Sari la conținut

Raimonda 0757729197


KarinaBaby

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, lucianpbt a spus:

Am fost la Raimonda astazi pentru prima data. Mi-a placut corpul ei. FK-ul a fost doar pe buze (presupun ca nu suntem compatibili, avea si guma in gura), saruturi pe corp la greu, ON ok nimic wow dar a fost de ajuns, NP in 3 pozitii, ea a finalizat in doggy si a gemut fain la final. Eu n-am mai reusit sa finalizez la ON pentru ca deja finalizasem la alta, dar i-am lasat 200 pt 30 min din bun simt pentru ca am chinuit-o putin. Nu am fost grabit. O sa mai revin cu siguranta. Recomand.

Multumesc frumos pt recenzie, te mai astept cu drag❤️❤️❤️💋 te pup💋

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

La multi Ani celor ce poarta numele sfântului Ioan!🎉🥂🥃

Vă astept astăzi să sărbatoriti in compania mea! 
DISPONIBILA

Haideti cu un mesaj pe WhatsApp pt programari!💋🍌❤️😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 11.12.2023 la 12:04, Raimonda a spus:

 

Hey guys👋

Eu mi-am inceput programul! 💄🫦

 

💎DISPONIBILĂ 💎 până târziu (ora 02:00)

Pentru programari va rog contactati-ma doar pe WhatsApp la numarul 0757729197

Programarile se confirma cu cel putin jumatate de ora inainte, altfel programarea va fi anulata! Multumesc pt intelegere🙏💋

 

 

LOCATIE: RIVER TOWERS

📌DEPLASARI (hotel sau pensiune) 500 lei ora

Servicii:

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎300 lei -2 finalizari/60 min

DISPONIBILĂ💋🍌😋

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost de curand la Raimonda. Programare whatsapp. Locatie Newtown. Intru, dau de o fatuca cam urațica (nu sunt eu vreun fat frumos dar eu asa am vazut-o). Cum am ajuns, i-am dat banii, cica posibil sa nu aiba rest.  Am ajuns sa ma rog de ea sa imi dea restul. Dupa care ma pune sa ma dezbrac , eu care ma gandeam ca poate stam putin la vorba...n fine, trecem la treaba, oral pro, normal LOD si doggy. Termin si valea. E pe fust fuck. Cadou: 150 bete. Bani irositi in vant...eu unul NU mai revin.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 09.01.2024 la 1:08, timrushford a spus:

Am fost de curand la Raimonda. Programare whatsapp. Locatie Newtown. Intru, dau de o fatuca cam urațica (nu sunt eu vreun fat frumos dar eu asa am vazut-o). Cum am ajuns, i-am dat banii, cica posibil sa nu aiba rest.  Am ajuns sa ma rog de ea sa imi dea restul. Dupa care ma pune sa ma dezbrac , eu care ma gandeam ca poate stam putin la vorba...n fine, trecem la treaba, oral pro, normal LOD si doggy. Termin si valea. E pe fust fuck. Cadou: 150 bete. Bani irositi in vant...eu unul NU mai revin.

Ce făcuși Trandafire? Îmi ajunse brusc pe la nări un miros de sardina oparita care latră la lună mult,prost și fără rost Înregistrat acum 3 ore, ai aruncat niște aberații pe acolo și gata,ce ai zis tu, poate mai reușesc baragladinele tale sa producă ceva,nu-i asa? Imi explici si mie pozitia asta,LOD? Ca eu nu o stiu,ce sa fac de la o vârstă mai pierdem din memorie.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor!

Vizitat si eu domnisoara, a doua oara. Fata de prima data serviciile sunt putin mai slabe sau poate am prins-o eu intr-o zi mai proasta.

Discutat si programat o vizita de comun acord pe whats app.

Ajuns mai repede la locatie, am asteptat putin pana am fost primit, insa indicatiile primite pentru localizare au fost ok si m-am putut descurca.

Am fost intampinat in halat cu tocuri, nimic wow. Cerut la dus pt o scurta igienizare.

Achitat si trecut la treaba. 

Totul a inceput cu un OP, care a durat aprox 5 min. Iar pt asta am fost pus eu sa imi pun cauciucul.

Nimic care sa deranjeze pana aici, dar tehnica destul de slaba, un singur ritm, iar dupa 5 min a obosit.

Trecut la NP in pozitia doggy, gemete false, o tona de lubrifiant.

Finalizat in balonas, cerut la dus si plecat.

Ca si note nu pot da mai mult de 7. 

Eu sigur nu voi mai reveni. Serviciile au scazut foarte mult calitativ fata de anul trecut.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Salutare, am vizitat-o ieri pe Raimonda! Si am decis sa va impartasesc si voua actiunea! 
Raimonda e fata super faină, asa cum au descris-o si cei mai sus, e misto ca fata si cu un corp de sportivă! Fără burtă, fără grasimi etc! 
Cu o pasarica curata frumoasa si strâmtă! 
Sâni micuți si tari! 
Am inceput cu un oral neprotejat, destule tente de Deep, se vedea ca isi da straduinta! Ii pot da un 8,5-9, pt ca a si durat 5-6 minute incontinuu! 

Normal protejat, ii place, geme, se infinge, accepta orice pozitie, nu spune NU! Aici ii dau 10

Igiena, gfe: 10 

Locatie: 10, cred ca cea mai curata si mai frumoasa locatie in care am fost pana acum in Iasi! 
Pret :150 de lei, si am stat 26 de minute din momentul in  care am intrat pana am iesit! Deci grabit nu m-am simtit deloc! 
Mie unul mi-a placut! Voi mai reveni! 

  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 08.12.2023 la 21:47, Raimonda a spus:

Bună, mă numesc Raimonda, o fată brunetă mica de statură (1,55m) am 50 KG! 
Programările se fac pe WhatsApp la numărul de telefon 0757729197

LOCATIE: RIVER TOWERS

📌DEPLASARI (hotel sau pensiune) 500 lei ora

Servicii:

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎300 lei -2 finalizari/60 min

FBEEFD83-0669-4152-AC01-E9E762E1E98A.jpeg

83B274A8-C152-4E84-B615-3D3FEF9F928F.jpeg

D28C5B4A-66DE-44B3-9299-2CE676BB3E2F.jpeg

DISPONIBILĂ

Până la ora 02:00

❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 oră, lucianpbt a spus:

Am fost la Raimonda a doua oara. A fost si mai bine de data aceasta. GFE foarte ok, cu FK cum imi place mie, CIM, np. Am apreciat ca nu a cedat si a rezistat la ON pana cand am finalizat. Mi-am cerut scuze de cateva ori pentru asta. Imi place ca e miniona si se simte bine in brate, o cuprinzi toata, consider ca are un avantaj aici.

Pentru persoanele care dau recenzii negative, sa stiti ca de cele mai multe ori e din cauza voastra. Aveti un comportament neadecvat si/sau igiena precara. Credeti-ma cand va spun, daca voi sunteti ok si ele se vor comporta ok inapoi. Nu ma consider un fat frumos, chiar deloc, nici nu sunt foarte tanar. Cum se face ca eu nu am surprize neplacute aproape niciodata? Sa va dea de gandit chestia asta.

Multumesc frumos, te mai astept!❤️💋🍌😘

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Doar pe WhatsApp📞

LOCATIE: RIVER TOWERS

📌DEPLASARI (hotel sau pensiune) 500 lei ora

Servicii:

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎300 lei -2 finalizari/60 min

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...