Sari la conținut

Cine e orlando muistul?


Postări Recomandate

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
52 minutes ago, CharonIV said:

As putea sa fiu jegos si sa-i dau share la locatie pe forum ,dar nu sunt , ca sa inteleaga si el ,nu dau doi lei pe minusuri sau pe plusuri

Tot nu te saturi, aviatorule? 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 1 oră, CharonIV a spus:

As putea sa fiu jegos si sa-i dau share la locatie pe forum ,dar nu sunt , ca sa inteleaga si el ,nu dau doi lei pe minusuri sau pe plusuri

Bro, pai nu ma inveti si pe mine cum sa aflu locatiile la astia care nu ma suporta? Pls😀

Oricum, eu i-am pus pe toti 3 la ignore, si nu mai vad cand dau minusuri, iti recomand sa faci la fel. Si nu le mai da importanta😉

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 12 minute, CharonIV a spus:

O singura chestie mai am de zis, @gallo și @ThePunisher. sunt aceeași persoana pentru ca au același ip

Nu o sa mai răspund la alte provocări ale unui sărac cu o placa video veche de 10 ani(mai bine îți luai margarina de aia 100 de lei)

Zi bro, ma ajuti si pe mine sa aflu ip-urile la dusmanii mei😒 sau ai pile pe la admin😀

Oricum, uite un exemplu, daca nu le mai dai importanta iti dau like si inimioare😂😂😂 

Screenshot_20211129-185444-1.jpg.7dba76fb614be205712bbf5ff79c2ec0.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
3 minutes ago, Muzicutza said:

Zi bro, ma ajuti si pe mine sa aflu ip-urile la dusmanii mei😒 sau ai pile pe la admin😀

Oricum, uite un exemplu, daca nu le mai dai importanta iti dau like si inimioare😂😂😂 

Screenshot_20211129-185444-1.jpg.7dba76fb614be205712bbf5ff79c2ec0.jpg

Scuze omule , dar nu , pentru ca ar fi pandemoniu pe forum dupa,eu doar l-am atentionat ca as putea sa-i fac rau foarte usor, dar n-o s-o fac ,pentru ca nu-s genul ala de om

Link spre comentariu
6 hours ago, CharonIV said:

@ThePunisher. vezi ca au mai rămas postări de minusat🍿

Sper sa mori înecat cu pula,fmm de poponar

Gogule , probleme mai? Sper sa nu se supere @ThePunisher. daca o sa reusesc sa te trec eu pe minus. :)  Asa cum m-ai trecut tu pe mine impreuna cu Lucas si inca unu. Parca aveai vreo 800 puncte reputatie , nu mai ai mult pana la 0. Si nici pana la -500. 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
5 minutes ago, Liviu555 said:

Gogule , probleme mai? Sper sa nu se supere @ThePunisher. daca o sa reusesc sa te trec eu pe minus. :)  Asa cum m-ai trecut tu pe mine impreuna cu Lucas si inca unu. Parca aveai vreo 800 puncte reputatie , nu mai ai mult pana la 0. Si nici pana la -500. 

Nu mai zic nimic 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
15 minutes ago, Liviu555 said:

Prea prost. Prea ca la tara!

Și de aia m-ai minusat găozel, ca ti-am zis ca îți place să o iei la ochiul maro,pai ce,nu e asa🙃

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
22 minutes ago, Liviu555 said:

Prea prost. Prea ca la tara!

Te-am jucat la cacealma ca pe ultimul prost,știam ca ești tu pentru i-ai dat minusuri și lui lucas:)))))) și știu ca nu ești din otopeni lol ,dar uiți cu cine te pui gaozel

Link spre comentariu
9 minutes ago, CharonIV said:

