Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Reputație: 418
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
12 hours ago, axelov90 said:

Păi… nu știu ce aș mai putea adăuga în plus … prefer să trăiesc clipa , oricum recenziile au fost făcute deja , ce rost mai are să mă repet doar ? Ce aș putea spune ? Ca nu-mi ajunge timpul la iubit ? Ca aș revenii zilnic ? 

Esti bolnav? Ceva nu e bine cu tine...

Au revenit si maseuzele....in special Bianca....si tu nimic....

Repeta-te, care e problema??? Toti ne repetam atunci cand facem recenzii aceleiasi persoane. De ce sa nu scrii, daca ai o experienta buna? Hai sa scoatem in evidenta ce e bun! Nu mai zis dd experientele speciale...alea e musai de povestit!

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 13 ore, hateru a spus:

Nu stiu, prietene. Unul din aia 3 de au comentat la Elisa pe topic. Aia e, nu e bai 😂😂😂

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Cele mai mari "pizde " nu sunt femeile... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 418
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
9 minutes ago, Flx01 said:

Cele mai mari "pizde " nu sunt femeile... 

Nu e problema....

Daca era scandal sau ne jigneam, intelegeam sa primesc raport. 

Dar au fost glumite si caterinca faina, facute impreuna cu Elisa. Nu inteleg raportul. Mno, pt off-topic.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 23 minute, hateru a spus:

Esti bolnav? Ceva nu e bine cu tine...

Au revenit si maseuzele....in special Bianca....si tu nimic....

Repeta-te, care e problema??? Toti ne repetam atunci cand facem recenzii aceleiasi persoane. De ce sa nu scrii, daca ai o experienta buna? Hai sa scoatem in evidenta ce e bun! Nu mai zis dd experientele speciale...alea e musai de povestit!

 

Am zis de fiecare data cat a fost de bine , plus ca treburile cele sunt subiective, m-am repetat de prea multe ori 🫣 am fost, chiar și ieri am fost  , am iubit cu patos , și m-aș mai duce în fiecare zi … 

  • Like 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 2441
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, hateru a spus:

Multumesc! Si eu ma bucur pt mine! Elisa e exact ce mi-a recomandat doctorul! 

Nuuuuu,nu schimb magazinul,  la profi am pile. Mi-au zis ca atunci cand vad ca e pe terminate inghetata ce o cumpar eu, pun o cutie deoparte. Sa nu cumva sa raman fara. 

 

Da' de ce sa fie gelosi golanii? Ca ie loc pt tătă lumea la iubit! Nu la Elisa, in alta parte 😂😂😂

E loc și la Elisa!..... dacă ți morțiș să ajungi🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, anthonio a spus:

E loc și la Elisa!..... dacă ți morțiș să ajungi🤣🤣🤣

O fi loc dar se pare ca nu pentru toți 🫣… de când cu canicula asta … eu pe bicicletă nu pot lua înghețată ca se topește până ajung la ea , și mai nou fără înghețată nu mai e acces la iubit 🙃

  • Haha 2

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 2441
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 23 minute, axelov90 a spus:

O fi loc dar se pare ca nu pentru toți 🫣… de când cu canicula asta … eu pe bicicletă nu pot lua înghețată ca se topește până ajung la ea , și mai nou fără înghețată nu mai e acces la iubit 🙃

Ai tu prea mare .... înghețata 🤣🤣🤣 cu una mică reușești rapid să pedalezi🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 oră, anthonio a spus:

Ai tu prea mare .... înghețata 🤣🤣🤣 cu una mică reușești rapid să pedalezi🤣🤣🤣

E mai aerodinamică aia mică 🤦Am noroc ca ma ajuta chelia cand pedalez 👴.

