Sari la conținut

0786.231.059


Postări Recomandate

"Blonda studenta tanara sexy, foarte frumoasa, finuta, sani frumosi, fund bombat, ofer clipe de vis domnilor generosi, locatie centrala de lux, cer si ofer curatenie si discretie maxima"http://www.irezistibile.com/tanara-studenta--23-ani-blonda-de-vis-super-sexy-ofer-clipe-de-neuitat----locatie-centrala-de---...59540...romanianAtentie, pozele fsunt alse!!! Vrea 80 Ron/h (1 numar) sau 100 Ron (2numere). Locatia o are pe Bvd Marasti (vis-a-vis de serviceul auto de acolo, in proximitatea Camerei de Comert). Locatia este infecta si super mica (arata ca o celula de puscarie). Vrea banii inainte. Cand am vazut cum arata baia, nu am rezistat si am plecat. Oricum nici tipa nu arata extraordinar. Are cam 1,70, satena deschis, tate nr. 3, un cur mai mare, nu e genul de femeie pe care iti doresti sa o futi...Cica stie sa faca si masaj, cum eu nu am ramas, nu pot sa confirm. Aaaa, e foarte obraznica...dupa ce am plecat, m-a sunat pe mobil sa ma balacareasca, de ce am plecat...I-am inchis zdrentei telefonul dupa ce i-am explicat ca ar face bine sa cheme o echipa mixta de la deratizare, curatenie, dezinfectie...si apoi sa dea anunt pentru clienti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...