Sari la conținut

Raimonda 0757729197


KarinaBaby

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt pozele mele, aceste poze le gasesti pe 3 topicuri in 3 orase diferite: Timisoara Arad si Sibiu. Am comis odată greșeala cu pozele a doua oara nu se mai repeta! Pozele sunt recente, cea mai veche dintre ele are 3 saptamani! Fiecare este liber sa aiba parerea lui, din acest motiv nu acum sa ma supar pe nimeni, fiecare om este diferit in gandire si fiecare om are o opinie diferita! Nu am cum sa iti demonstrez ca sunt ale mele decat daca vii la mine si confrunti pozele cu realitatea🤷‍♀️Asa ca daca vrei sa te convingi te astept cu drag🤗

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună ziua dragii mei!😍

Astăzi îmi voi incepe programul începând cu ora 13 si voi fi disponibilă până la ora 00:30.

📌 De astăzi ma găsiți în Tătărași, la complex Newton. 

Vă pupăcesc și să aveți o zi frumoasă🤗💋

IMG-20221129-WA0009.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua tuturor.

Am vizitat-o pe Vanessa, fosta KarinaBaby. Programarea a fost obtinuta rapid, am primit confirmarea ca este disponibila, iar, la ora stabilita, am ajuns in locatie. Pozele sunt reale si confirma realitatea. Detalii legate de servicii si tarife sunt precizate in postarea de miercuri, Am petrecut alaturi de Vanesa o ora, timp in care am beneficiat de 2 finalizari, prima finalizare a fost in normal protejat, in pozitia capra, iar a doua finalizare a fost in oral neprotejat, cu CIM, pentru care am platit, in plus, 50 lei. Intre cele 2 finalizare am beneficiat si de masaj. Oral executat cam mecanic, fara prea multe artificii, normal executat ca la carte, contre bune, se simte experienta fetei.

Notele pentru Vanesa sunt:

Aspect fizic: 8

Locatie: 10

Oral: 8,5

Normal: 9

Masaj: 8,5

GFE: 7,5

Igiena: 10

Anal: nu a fost cazul

Tarif: 300 lei ( 250 lei ora plus 50 lei achitati pentru CIM )

In concluzie, Vanesa reprezinta o varianta buna. Impreuna cu 4 fete, fac parte dintr-un grup unde raportul tarife - servicii oferite este unul corect si multumitor. Avand in vedere ca se aproprie sarbatorile de iarna, nu stiu cat timp va ramane in Iasi. Sa speram ca va reveni in ianuarie cu forte proaspete si energie.

Va doresc tuturor o duminica placuta si spor in toate.

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, macarons a spus:

Buna ziua tuturor.

Am vizitat-o pe Vanessa, fosta KarinaBaby. Programarea a fost obtinuta rapid, am primit confirmarea ca este disponibila, iar, la ora stabilita, am ajuns in locatie. Pozele sunt reale si confirma realitatea. Detalii legate de servicii si tarife sunt precizate in postarea de miercuri, Am petrecut alaturi de Vanesa o ora, timp in care am beneficiat de 2 finalizari, prima finalizare a fost in normal protejat, in pozitia capra, iar a doua finalizare a fost in oral neprotejat, cu CIM, pentru care am platit, in plus, 50 lei. Intre cele 2 finalizare am beneficiat si de masaj. Oral executat cam mecanic, fara prea multe artificii, normal executat ca la carte, contre bune, se simte experienta fetei.

Notele pentru Vanesa sunt:

Aspect fizic: 8

Locatie: 10

Oral: 8,5

Normal: 9

Masaj: 8,5

GFE: 7,5

Igiena: 10

Anal: nu a fost cazul

Tarif: 300 lei ( 250 lei ora plus 50 lei achitati pentru CIM )

In concluzie, Vanesa reprezinta o varianta buna. Impreuna cu 4 fete, fac parte dintr-un grup unde raportul tarife - servicii oferite este unul corect si multumitor. Avand in vedere ca se aproprie sarbatorile de iarna, nu stiu cat timp va ramane in Iasi. Sa speram ca va reveni in ianuarie cu forte proaspete si energie.

Va doresc tuturor o duminica placuta si spor in toate.

Mulțumesc frumos pentru recenzie🥰 Mă bucur că am fost pe placul tau!😍 Te pup și te mai astept cu drag❤️💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dragilor!🥰

Eu mi-am început activitatea și sunt disponibilă pentru programări până la ora 00:00-00:30

 

Servicii:

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

 Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎250 lei-2 finalizari/60 min

Ofer servicii de domniare soft/hard doar la ora-350 lei/h.

 

 Programari atat telefonic📞 cat si pe whatsapp📱. PROGRAMARILE TREBUIE CONFIRMATE CU CEL PUTIN 30 DE MINUTE INAINTE.️ NECONFIRMAREA PROGRAMARII DUCE LA ANULAREA ACESTEIA!!!

 

Vă pup și să aveți o săptămână ușoară😍💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dimineata dragilor!🥰

Din cauza unor mici probleme vizita mea se va termina mult mai repede😔 Astazi va fi ultima zi la voi in oraș!🤗 Astăzi voi face programări incepand cu ora 15:00

Programari atat telefonic📞 cat si pe whatsapp📱. PROGRAMARILE TREBUIE CONFIRMATE CU CEL PUTIN 30 DE MINUTE INAINTE.️ NECONFIRMAREA PROGRAMARII DUCE LA ANULAREA ACESTEIA!!!

Vă pup!💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dragii mei, m-am reintors la voi in oras pentru 3 zile. 💋

Prețurile si serviciile au rămas aceleași.

Servicii:

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

  Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎250 lei-2 finalizari/60 min

Ofer servicii de domniare soft/hard doar la ora-350 lei/h.

