Sari la conținut

🔞Sexy blondi - 0757683365🔞


venom5

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare, prieteni!

Parazitez acest forum de ani de zile, am mai avut un cont pe care mi l-a gasit fosta prietena si a trebuit sa-l sterg, dar nici acolo nu aveam multe postari. Ar fi vremea sa contribui.

Asa ca zic sa postez o mica recenzie, ca e musai, dupa o experienta peste medie. Am fost si am vizitat-o pe Moni si vreau sa spun ca nu regret deloc, dimpotriva.

Nu am gasit altceva pe forum si am fost putin sceptic cand am citit topic-ul pentru ca din poze parea putin plinuta si prefer in general fetele mai slim. Dar nici vorba de asa ceva. Fata asta arata beton. Este frumoasa, naturala, zambareata, te-ai putea si indragosti de ea. Eu am o slabiciune pentru blonde, recunosc. Nu machiata excesiv, fara alte chestii, doar naturala. M-a asteptat in lenjerie intima, m-a convins pe loc.

Are un corp superb, nici vorba de kilograme in plus, sani superbi, mari, doar putin lasati, dar superbi si cu sfarcuri potrivite. E draguta, zambeste, iti ofera ceva de baut la intrare, nu te grabeste, vrea sa te faca sa te simti bine.

Facut dus la intrare si la plecare, totul a fost regula. Locatia misto, nu am nimic de reprosat. Raport calitate/pret excelent.

De revenit: DA    Din punctul meu de vedere 10 pe linie

Tarif 150 RON (aprox 30 de min) cu OP si NP cateva pozitii. Altceva nu am incercat.

 

  • Like 6
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 ore, BynoXTR a spus:

Salutare, prieteni!

Parazitez acest forum de ani de zile, am mai avut un cont pe care mi l-a gasit fosta prietena si a trebuit sa-l sterg, dar nici acolo nu aveam multe postari. Ar fi vremea sa contribui.

Asa ca zic sa postez o mica recenzie, ca e musai, dupa o experienta peste medie. Am fost si am vizitat-o pe Moni si vreau sa spun ca nu regret deloc, dimpotriva.

Nu am gasit altceva pe forum si am fost putin sceptic cand am citit topic-ul pentru ca din poze parea putin plinuta si prefer in general fetele mai slim. Dar nici vorba de asa ceva. Fata asta arata beton. Este frumoasa, naturala, zambareata, te-ai putea si indragosti de ea. Eu am o slabiciune pentru blonde, recunosc. Nu machiata excesiv, fara alte chestii, doar naturala. M-a asteptat in lenjerie intima, m-a convins pe loc.

Are un corp superb, nici vorba de kilograme in plus, sani superbi, mari, doar putin lasati, dar superbi si cu sfarcuri potrivite. E draguta, zambeste, iti ofera ceva de baut la intrare, nu te grabeste, vrea sa te faca sa te simti bine.

Facut dus la intrare si la plecare, totul a fost regula. Locatia misto, nu am nimic de reprosat. Raport calitate/pret excelent.

De revenit: DA    Din punctul meu de vedere 10 pe linie

Tarif 150 RON (aprox 30 de min) cu OP si NP cateva pozitii. Altceva nu am incercat.

 

Multumesc scumpule pentru cuvintele frumoase spuse mai sus te pup dulce si te mai astept pe la mine💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786293732
  • Oras:România
  • Telefon: 0786293732
  • Oras:România

Dupa căutări pe forum si umpic de chat pe whatsap,ajuns la locația ei.

 

M-a poftit înăuntru o blonda frumoasa. 

Am fost invitat la un pahar cu apă si o țigară unde am mai povestit.

Apoi am făcut un duș, reîmprospătare, oferit prosop curat.

 

In dormitor a urmat incet o trezire rapidă ,un oral umed , mă privea in ochi din când-în-când .Cerut caciula si sex normal ,ea deasupra, se mișcă superb, de vis .Finalizat și rămas euforic,a stat până ce ne-am simțit bine.

După un duș, servit cu apă. 

Aspect: 10 ii frumoasă , corp minunat.

Oral-10  

Np-10 dă contre, se implica.

Gfe-10+ sociabila, are voce plăcută, atentă cu tine, te întreabă cum îți place, fk nu am întrebat. 

Locație-10 Universității 

150 fin - lăsat la început cu drag.

Recomand -da, 

Păcat ca pleacă !

 Dacă destinul ne va mai scoate în cale, doresc sa petrec mai mult timp cu tine ! Ca paranteza" De aș  avea o iubită ca tine , e un vis dar ideală ca tine de aș întâlni, un rai frumos ar fi "

Toate cele bune! 

Ai grija de tine ! 

🤗😘

  • Like 4
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, Ilikeinair a spus:

Dupa căutări pe forum si umpic de chat pe whatsap,ajuns la locația ei.

 

M-a poftit înăuntru o blonda frumoasa. 

Am fost invitat la un pahar cu apă si o țigară unde am mai povestit.

Apoi am făcut un duș, reîmprospătare, oferit prosop curat.

 

In dormitor a urmat incet o trezire rapidă ,un oral umed , mă privea in ochi din când-în-când .Cerut caciula si sex normal ,ea deasupra, se mișcă superb, de vis .Finalizat și rămas euforic,a stat până ce ne-am simțit bine.

După un duș, servit cu apă. 

Aspect: 10 ii frumoasă , corp minunat.

Oral-10  

Np-10 dă contre, se implica.

Gfe-10+ sociabila, are voce plăcută, atentă cu tine, te întreabă cum îți place, fk nu am întrebat. 

Locație-10 Universității 

150 fin - lăsat la început cu drag.

Recomand -da, 

Păcat ca pleacă !

 Dacă destinul ne va mai scoate în cale, doresc sa petrec mai mult timp cu tine ! Ca paranteza" De aș  avea o iubită ca tine , e un vis dar ideală ca tine de aș întâlni, un rai frumos ar fi "

Toate cele bune! 

Ai grija de tine ! 

🤗😘

Multumesc dragul meu pentru frumoasele cuvintete spuse mai sus si voi reveni cu tot dragul la voi in oradea de fiecare data va pup delce pe toti💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
3 hours ago, Blondiblondi said:

Buna dimineata dragilor astazi voi fi disponibila pentru voi de la ora 10.00 pana la ora 22.00 va pupacesc🥰💋💋

IMG_20220504_075552_550.webp 112.04 kB · 75 downloads

CE bine ca a venit moni sa ne salveze sper din tot sufletu sa fac sa ajung si eu la tine zilele astea. Spor iti doresc moni si te pup

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 44 minute, badidol a spus:

CE bine ca a venit moni sa ne salveze sper din tot sufletu sa fac sa ajung si eu la tine zilele astea. Spor iti doresc moni si te pup

Si eu te pup si te astept cu drag scumpule💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...