Sari la conținut

Alessia 0740794670


Postări Recomandate

Acum 9 ore, florinbidi a spus:

Adevărat a înviat

Și bine ai revenit pe meleagurile noastre.Poate de aceasta data ne "sincronizam" și noi.

Miercuri când revii cu restul detaliilor poate ne încânti și pe noi cu niste poze mai de actualitate și metodele in care te putem contacta (apel , SMS , WhatsApp, etc) .

Îți urez o ședere cat mai fructuoasă și plăcută alături de noi

❤️

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Alessia 0740794670
Acum 31 minute, giovan-otto a spus:

Confunzi,eu am tatuaje multe,fata asta nu are nici măcar unul! Parul ei este șaten-blond eu sunt bruneta! V-am spus ca miercuri ajung la voi,deci nu sunt la Bacău momentan..pupici💋

Link spre comentariu
Acum 2 ore, durboy a spus:

Bunaa!da,îmi cer scuze dar astăzi am avut un program foarte încărcat..0740 794 670 acesta este numărul pe care puteți sa-mi scrieți/sunați.

Maine îmi voi începe activitatea începând de la ora 13:30-00:00.

Mâine voi rezolva și cu contul roșu sa va mai încânt și cu ceva poze! Va pup și noapte liniștita sa aveți💋💋

Link spre comentariu

Buna ziua colegi… nu cred ca am lasat recenzii pana acuma,dar am fost aseara la domnisoara (o fin)si am fost foarte multumit…frumoasa ,arata bine ,vorbeste frumos si are niste ochi de o iei razna…daca puteti merge stati macar o ora pt ca merita,era tarziu aseara si nu puteam sta mai mult de o finalizare rapida ,ca as fi stat…din partea mea 10 din toate punctele de vedere…daca imi aduc bine aminte a zis ca sta cam 2 saptamani…profitati la maxim…te pup alessia 😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salut!Sunt un norocos 😎,asa ca azi am reușit s-o întâlnesc și eu pe Alexia.A fost o chimie super din prima ,sincer neașteptată. E o fata super sexi,cu bun simt,gazda primitoare ,cu niște tatuaje faine,ochi albastri pătrunzător,însoțiți de un zâmbet pe măsură.Sincer la cât e de mișto,am crezut ca e o fitoasa dar rezultatul a fost peste așteptări.Locatie pe Bradului,majoritatea o știți,curat.Am trecut în camera acțiunii și am primit un oral umed,cu atenție la sateliti😛😎,pt ca...igiena impecabila,am schimbat câteva poziții și am finalizat după lupta ,transpirat,muncit ca la carte..film😎.Partea a doua,n-o mai povestesc pt ca a fost mai mișto.Spor la ciocane și încercați s-o păstrăm cât mai mult la noi

Link spre comentariu
Acum 34 minute, nony40 a spus:

Salut!Sunt un norocos 😎,asa ca azi am reușit s-o întâlnesc și eu pe Alexia.A fost o chimie super din prima ,sincer neașteptată. E o fata super sexi,cu bun simt,gazda primitoare ,cu niște tatuaje faine,ochi albastri pătrunzător,însoțiți de un zâmbet pe măsură.Sincer la cât e de mișto,am crezut ca e o fitoasa dar rezultatul a fost peste așteptări.Locatie pe Bradului,majoritatea o știți,curat.Am trecut în camera acțiunii și am primit un oral umed,cu atenție la sateliti😛😎,pt ca...igiena impecabila,am schimbat câteva poziții și am finalizat după lupta ,transpirat,muncit ca la carte..film😎.Partea a doua,n-o mai povestesc pt ca a fost mai mișto.Spor la ciocane și încercați s-o păstrăm cât mai mult la noi

Mulțumesc frumos!❤️🤭💋

Link spre comentariu
Acum 3 ore, costicosti1 a spus:

Buna ziua colegi… nu cred ca am lasat recenzii pana acuma,dar am fost aseara la domnisoara (o fin)si am fost foarte multumit…frumoasa ,arata bine ,vorbeste frumos si are niste ochi de o iei razna…daca puteti merge stati macar o ora pt ca merita,era tarziu aseara si nu puteam sta mai mult de o finalizare rapida ,ca as fi stat…din partea mea 10 din toate punctele de vedere…daca imi aduc bine aminte a zis ca sta cam 2 saptamani…profitati la maxim…te pup alessia 😘😘😘😘😘

Mulțumesc !💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union
Acum 26 minute, Alessia02 a spus:

Buna! Da,din păcate sa luat apa și nu am mai putut lucra🤷‍♀️.știe cineva când o sa revină? 

Mâine nu va fi apă. De sâmbăta dimineață la ora 8.00 va fi program normal.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...