Sari la conținut

Raimonda 0757729197


KarinaBaby

Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
On 1/16/2024 at 11:38 AM, Raimonda said:

Buna dimineata!😋

Eu mi am inceput programul! 
DISPONIBILAC1808BD3-25FE-45CD-B873-6B603341304D.jpeg.1ca6af2ff3a5b6a1107725973fae5877.jpeg

Poza facuta de un cunoscator. Parerea mea. Nu ca as fi mofturos, sa zicem ca am unghiul mai ingust. Dar poza asta imi ravaseste un pic jaloanele. Creeaza o idee unica.

Si anume ca piciorusele trebuie indepartate live.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 23 minute, filipcozma a spus:

Poza facuta de un cunoscator. Parerea mea. Nu ca as fi mofturos, sa zicem ca am unghiul mai ingust. Dar poza asta imi ravaseste un pic jaloanele. Creeaza o idee unica.

Si anume ca piciorusele trebuie indepartate live.

 

Te astept, pentru a le indepărta live😍💋😋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
30 minutes ago, Raimonda said:

Te astept, pentru a le indepărta live😍💋😋

Nu fac promisiuni decat cand e coco-2 pe jumatate introdus in terenul aurifer.  Acuma pe concrete.

Am o imagine 5% de pe la Newtown. Pe care poza sus mentionata a completat-o 95% cu ce trebuie. 

Weekendul pt mine e incert pt ca sunt 3 oferte solide . Esti inclusa, dar sincer nu stiu unde ajung. (Stii cum sunt copiii care vad vata de zahar de 3 culori si nu se pot hotari ) 

Link spre comentariu
Acum 22 ore, filipcozma a spus:

Nu fac promisiuni decat cand e coco-2 pe jumatate introdus in terenul aurifer.  Acuma pe concrete

Weekendul pt mine e incert pt ca sunt 3 oferte solide . Esti inclusa, dar sincer nu stiu unde ajung. (Stii cum sunt copiii care vad vata de zahar de 3 culori si nu se pot hotari ) 

Formularea asta smechereasca te da de gol ca(aproape) ai reusit sa strangi 150RON pentru o finalizare🤣
Referitor la disponibilitate, s-ar putea sa te bucuri degeaba. Daca nu esti hotarat si nu faci programarea cu zile inainte, cu doar 5 gagici care sunt momentan active(cu tot cu Andreea), la 1600 de futaci, mie imi da ca sunt pana in 22% sanse sa gasesti ceva, deci 78% sanse ca in weekend sa o babardesti pe… manuela.


(Explicatie:


Cei 1600 de futaci sunt luati speculativ din numarul de vizualizari pe care-l are, spre exemplu, topicul deschis de Bjorn, dar si altele care nu are nicio replica. Am presupus ca nu au fost prea multi cei care au citit de mai multe ori un topic fara replica.

Mai departe presupunand ca un futac bifeaza in medie o finalizare pe saptamana, inseamna ca pe zi ar fi 1600/7=228 futaci, desi cred ca in weekend solicitarea e mai mare.

Cu 10 clienti pe zi fiecare, cele 5 duc in total cam 50. 50 din 228 inseamna o probabilitate de succes la programare de 22%. 

Asta mai mult ca sa se vada cat de varza este Iasiul in comparatie cu alte mari orase si cat de prosti sunt acei tartani inepti care se plang de preturi).

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
6 hours ago, codex2 said:

Formularea asta smechereasca te da de gol ca(aproape) ai reusit sa strangi 150RON pentru o finalizare🤣
Referitor la disponibilitate, s-ar putea sa te bucuri degeaba. Daca nu esti hotarat si nu faci programarea cu zile inainte, cu doar 5 gagici care sunt momentan active(cu tot cu Andreea), la 1600 de futaci, mie imi da ca sunt pana in 22% sanse sa gasesti ceva, deci 78% sanse ca in weekend sa o babardesti pe… manuela.


(Explicatie: 🚴‍♀️ 🏃‍♀️:discodance🥂🐠🍺🤙

 

😁  nici nu stiu cat mai am daca ii adun de prin toate buzunarele

m-am incurcat la calculele din explicatie, desi ai incercat sa o pui intr-o "artimetica" de clasa  III ca sa inteleaga si unul ca mine

Nu vreau sa ma compar cu maxcete sau juniorbrba care isi iau cate 2 ore pe la eva cand vin in vacanta, nici cu baron, dar mi-a mers chiar bine pe ian (pt baiatul modest care sunt). In sensul ca am bagat si eu vreo 4 bile. Din care 2 din alea roz de 6 puncte - asa le-am perceput eu. Fara programare cu zile inainte.

Pe topic Raimonda am scris - una - pt ca e fata buna ,si in crestere ca imagine, , iar a doua -pt ca a pus o poza care mi-a captat focusul.

Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS
La 20.01.2024 la 21:21, filipcozma a spus:

😁  nici nu stiu cat mai am daca ii adun de prin toate buzunarele

 

Mai aveai 148 lei, iti mai trebuiau 2 lei sa mergi sa incerci si tu o finalizare...stim asta.Dar nici atunci nu cred ca te duceai.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
3 hours ago, xfghhh said:

Mai aveai 148 lei, iti mai trebuiau 2 lei sa mergi sa incerci si tu o finalizare...stim asta.Dar nici atunci nu cred ca te duceai.

Daca ai vreo prietena frumoasa 🙎‍♀️, verisoara 👩‍💼 etc, pune-ma  tu-n legatura cu ea  si ai sa vezi ca gasesc destul sa i-o pun in buci vreo doua luni. 😎 👌

Dar vezi ca faci offtopic peste tot, eu aici scrisesem ca Raimonda are o poza incitanta, tu in afara de doua buzunare intoarse nu prea arati nimic.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Am facut si eu o vizita domnisoarei astazi, desi aveam cateva dubii, am zis sa incerc partea de dominare.

Am stabilit pe what's up ceea ce doresc, a zis ca e ok, tariful fiind 350 ora. Ajuns la locatie, la Rivers, dupa ce a incasat, a zis ca la pretul asta fara sex, am zis ok, nu sexul normal ma interesa,doar partea de oral. Pe partea de dominare s-a descurcat destul de slab, oral doar capul putin, multa multa laba si dupa 20 minute am finalizat din laba facuta de ea. Am mers la dus, am iesit din dus si am intrebat daca mergem sa incercam si a doua finalizare, ea a zis ca la dominare e doar o finalizare pt ca e mai greu, iar daca vreau, mai mergem in camera, dar e fara finalizare, la care eu am intrebat... sa mergem in camera sa jucam table, sau ce? Scarbit m-am imbracat si am plecat din locatie.

Notele

Locatie 9 curata

Aspect 6

Dominare 5

Oral 6

Laba 10 macar laba o face bine

Tarif 350 lei, 20 minute, o finalizare fara cim, fara sex, doar laba.

Greseala a fost si a mea pt ca nu am intrebat cate finalizari sunt la o ora.

Pt mine este de evitat. 

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...