Sari la conținut

0791401839


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

De evitat , am vizitat-o eu recent si si-a schimbat in rau comportamentul . Nu stiu daca are treaba cu actualele probleme dar numai e ce care era anu trecut . E foarte rece cu clientul , sta numai pe telefon , la sex sta ca scandura nu geme nu face nimic , oral jalnic mai are putin si iti musca din pula . Se vede pe ea ca numai are chef de prestatie . Ma pus sa o astept afara in frig pana sa vina de acasa. Deci de evitat , dupa parerea mea . Si eu cred ca se si drogheaza dupa parerea mea . 

  • Like 2
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 01.12.2021 la 10:18, lilisor95 a spus:

Va aduceti aminte ca in acelasi apartament a locuit si Irina care dupa o perioada s-a mutat in Dristor-Baba Novac? Ei bine se combinase cu propietarul apartamentului, care scria pe topicul ei pentru ca era gelos nevoie mare.Nu vreau sa dau multe exemple sau sa intru in polemica cu nimeni,asa ca o sa dau ex numai pe Maria 2020 din Racari care zicea ca nu face cim.Se scriau recenzii in care unii scriau ca face altii ca nu face,pana la urma a recunoscut singura ca face.In cazul de fata daca Irina nu mai este cine credeti ca si-a facut '' IUBI'' din propietarul gelos si nu recunoaste toate serviciile?

Maria2020 nu a lucrat nicio data pe Racari.Maria2020 nu a recunoscut niciodata ca face CIM.Poate o confunzi cu Maria2021 ea lucreaza pe Racari,dar nici Maria2021 nu a recunoscut vreodata ca face CIM. Oare confunzi CIM cu COF ?   😂

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 23.10.2022 la 14:28, Minions a spus:

Salut

Stie cineva daca mai a reaparut fata asta?

Multumesc

Parcă sunt ceva nr de telefon mai in spate ai încercat? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...