparacios, sa imi iau jucariile si sa plec,pentru ca tanti Elisa s-a jucat frumos cu nenea Axelov.

Pe mine nu ma intereseaza ce se intampla intre Elisa - sau oricare alta fata - cu ceilalti clienti. Fiecare fata are clienti preferati, cu care se simte mai bine decat cu altii. E ceva normal. Nu o sa ma supar ca vreo fata se sinte bine cu altcineva.

Pe mine ma intereseaza ca in ora pe care o petrec cu acea fata, sa ma simt bine. Iar in cazul Elisei, ma simt PERFECT cu ea. Ceea ce ea imi ofera e perfect pentru mine. Atat! Nu ma intereseaza ce face cu prietenul meu semakaone sau cu axelov!

In rest, numa' bine va ureaza hateru!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 9 ore, Flx01 a spus:

Băi despre ce orgasme tot vorbiți voi !?🫣

CE SUNT ALEA🤔🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️HMM

Cred ca doar în filme am văzut din alea 🤭

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
9 hours ago, Semakaone said:

Am pățit și eu cu ea in Lot 🤭 ..sa ascuns bandita 😁 . mi-a arătat ce i-am făcut acolo jos ,patinam in gol 😂. Sa așezat pe mine și mă pus și fut pe masă în toate pozițiile 🙈 .

harmasarule 😂😂😂😂

Pe cine ai executat in halul asta?

Link spre comentariu
Reputație: 373
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, hateru a spus:

Nu stiu cine esti si de unde ai aparut si nici nu ma intereseaza. 

Dar ar fi bine sa iti tii parerile pentru tine, atunci cand vorbesti de oameni si situatii pe care nu le cunosti!

Nu sunt vreun baietel suparacios, sa imi iau jucariile si sa plec,pentru ca tanti Elisa s-a jucat frumos cu nenea Axelov.

Pe mine nu ma intereseaza ce se intampla intre Elisa - sau oricare alta fata - cu ceilalti clienti. Fiecare fata are clienti preferati, cu care se simte mai bine decat cu altii. E ceva normal. Nu o sa ma supar ca vreo fata se sinte bine cu altcineva.

Pe mine ma intereseaza ca in ora pe care o petrec cu acea fata, sa ma simt bine. Iar in cazul Elisei, ma simt PERFECT cu ea. Ceea ce ea imi ofera e perfect pentru mine. Atat! Nu ma intereseaza ce face cu prietenul meu semakaone sau cu axelov!

In rest, numa' bine va ureaza hateru!

Îmi pare rău că te-am supărat, dar era doar o presupunere, și mă bucur că ai revenit și ai demontat-o! Cu scuzele de rigoare, îți doresc o zi frumoasă!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 hour ago, geo20 said:

Îmi pare rău că te-am supărat, dar era doar o presupunere, și mă bucur că ai revenit și ai demontat-o! Cu scuzele de rigoare, îți doresc o zi frumoasă!

Scuze acceptate! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 10 minute, hateru a spus:

Scuze acceptate! 

😂😂😂 am murit 

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@axelov90 eu am scris in spiritul unei glume..nu știu dacă ai înțeles sau nu .Mă bucur pentru tine că ai banii și o duci bine ,ți-a dat laik și cățelul din Arad. Cu toții banii care ii ai și eu copil sarac cum sunt ,tot aceleași fete le futem ..

PS .Mă așteptăm la tine so prinzi că pe-o glumă nu și dai pe , opulenta,,

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 11 ore, hateru a spus:

harmasarule 😂😂😂😂

Pe cine ai executat in halul asta?

Nu-ți spun 🤣🤣 🤣🤣..

Nu vreau sa supăr pe alt 🤣 harmăsar 🙈!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 56 minute, Semakaone a spus:

@axelov90 eu am scris in spiritul unei glume..nu știu dacă ai înțeles sau nu .Mă bucur pentru tine că ai banii și o duci bine ,ți-a dat laik și cățelul din Arad. Cu toții banii care ii ai și eu copil sarac cum sunt ,tot aceleași fete le futem ..

PS .Mă așteptăm la tine so prinzi că pe-o glumă nu și dai pe , opulenta,,

Relax nenea  ca nu mă dau la întrecere cu nimeni care cat și cum fute mai mult … Nici nu am dat-o pe opulență, ți-am răspuns strict la întrebarea ta … Acu dacă tu ai luat-o altfel decât am scris eu , nu mai e vina mea 🫣

Pentru mine e important să-mi găsesc liniștea pe la fetele astea , să putem petrece puțin timp de calitate . Cam la fel ar trebuii să fie pentru fiecare dintre noi … nu să ne macine curiozitatea de alții 🙈

 

  • Like 2

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 minute, axelov90 a spus:

Relax nenea  ca nu mă dau la întrecere cu nimeni care cat și cum fute mai mult … Nici nu am dat-o pe opulență, ți-am răspuns strict la întrebarea ta … Acu dacă tu ai luat-o altfel decât am scris eu , nu mai e vina mea 🫣

Pentru mine e important să-mi găsesc liniștea pe la fetele astea , să putem petrece puțin timp de calitate . Cam la fel ar trebuii să fie pentru fiecare dintre noi … nu să ne macine curiozitatea de alții 🙈

 

Iară o dai în vânt. Dacă ești bărbat zi mă unde  mă macinat curiozitatea de tine.

Cu ,Loree .am vorbit cu ea ,a crezut că suntem prieteni 🙈,????

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România

🙈😂😂 nebun ești maică … eu zic una tu înțelegi alta … 

Hai să futem sănătosi 🫡

Acu întrebarea mea , ce mai vizitez pe Arad ?? 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, axelov90 a spus:

🙈😂😂 nebun ești maică … eu zic una tu înțelegi alta … 

Hai să futem sănătosi 🫡

Acu întrebarea mea , ce mai vizitez pe Arad ?? 

🤣🤣🤣😝 .nu sunt .m-am IO mare....

Mrrr ce futem 💪...

Pe ..Rebe 🙈 merg eu că mă iubește exact cum îmi place 🤣 ...

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 1586
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, axelov90 a spus:

Relax nenea  ca nu mă dau la întrecere cu nimeni care cat și cum fute mai mult … Nici nu am dat-o pe opulență, ți-am răspuns strict la întrebarea ta … Acu dacă tu ai luat-o altfel decât am scris eu , nu mai e vina mea 🫣

Pentru mine e important să-mi găsesc liniștea pe la fetele astea , să putem petrece puțin timp de calitate . Cam la fel ar trebuii să fie pentru fiecare dintre noi … nu să ne macine curiozitatea de alții 🙈

 

 

Acum 15 minute, axelov90 a spus:

🙈😂😂 nebun ești maică … eu zic una tu înțelegi alta … 

Hai să futem sănătosi 🫡

Acu întrebarea mea , ce mai vizitez pe Arad ?? 

Dă-i pace, atâta poate, săracu', nu-i a lui vina, mulți ne-am convins ce poate.....pierdere de vreme.😀 

Ps, ți-am răspuns dacă tot m-a adus în discuție că ți-am dat like (cățelul din Arad 😂). O seară faină.👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...