Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate


  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 05.10.2024 la 8:27, anthonio a spus:

Am impresia că el funcționează după sloganul "cine îi cu mine mie prieten cine nu-i cu mine mie dușman" ... Pe el îl pri este cine nu-l cunoaște, din spusele lui are interzis la aproape toate fetele locale.

Cu Denisax a făcut la fel, așa de mult ia plăcut circul lui de nu a mai dat pe la noi. Ce merită semaka🍌🍌🍌??? Ia făcut o impresie despre arădeni de nu a mai venit pe la noi. 

La bibi ia scris tâmpeni inventate de el pt că nu-l mai primea...la Rebecca iar ia scris invenții doar să îi facă rău, de Lore spunea că își vorbește clienții după ce el o sună și insinta să primească detalii despre x, și y

 Am vrut să discut cu el in pm cum îmi mai scria și el  dar nu am avut cu cine...

 Scopul lui e să nu avem fete ok în oraș, altă explicație nu găsesc🤷

Eu am alta impresie despre dumneavoastră , sunteți un pervers cu două fețe .Mai căutat maxim in privat și mai intrebat multe,de colegii i-au bârfit la greu și pe fete la care ai fost le-ai făcut bulangioce.,mare respect din partea dumneavoastră..

Cu Denisa a fost exact cum sa relatat ,am vrut sa fut că doar nu-i dateam tepa dar după ce am lătrat aiurea recunosc și i-am scris in PM  tot eu am picat prost.

Pe bibi am fututo de două ori ,nu comentez na fost bine la mine nu am inventat nimic ,sa futeți sănătoși bobocul Aradului.

La Rebeka am scris invenți cum zici ,acolo e grav rău ,pai mă sunat acasă ... nu știu după ce pula mea și cu amenințări.Tu mi-ai zis in privat să-i dau pace că și ție ți-a zis cum arat , despre ce pl mea vorbim.

Pe Lore o sun când vrea pula mea și vorbesc ce vreau eu ...clar..și merg când vreau..

Nu m-ai mă lua cu de-astea că ne supărăm ... stimabile domn 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...