Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 4 ore, Nelu40 a spus:

Flx01 am căutat și am găsit, peste multe ore îmi vine randul 🤣

Unsuflet la ea îi mare  îmbulzeală 

Nici. Asta nu-i pa-casă🙈

Săraca fiind singura pe acilea.,..🙊🙊🙊

🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România

Wai da ce a mai sărăcit Aradul ăsta ….

  • Confuz 1
  • Trist 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 429
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 27 minute, Semakaone a spus:

@criss73 , tatii ce ai m-ai iubit în ultimă vreme că nu m-ai zici nimica 😅.

De feblețea noastră , bruneta cu ale ei buze roșii m-ai ști ceva 😄💪???

De iubit, nu am mai iubit nimic în ultima vreme, sincer mă cam bate  gândul să pun "ghetele în cui"🤣

Link spre comentariu
Reputație: 429
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 31 minute, Semakaone a spus:

@criss73 , tatii ce ai m-ai iubit în ultimă vreme că nu m-ai zici nimica 😅.

De feblețea noastră , bruneta cu ale ei buze roșii m-ai ști ceva 😄💪???

Iar în legătură cu feblețea, fii pe fază 🤫😜

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 6 minute, criss73 a spus:

Dar îți spun sincer că nu ai nici o șansă 🤣

Glumesc ,chiar e o fată deosebită ,și am întâlnit fete fain cu care mă înțeleg bine.😁. Mas bucura pentru ea sa nu m-ai facă meseria ăsta 🤦💪!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432

M-am gindit să vă întreb pt că nu știu ce să fac🤔

Voi aveți intilniri cu domnițe care nu vor publicitate aici e forum sub nici o forma?

Eu mă intilnesc regulat cu două domnițe care nu vor să scriu nimic despre ele aici.

Dar mă enervează faptul că îmi amintesc doar frînturi din intilniri și mai sunt și amestecate in mintea mea🤦‍♂️

Mă gândesc să deschid un topic de recenzii interzise,in care sa scriem recenzii fara a da detalii despre domnița! Ce ziceți?

A-ți avea și voi de scris pe un astfel de topic?🤔

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, Flx01 a spus:

M-am gindit să vă întreb pt că nu știu ce să fac🤔

Voi aveți intilniri cu domnițe care nu vor publicitate aici e forum sub nici o forma?

Eu mă intilnesc regulat cu două domnițe care nu vor să scriu nimic despre ele aici.

Dar mă enervează faptul că îmi amintesc doar frînturi din intilniri și mai sunt și amestecate in mintea mea🤦‍♂️

Mă gândesc să deschid un topic de recenzii interzise,in care sa scriem recenzii fara a da detalii despre domnița! Ce ziceți?

A-ți avea și voi de scris pe un astfel de topic?🤔

Daca nu vor nu știe 🤦  nu scrie 😁.

Știu la ce te referi 😅.

Las-o dracului așa futut te simți bine și când vine unul sa  o de-a pe telenovele ști cum și dai .

Am fost pe la toate nu scriu ,mă bufnit râsul de multe ori 💪😁

Link spre comentariu
Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 41 minute, Flx01 a spus:

M-am gindit să vă întreb pt că nu știu ce să fac🤔

Voi aveți intilniri cu domnițe care nu vor publicitate aici e forum sub nici o forma?

Eu mă intilnesc regulat cu două domnițe care nu vor să scriu nimic despre ele aici.

Dar mă enervează faptul că îmi amintesc doar frînturi din intilniri și mai sunt și amestecate in mintea mea🤦‍♂️

Mă gândesc să deschid un topic de recenzii interzise,in care sa scriem recenzii fara a da detalii despre domnița! Ce ziceți?

A-ți avea și voi de scris pe un astfel de topic?🤔

Dacă știu domnițele despre forum 🤦 și lucrează cu public 😁.

Înseamnă că la întâlnirea ați vb despre forum 🤦😂..

Numa bandiți p'aci 😂😂😂, gata mă las 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 8 minute, Semakaone a spus:

Dacă știu domnițele despre forum 🤦 și lucrează cu public 😁.

Înseamnă că la întâlnirea ați vb despre forum 🤦😂..

Numa bandiți p'aci 😂😂😂, gata mă las 😂😂😂😂

Este interzis sa vorbim despre forum???

