Sari la conținut

Caut sclav


Vizitator Alice34

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 27 minute, Alice34 a spus:

Viorele' lasa baietii sa intrebe/comenteze ce vor ei, Nu mai face mistouri.. Tu esti mai insistent si dornic decat ei sa-mi dai limbi... RECUNOASTE.

O sa raspund doar/numai cand o sa vad că ești online pe acest site. PROMIT! 

Vreau sa citesti live raspunsul meu, ca poate te excită confirmarea 😜

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
1 oră în urmă, Alice34 a spus:

Weekend placut!  Nu raman acasa, dar mai intru cate putin pe aici, sa ma minunez de anumite postari... (unele interesante, altele haioase).  Scuze daca o sa lipsesc pana luni seara, fiind weekend prelungit.

Te aștept cu nerăbdare . Abia astept sa iti dau limbi  unde vrei tu. 

     Port 46 Numar la picior, clar este cea mai lungă limba la bocanc    pantof ,    unde vrei sa le primesti?  

   În fundulet? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.01.2022 la 10:57, No_1cool a spus:

@andra000 de ce ai setat să îmi urmărești profilul ? 🤓  Ai pus ochii pe mine ???

Vezi ca eu nu plătesc la/pentru stăpâne 😁 ...sau ti-au placut textele ? 

Ce vrei de la mine  ? ..texte contra cost, sau limbi, si sa plătești tu ??? 🤓

 

O fi psihiatru si e interesata de profilul tau psihologic privind fantasma asta a ta de satisfacere erotica prin dedublarea personalitatii

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 44 minute, freaca-menta a spus:

Plot twist: Cei trei sclavi sunt defapt cei trei magi si ea e Isus.

O fi unul de ala de a incercat faculatea de teologie, dupa care si-a dat seama ca e schizofren. 

Si acum a ajuns trans, sau dracu’ stie.

😏

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 49 minute, freaca-menta a spus:

Plot twist: Cei trei sclavi sunt defapt cei trei magi si ea e Isus.

O fi unul de ala de a incercat faculatea de teologie, dupa care si-a dat seama ca e schizofren. 

Si acum a ajuns trans, sau dracu’ stie.

Ți-ai făcut cont acum 54 minute.. 

Hai ca nu avem "minute gratis" si nici timp de consumat/pierdut cu tine.

Link spre comentariu
42 minutes ago, No_1cool said:

Ți-ai făcut cont acum 54 minute.. 

Hai ca nu avem "minute gratis" si nici timp de consumat/pierdut cu tine.

Pe un forum in care Profilul e mai important decat mesajul, ai avut destul timp pentru mine. Nu caut atentia labagiilor de aici. Ti-ai creat profil in Octobrie 2021; pai si ce ai facut in 2 ani de pandemie?

Mai mult decat atata se vede ca fuga dupa informatii este organizata de mai multi indivizi cu conturi diferite, sau poate chiar acelasi cu mai multe conturi. 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 7 ore, freaca-menta a spus:

Pe un forum in care Profilul e mai important decat mesajul, ai avut destul timp pentru mine. Nu caut atentia labagiilor de aici. Ti-ai creat profil in Octobrie 2021; pai si ce ai facut in 2 ani de pandemie?

Mai mult decat atata se vede ca fuga dupa informatii este organizata de mai multi indivizi cu conturi diferite, sau poate chiar acelasi cu mai multe conturi. 

Am avut cont cu același user de prin 2019, cred.   Vezi postarile de la Pitești din acel an. Am intrat intr-o relatie serioasa si l-am sters. L-am reactivat anul trecut. 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 6 minute, No_1cool a spus:

Dacă ai văzut bine la tv zilele trecute,  unu din trei romani divorțeaza (asa multe divorțuri ai fost in 2021). Pe bune! 

Si tot la televizor am vazut, ca acum femeile preferă băieți/barbati mai mici ca ele cu 3-5 ani, chiar și cu 10 😁 ..asa cum cauta si Alice.

 

Alice, ce vărsta are "individul" /iubitul/sotul tau  ? Zi-ne, te rog!

Link spre comentariu
La 21.01.2022 la 20:56, s0nik a spus:

Da se rezolva numai ca imi trebuie mai multe date despre masina sa vad excat ce model de bara si codul de culoare.

Draci. Nu stiu codul de culoare. Nu este scris in certificat, am verificat acum. O sa ma uit maine in cartea de identitate.

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 13 minute, Alice34 a spus:

Draci. Nu stiu codul de culoare. Nu este scris in certificat, am verificat acum. O sa ma uit maine in cartea de identitate.

Nu scrie nicaieri decat undeva pe masina,sau daca imi dati seria de caroserie il aflu eu.

Link spre comentariu
Chiar acum, s0nik a spus:

Nu scrie nicaieri decat undeva pe masina,sau daca imi dati seria de caroserie il aflu eu.

NU dau date personale despre mine. Daca iti dau seria,cred ca poti afla adresa mea, deoarece este trecuta pe certificat, si nu stiu unde lucrezi tu, si pe la ce baze de date ai acces,etc O sa aflu eu codul zilele viitoare. SCRIE-MI IN PRIVAT.

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Chiar acum, Alice34 a spus:

NU dau date personale despre mine. Daca iti dau seria,cred ca poti afla adresa mea, deoarece este trecuta pe certificat, si nu stiu unde lucrezi tu, si pe la ce baze de date ai acces,etc O sa aflu eu codul zilele viitoare. SCRIE-MI IN PRIVAT.

Nu am cum sa aflu niciodata unde stati dupa seria de caroserie.Nu lucrez la politie ,lucrez la un service auto.Nu sunt genul sa fac probleme

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...