 

Programari atat telefonic📞 cat si pe whatsapp📱. PROGRAMARILE TREBUIE CONFIRMATE CU CEL PUTIN 30 DE MINUTE INAINTE.️ NECONFIRMAREA PROGRAMARII DUCE LA ANULAREA ACESTEIA!!!

📌Locatia este in complexul Palas, str. Zimbrului nr.17B.

Vă pup si vă aștept cu drag💋🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am rugămintea să nu mai faceți programări și sa nu le respectați, daca stiti ca nu ajungeti va rog sa ma anuntati din timp🙏, mai sunt si altii care vor sa vina si din cauza unora care fac programări si nu le respecta altii nu pot veni. Nu cred ca v-ar conveni sa fiti voi in locul acelor oameni. In cazul in care intarziati sa stiti ca nu voi putea sa imi decalez toate programările ceea ce duce la scurtarea timpului petrecut impreuna, pentru ca asa cum am spus si mai sus asa cum voua nu va place sa asteptati dupa altii, nici lor nu le place sa astepte dupa voi! Multumesc pentru înțelegere si o zi frumoasa in continuare!💋

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dimineața dragilor!💋

Vizita mea la voi în oraș s-a încheiat și aș dori să vă mulțumesc tuturor pentru experiențele frumoase trăite împreună!🤗 

Să aveți un an nou cât mai frumos, plin de realizări și bucurii dar cel mai important cât mai multă putere pentru 👉👌🤭

Vă pup și vă îmbrățișez cu drag!💋🥰

  • Trist 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor!

Am vizitat si eu aceasta tipa inainre de revelion.

Tin sa precizez ca tipa arata super bine, as spune ca mult mai bine decat in poze.

Varsta reala ar fi pe undeva la 25-26....dar nu asta conteaza.

Locatia destul de discreta, un complex rezidential usor ferit de ochii lumii.

Odata ajuns la locatie m-a intampinat pe tocuri cu un body din dantela neagra.

Tipa are undeva la 1.60 si cam 50 kg dupa calculele mele insa vorbeste destul de frumos, se comporta frumos si incearca sa se faca placuta.

Actiunea a inceput cu un OP unde recunosc au fost ceva probleme....ca junioru' dadea semne de oboseala si nu voia sa se trezeasca. Datorita abilitatilor aceste tipe....s-a ridicat si am putut continua cu un NP in doggy.

In doggy privelistea e de vis insa nu m-am putut bucura de ea prea mult dat fiind faptul ca am ejaculat foarte repede datorita pasaricii sale stramte.

Mers la dus, igenizat, spalat, imbracat si plecat.

Sa strigam si niste note:

Locatie: 9 sunt multe de zis despre locurile de parcare, insa este destul de ferita de ochii lumii.

Tipa: 9 forme frumoase, fund mic si ferm, pasarica stramta, sani frumosi si fermi.

OP: nu prea pot comenta ca nu prea a existat

NP: 10 se misca bine, are o pizda stramta si mica, se vede ca ii place

Atitudine: 10

Pretz: 150 feline aprox 30 min

De revenit, voi reveni cu siguranta cand revine pe aceste meleaguri! 

 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna ziua dragilor,

Dupa o scurta pauza am revenit la voi in oras❤️

Preturile si serviciile au ramas neschimbate!🤗

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

  Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎250 lei-2 finalizari/60 min

Ofer servicii de domniare soft/hard doar la ora-350 lei/h.

 

Programari atat telefonic📞 cat si pe whatsapp📱. PROGRAMARILE TREBUIE CONFIRMATE CU CEL PUTIN 30 DE MINUTE INAINTE.️ NECONFIRMAREA PROGRAMARII DUCE LA ANULAREA ACESTEIA!!!

📌Locatie: Complex Newton Tatarasi

Astazi ma puteti vizita pana la ora 00:30

Va pup si va doresc un incepund de weekend cat mai frumos!💋

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Am incercat si eu sa ajung la aceasta participanta, sa incerc partea de dominare , am primit doar un seen, am mentionat ca poate raspunde oricand. Este oare asa de greu sa raspunzi la un mesaj? Mai tine si de educatie, dar probabil cum scria un coleg mai sus , are doar servicii pe care doar spune ca le face. Pt mine e trecuta la neserioase. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 30 minute, Clopotel1979 a spus:

Am incercat si eu sa ajung la aceasta participanta, sa incerc partea de dominare , am primit doar un seen, am mentionat ca poate raspunde oricand. Este oare asa de greu sa raspunzi la un mesaj? Mai tine si de educatie, dar probabil cum scria un coleg mai sus , are doar servicii pe care doar spune ca le face. Pt mine e trecuta la neserioase. 

Imi cer scuze pentru aceasta situatie🤗 dar cel mai probabil nu ti-am mai putut raspunde pentru ca atunci am primit pe altcineva, iar dupa nu am vrut sa te deranjez stiind bine ca unii dintre voi sunteti insurati sau aveti relatie si nu vreau sa creez probleme. Pe viitor va rog sa imi lasati si ora pana la care puteti fi contactati in caz ca nu raspund😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 17 minute, Vanessa01 a spus:

Imi cer scuze pentru aceasta situatie🤗 dar cel mai probabil nu ti-am mai putut raspunde pentru ca atunci am primit pe altcineva, iar dupa nu am vrut sa te deranjez stiind bine ca unii dintre voi sunteti insurati sau aveti relatie si nu vreau sa creez probleme. Pe viitor va rog sa imi lasati si ora pana la care puteti fi contactati in caz ca nu raspund😘

Am precizat clar in mesaj, poti raspunde oricand.  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...