Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Ioana 0764298538

Recommended Posts

Va las impresiile dupa vizita la Ioana :

Programare telefonica respectata de ambele parti .

Aspect : 9 Este inalta si  subtirica, sani fermi si care se potrivesc bine in palme …. Mi se pare ca arata foarte bine atat la fata cat si la corp ! Nu am dat 10 deoarece eu prefer sani ceva mai mari si forme un pic mai conturate, insa revin cu precizarea … arata foarte bine, dupa parerea mea !

Locatie – 8 ( combinatia de Gavana cu colega …nu mi s-a parut niciodata de maxim success)

Servicii : am luat combinatia OP/NP .

OP – 8..  bine insa nu exceptional, nu am insistat prea mult aici ….

NP – 9  - Arata foarte bine in orice pozitie si chiar te lasa sa iti gasesti pozitiile favorite, fara discutii.

Atitudine  6...7. Aici trebuie sa detaliez un pic … povestindu-va cate ceva. Intru in apartament si pana sa apuc sa zic ca as vrea sa ma spal pe maini ..eram déjà in camera, cu usa inchisa ( nu am vazut, ca n-am avut timp, insa parea ca ar fi doar o baie in apartament) . Lucrurile se petrec in continuare ca la o sedinta de afaceri …toata lumea serioasa, cu aplecare catre eficienta …dezbracat repede, mangaieri pe sponci, pus repede balonul …si trecut la prima parte, oralul.  Dupa oral, trecem la normal, unde , asa cum am scris mai sus ….a mers bine deoarece ea arata foarte bine …insa contributia ei …cam la atata s-a rezumat. Intre doua pozitii pune si mana pe telefon si mai butoneaza scurt …. La sfarsit, nici nu apuc sa aflu ca am terminat , ca sunt si cu prezervativul scos !!! Cand am iesit nici nu m-am uitat la ceas , ca-mi era ca vad ca am iesit inainte sa intru !!! Am oftat si am plecat ! Am mai vazut fete pe fast fuck, insa Ioana a dus asta la noi culmi ...gen super fast fuck ...sau turbo, in cazul de fata nu neaparat referitor la timpul activ, ci la timpii aditionali ..ca sa zic asa !

GFE  : 0 Nu i-a reusit nici macar un zambet cat am stat eu, initiative zero, atentii zero.

Tarif : aici as da o nota buna 9 ….pentru ca, cel putin in teorie la 150 lei are 25 minute …ceea ce mi-as dori si la alte fete  ( la 30 de minute i-as fi dat 10) !! 

….

• Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Trist 1
  • Inimioara 2
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Va las impresiile dupa vizita la Ioana : Programare telefonica respectata de ambele parti . Aspect : 9 Este inalta si  subtirica, sani fermi si care se potrivesc bine in palme …. Mi se pare

❌Buna dragilor azi e ultima mea zi la voi vă aștept la mine pupici încep de la 10:00 la 22:00 vă pupacesc ❌💋💋

Buna dimineața dragilor sunt disponbila de la ora 13:00 pana la ora 22:00 vă pup aștept mesaje 💋💋❤️

Posted Images

La 06.01.2022 la 15:06, Ioana05 a spus:

Buna dragilor mai am de stat la voi doar 3 zile aștept mesajul vostru pe wapp va pupacesc ❤️

2764821F-2A90-4716-A1BB-26C4CF7BD762.jpeg

57B12570-73A4-4E1D-9C49-E360AF113412.jpeg

Mare frumusete esti …..Te -am ratat de data aceasta…..Am fost plecat

Poate ne sincronizam next time!

❤️