Te-am jucat la cacealma ca pe ultimul prost,știam ca ești tu pentru i-ai dat minusuri și lui lucas:)))))) și știu ca nu ești din otopeni lol ,dar uiți cu cine te pui gaozel

mai da parca spuneai ca  @moldoclaudiu iar @ThePunisher. era Gallo. Maine vei spune ca eu sunt  Fantoma lui Barba Neagra iar Gallo Regina Angliei. Si mai ziceai ca le ai cu IP-urile , ai fi vazut ca nu scriem niciunul din acelasi oras. Adica no , nu am de unde sa stiu eu despre Punisher si Gallo de unde sunt dar... putin probbail sa fie din aceeasi localitate.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
3 minutes ago, Liviu555 said:

mai da parca spuneai ca  @moldoclaudiu iar @ThePunisher. era Gallo. Maine vei spune ca eu sunt  Fantoma lui Barba Neagra iar Gallo Regina Angliei. Si mai ziceai ca le ai cu IP-urile , ai fi vazut ca nu scriem niciunul din acelasi oras. Adica no , nu am de unde sa stiu eu despre Punisher si Gallo de unde sunt dar... putin probbail sa fie din aceeasi localitate.

Nu mai face pe victima tu esti si @moldoclaudiu si @ThePunisher. , gallo n-ar fi avut motiv sa-i dea minusuri lui lucas ,esti prost in plm ,nu te duce mansarda sa gandesti atat 

Te-ai dat de gol singur cand ai zis

Sper sa nu se supere @ThePunisher. daca o sa reusesc sa te trec eu pe minus. :)  Asa cum m-ai trecut tu pe mine impreuna cu Lucas si inca unu. '

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
8 minutes ago, Liviu555 said:

mai da parca spuneai ca  @moldoclaudiu iar @ThePunisher. era Gallo. Maine vei spune ca eu sunt  Fantoma lui Barba Neagra iar Gallo Regina Angliei. Si mai ziceai ca le ai cu IP-urile , ai fi vazut ca nu scriem niciunul din acelasi oras. Adica no , nu am de unde sa stiu eu despre Punisher si Gallo de unde sunt dar... putin probbail sa fie din aceeasi localitate.

Si inca o chestie cu care te-am prins ,n-am afirmat niciodata ca @moldoclaudiu ar fi gallo,eu l-am folosit pe post de cacealma sa vad ce prost raspunde

Link spre comentariu
2 hours ago, CharonIV said:

O singura chestie mai am de zis, @gallo și @ThePunisher. sunt aceeași persoana pentru ca au același ip

Nu o sa mai răspund la alte provocări ale unui sărac cu o placa video veche de 10 ani(mai bine îți luai margarina de aia 100 de lei)

Deci prima data prostul satului spune ca @gallo si @ThePunisher. sunt aceeasi persoana , ca au acelasi IP , a auzit prostul undeva despre IP si a vrut sa para interesant. Apoi tot prostul satului imi spune mie ca sunt prost ca nu ma duce mintea ca Gallo nu avea cum sa ii dea minus lui Lucas. Tot prostul satului spune ca eu sunt @moldoclaudiu desi scriem de la mai bine de 30 km distanta si mai sunt si @ThePunisher. care habar nu am de unde scrie dar precis ca nu din localitatea mea si nici a lui @moldoclaudiu. .

Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
2 minutes ago, Liviu555 said:

Deci prima data prostul satului spune ca @gallo si @ThePunisher. sunt aceeasi persoana , ca au acelasi IP , a auzit prostul undeva despre IP si a vrut sa para interesant. Apoi tot prostul satului imi spune mie ca sunt prost ca nu ma duce mintea ca Gallo nu avea cum sa ii dea minus lui Lucas. Tot prostul satului spune ca eu sunt @moldoclaudiu desi scriem de la mai bine de 30 km distanta si mai sunt si @ThePunisher. care habar nu am de unde scrie dar precis ca nu din localitatea mea si nici a lui @moldoclaudiu. .

Aparent esti singurul prost de pe aici care a picat la faza cu ip-ul🤣🤣🤣🤣,serios acum ,oricine citeste ce scriu moldoclaudiu si ce scrii tu o sa-si dea seama de la 2 poste ca este una si acceasti persoana , unul si acelasi poponar care ia sloboz in gura de dimineata pana seara 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...