Sari la conținut

Care e parerea voastra despre Clement Mic?


Postări Recomandate

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, IndianuSibiu a spus:

Am văzut ca te-ai luat și tu un pic cu un paduchios din vest :)) Nu ai văzut ca leam spus un adevăr mie mi-au sărit comunitatea de paraziți în cap :)))))

cred ca sunt certat cu minim o persoana din fiecare judet in momentul asta :)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 20 ore, Tandem3 a spus:

Chiar te rog.  Sunt prea corect să  mă  sperie un pm.

Sincer,. Mi+ai dovedit ca nu esti de incredere, pein postarile tale dovedest ca esti ori un peste, ori un handicapat analfabet care da cu bata aiurea! Nu am nevoie de prieteni ca tine, mi se rupe in pula de tine!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 4 minute, bic.c a spus:

Ho cocos (gallo) , ce sari asa . Ma intreb de ce te-ai rebrenduit gallo cand defapt tu nu esti decat o gallina beata

Sugi pula ca un handicapat, ai si certificat medical pentru asta sandilaule. De obicei labagiule,citesti printre raduri, ai gaoaza sparta poponare si seringa in vena drogatule?🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 3 minute, bic.c a spus:

Saracu , tot pe prenadez esti ?

Sincer sa fiu imi pare rau ca ai ramas aceiasi jartea mizerabila! Bulangiule, speram, din omenie, sa te vad iesit din canalul plin de cacat si de drogati in care inca te afunzi scursura umana!🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 42 minute, bic.c a spus:

Lasa-l frate da-l in sloboz , nu vezi ca nici noaptea nu mai are somn .

Na ca l-ai mai starnit si pe @aijnoua acum

Na ca in sloboz esti tu scursura! Ti-ai tratat cancerul tataie? Se pare ca ai ramas fara stafide poponare!🤣

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 oră, gallo a spus:

Na ca in sloboz esti tu scursura! Ti-ai tratat cancerul tataie? Se pare ca ai ramas fara stafide poponare!🤣

Ce retardat! Ba distrusule, râdem, glumim, ne certăm sau ne înjurăm dar toate au o limită, tu nu ai. 

Ce să-ți zic, să fie de capul tau că si așa faci umbră degeaba 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 32 minute, bic.c a spus:

Ce retardat! Ba distrusule, râdem, glumim, ne certăm sau ne înjurăm dar toate au o limită, tu nu ai. 

Ce să-ți zic, să fie de capul tau că si așa faci umbră degeaba 

Idiotule, tu nu ai habar sa glumesti cacanarule, esti doar un handicapat! Ce sa iti zic? Esti doar un muist mucegait si depasit sandilaule, ai dovedit asta de-a lungul drumului parcurs luand muie🤣 unde te-am injurat stafide, faptul ca iti spun adevarul in muie ti se pare injuratura?🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 4 ore, gallo a spus:

De asta este ma-ta in depresie ca a fatat un bulangiu ca tine? Pizda jegoasa, daca ai un mesaj pentru mine, transmite-l direct labagiule jegos si las! Besi in pula calului de poponar!🤣

Buuuuulaaaangiiiuuuuleee ! Căca-m-aș pă tine cu stropi, să zici că plouă cu ciocolată ! Cică te-au testat ăștia de covid și te au depistat cu pulangură ! 🤭😁🤣 

Ai deștele pline dă căcat dă scrii numa' mizerii ?! Zi în plm, că mă piș pă tine, să te clătesc, băga-mi-aș pula în creierii tăi de milog ! 

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, gallo said:

Idiotule, tu nu ai habar sa glumesti cacanarule, esti doar un handicapat! Ce sa iti zic? Esti doar un muist mucegait si depasit sandilaule, ai dovedit asta de-a lungul drumului parcurs luand muie🤣 unde te-am injurat stafide, faptul ca iti spun adevarul in muie ti se pare injuratura?🤣

Pe acest topic e deja depasim cota de baieti cu nevoi speciale 😉

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 5 minute, cincistele a spus:

Buuuuulaaaangiiiuuuuleee ! Căca-m-aș pă tine cu stropi, să zici că plouă cu ciocolată ! Cică te-au testat ăștia de covid și te au depistat cu pulangură ! 🤭😁🤣 

Ai deștele pline dă căcat dă scrii numa' mizerii ?! Zi în plm, că mă piș pă tine, să te clătesc, băga-mi-aș pula în creierii tăi de milog ! 

 

Tu te caci pe tine doar cu stropi, faci asta pe gura la cat cacat mananci muistule! Hai mai trage o gura de cacat betivule muist si drogat! Te-a gasit ma-ta in sant?🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 5 minute, bertus a spus:

Pe acest topic e deja depasim cota de baieti cu nevoi speciale 😉

Explica, ce nevoi speciale ai? Am conversat noi pana acum sau esti doar un nimeni care te bagi in seama? Daca ai nevoie, iti pot alina nevoilw tale speciale🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 4 minute, gallo a spus:

Tu te caci pe tine doar cu stropi, faci asta pe gura la cat cacat mananci muistule! Hai mai trage o gura de cacat betivule muist si drogat! Te-a gasit ma-ta in sant?🤣🤣🤣

M-a găsit mă-ta ! Cică vrea să-ți facă un frățior 🤷🏽‍♂️😂...eu nu m-am băgat, da' o pîndea căcuță mic de  după bloc 🙈 

Ia vezi, ce rudă îți vine dacă e tac-su lu' frac-tu ? 😅🤣😂 

🙆🏻

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 7 minute, cincistele a spus:

M-a găsit mă-ta ! Cică vrea să-ți facă un frățior 🤷🏽‍♂️😂...eu nu m-am băgat, da' o pîndea căcuță mic de  după bloc 🙈 

Ia vezi, ce rudă îți vine dacă e tac-su lu' frac-tu ? 😅🤣😂 

🙆🏻

Ma-ta tocmai fata un alt gunoi ca tine. Cica o face in santul in care zaci acum drogatule!🤣🤣 Fatatul nu e ruda cu tine decat prin alianta, este fatat la balaceanca unde esti cazat si tu sandilaule drogatule!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...