... N-am știut asta!🤔

Înțeleg unde bați , dar pt cultura ta generala ,la începutul întâlnirii se vorbește despre  el si ea pt a te putea cunoaște puțin ,iar la final despre aproape orice . Fiind domnițe care lucrează doar cu publi24 mi sa părut de bun augur sa le spun despre forum după a doua la una din ele și după a treia la cealaltă,dar nu vor publicitate deloc.

 

Link spre comentariu
Reputație: 3989
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 8 ore, Flx01 a spus:

M-am gindit să vă întreb pt că nu știu ce să fac🤔

Voi aveți intilniri cu domnițe care nu vor publicitate aici e forum sub nici o forma?

Eu mă intilnesc regulat cu două domnițe care nu vor să scriu nimic despre ele aici.

Dar mă enervează faptul că îmi amintesc doar frînturi din intilniri și mai sunt și amestecate in mintea mea🤦‍♂️

Mă gândesc să deschid un topic de recenzii interzise,in care sa scriem recenzii fara a da detalii despre domnița! Ce ziceți?

A-ți avea și voi de scris pe un astfel de topic?🤔

Nu ele decid dacă se scrie sau nu despre ele, câtă vreme au anunț public. 

În altă dezordine, fata căreia i-am deschis topic și l-ai citit acum câteva ore, e cea pe care o lăudați pe aici? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 36 minute, Criticul a spus:

Nu ele decid dacă se scrie sau nu despre ele, câtă vreme au anunț public. 

În altă dezordine, fata căreia i-am deschis topic și l-ai citit acum câteva ore, e cea pe care o lăudați pe aici? 

Am citit recenzia dar nu m-am uitat pe anunț și nu știu care e domnița pe care o lăudăm noi  aici!.🤷‍♂️ 

PS nu mi s-au părut o recenzie rea.

Link spre comentariu
Reputație: 3989
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 9 minute, Flx01 a spus:

... și nu știu care e domnița pe care o lăudăm noi  aici!.🤷‍♂️ 

PS nu mi s-au părut o recenzie rea.

Cea ce avea anunț doar pe Publi24 și a fost șters de administrație acum ceva timp. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 6 ore, Criticul a spus:

Cea ce avea anunț doar pe Publi24 și a fost șters de administrație acum ceva timp. 

Ajută-ne nițel , oare care unde ? 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 3989
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 3 minute, axelov90 a spus:

Ajută-ne nițel , oare care unde ? 

Avea topic deschis, recenzii laudative, initial a fost inchis, fapt ce a determinat "o greva" in recenzii apoi sters...

Link spre comentariu
Reputație: 1667
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 22 minute, Criticul a spus:

Avea topic deschis, recenzii laudative, initial a fost inchis, fapt ce a determinat "o greva" in recenzii apoi sters...

Din câte imi aduc aminte, la Arad a fost sters doar topicul Sarei, dar ea s-a retras.

Link spre comentariu
Reputație: 3989
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 3 minute, unsuflet a spus:

Din câte imi aduc aminte, la Arad a fost sters doar topicul Sarei, dar ea s-a retras.

Ok... ea sigur a activat si la Arad si la Timisoara (din spusele ei) si a avut topic pe Arad. A spus ca vrea sa-si faca cont pe forum si ca va schimba zona... 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 16 minute, unsuflet a spus:

Din câte imi aduc aminte, la Arad a fost sters doar topicul Sarei, dar ea s-a retras.

La ea m-am gândit și eu 🤔

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 3989
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri

Elementul distinctiv pentru identificare sunt funditele de pe coapse, leul de pe mana stanga si comportamentul de incepatoare (nu performeaza la sex, i-as fi dat 5 la oral si poate 6 la normal dar e lipicioasa, te face sa te simti ca si cum inveti o virgina sa faca sex).

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, Criticul a spus:

Elementul distinctiv pentru identificare sunt funditele de pe coapse, leul de pe mana stanga si comportamentul de incepatoare (nu performeaza la sex, i-as fi dat 5 la oral si poate 6 la normal dar e lipicioasa, te face sa te simti ca si cum inveti o virgina sa faca sex).

Am rupt publi in două și tot nu am reușit să-mi dau seama la cine faci referire 🙈😂😂

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...