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 418
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
2 hours ago, axelov90 said:

O fi loc dar se pare ca nu pentru toți 🫣… de când cu canicula asta … eu pe bicicletă nu pot lua înghețată ca se topește până ajung la ea , și mai nou fără înghețată nu mai e acces la iubit 🙃

Ce-ti mai place tie sa te mădăreşti.....mi-e si mila de tine 😂😂😂😂 saracutul 😂😂😂😂

Mda, fara inghetata nu ma primeste Elisa. 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 6 minute, hateru a spus:

mi-e si mila de tine

Aici suntem doi atunci 🙈

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Chiar acum, anthonio a spus:

La multi ani Petre!!! 

La mulți ani Pavele!!!! 

Mulțumesc 

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 2 ore, axelov90 a spus:

Mulțumesc 

Daca numai tu te-ai dat de gol, acu tre sa dai de baut la toata lumea..., unde ne vedem??? 🙈😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 2 minute, Flx01 a spus:

Daca numai tu te-ai dat de gol, acu tre sa dai de baut la toata lumea..., unde ne vedem??? 🙈😜

Ehhh … acuma și tu cu băutul … nu mă lasă religia să dau de băut ! 🤦

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 2 minute, axelov90 a spus:

Ehhh … acuma și tu cu băutul … nu mă lasă religia să dau de băut ! 🤦

Cind e de dat de baut toti sunteți pocaiti si cuminți 🤦‍♂️🙆‍♂️😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Chiar acum, Flx01 a spus:

Cinde de dat de baut toti sunteți pocaiti si cuminți 🤦‍♂️🙆‍♂️😂😂😂

Doar apa dacă vrei …. 

  • Trist 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 2441
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 59 minute, axelov90 a spus:

Pleci din start cu impresia greșită dacă tu crezi ca pentru ea contează un username de pe forum ! 

 

La cate încercări eșuate de a ne sincroniza am avut ( la ora x am clinet , după am programare la pedi , la ora z sunt la sală , etc…) i-am învățat programul pe de rost 😂

N-are rost să-i explici că iarba-i verde🤣🤣🤣 

 

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 48 minute, anthonio a spus:

N-are rost să-i explici că iarba-i verde🤣🤣🤣 

 

 

No păi io zâc că speranța more ultima !!!

Incă mai sper ca poate vine o vreme când lumea începe să înțeleagă 🤦

  • Mersi 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 11 minute, eldiavolo666 a spus:

Era o fata Sara pe Arad, servicii super din păcate pentru mine a fost doar o singura data, am suparat_o 😔😞.As fi curios dacă mai activează 

Intreabă-l pe hateru dacă isi mai aduce aminte de ea😅.

Ps. Nu mai activează.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 29.06.2024 la 11:08, Flx01 a spus:

Cele mai mari "pizde " nu sunt femeile... 

😂😂😂😂😂😂😂👍.

Știu colegu 🙈, m-ai convins de lucrul ăsta,cu ceva timp in urma 😅!!!

Link spre comentariu
Reputație: 418
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
7 hours ago, axelov90 said:

eu cu greu am prins o programare la ea deși e de mult deja la noi … 

Pffff, iar mi-e mila de tine 😂😂😂😂😂

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Reputație: 418
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
2 hours ago, eldiavolo666 said:

Era o fata Sara pe Arad, servicii super din păcate pentru mine a fost doar o singura data, am suparat_o 😔😞.As fi curios dacă mai activează 

2 hours ago, unsuflet said:

Intreabă-l pe hateru dacă isi mai aduce aminte de ea😅.

Ps. Nu mai activează.

Pffffff, Sara ❤️❤️❤️❤️

Niciodata nu o sa o uit! Niciodata!

Interesant, colegul a fost o singura data la ea si intreaba de Sara la un an de cand s-a lasat. Chiar l-a fermecat intr-o singura intalnire.

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 45 minute, hateru a spus:

Pffff, iar mi-e mila de tine 😂😂😂😂😂

Păi să-ți fie !!! Ca ce incantații le-am făcut la aia de la Profi UTA din cauza ta și a inghetatilor …. 

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...