Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0
1 hour ago, naty22 said:

Hei buna mulțumesc frumos pentru vizita ne mai vedem cu drag. 

Hei seara buna dragiilor 🥰🤭🤭de maine încep programul de la ora 10:00 🥰🤭

Sunt convins ca te mai caut mai nebunit total... te am in suflet cat de draguta esti, si fata faina.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 17 ore, Daddy-boy a spus:

Salut baieti, azi am vizitat-o iarasi pe Naty, mare a fost tentatia, pasarica aia ma inebunit complect, ma repet, Naty e o fata de milioane (parerea mea), iam scris pe wap, cand a ajuns in arad mia scris si hop si eu la ea in parcare, am urcat u  dus rapid si la patut cu noi, iam luat savarina la jucat cu ea (misto savarina ei, off doamne) dar din pacate eu nimic am dat gres nu sar fii sculat nici in ruptu capului, am zis laso asa nu vrea nul fortam. Dupa 12 iam scris ca ma mai primesti azi odata parca mi-am revenit si pistolu😃, si ne-am inteles la o ora anume adica 15, hopa sus un dus rapid si hop cu botu in savarina sa nui uit gustu si parca micutu misca ceva, am bagat un 69 misti de tot dupa am schimbat 2 pozitii si gata am fost cam greu da am reusit. Mia fost rusine de dimineata ca am lasato fara, si am zis ca tre sa ma revansez inca astazi.

A mai patit cineva asa ca eu nu....

Naty nota 10*****, din toate privintele multumesc pentru tot..

De revenit si de vizitat pe Naty.

Asta a fost patania mea de azi cam nasoala da sa termint cu bine... te pup Naty😘😘😘😍😍😍😚😚😚

Probabil te-ai uitat la fata ei de aia nu s-a sculat pula 😂😂😂😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0
1 minute ago, Dolaru_arad said:

Probabil te-ai uitat la fata ei de aia nu s-a sculat pula 😂😂😂😂

E draguta fata si sociabila stie ce face stai linistit, daca o vizitai nu vorbeai pe langa.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 12 minute, Daddy-boy a spus:

E draguta fata si sociabila stie ce face stai linistit, daca o vizitai nu vorbeai pe langa.

O stiu la fata foarte bine stai chill inseamna ca nu ai citit forumul ei de constanta sa vezi cum fura oamenii 😂😂😂😂😂are o fata de fierar betonist vorba unui coleg :)))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0
1 hour ago, Dolaru_arad said:

O stiu la fata foarte bine stai chill inseamna ca nu ai citit forumul ei de constanta sa vezi cum fura oamenii 😂😂😂😂😂are o fata de fierar betonist vorba unui coleg :)))

Foarte urat din partea ta ca vorbesti asa, esti un hater numa sa comentezi stii da de facut ceva nu esti capabil

Link spre comentariu
Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0
1 hour ago, Dolaru_arad said:

O stiu la fata foarte bine stai chill inseamna ca nu ai citit forumul ei de constanta sa vezi cum fura oamenii 😂😂😂😂😂are o fata de fierar betonist vorba unui coleg :)))

Eu nu stau in Constanta si no sa caut mie personal.mia.placut si comportamentu si fizicu si ce cum face, dute si incearca si dupa coment, te iei dupa toti fraierii care comenteaza aiurea, incearca viziteazo si dupa astept parerea ta aici...

Link spre comentariu

Hei astazi sunt libera iara maine nu asa ca va aștept sa va sarut la pula.

Ahhh am uitat savarina este pregătită pentru cei care doresc sa o savureze cu mare placere o dau 💋🥰🤣😅

Ahh am uitat si gurița este pregătită 🤣😅🤣🍷🍷💋💋💋

 

IMG_1647262385911.png

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 6 ore, Daddy-boy a spus:

Eu nu stau in Constanta si no sa caut mie personal.mia.placut si comportamentu si fizicu si ce cum face, dute si incearca si dupa coment, te iei dupa toti fraierii care comenteaza aiurea, incearca viziteazo si dupa astept parerea ta aici...

Si ca te filmeaza cum face cu toti clientii iti place ?? Sa ne zici sa stim :))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0
33 minutes ago, Dolaru_arad said:

Si ca te filmeaza cum face cu toti clientii iti place ?? Sa ne zici sa stim :))

Nu ma filmat nimeni!!!!

Link spre comentariu
Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0
5 minutes ago, Daddy-boy said:

Nu ma filmat nimeni!!!!

Sa pui un link aici de la Constanta daca zici ca e asa rea fata, mai facut curios...

Link spre comentariu
3 hours ago, Dolaru_arad said:

Si ca te filmeaza cum face cu toti clientii iti place ?? Sa ne zici sa stim :))

Ma frate da mai terminati o data cu filmatu asta ca nu va mai opriti o data.Da mie unu mi-ar place sa ma filmeze si chiar m-as filma cu ea in timp ce o facem numa ca sa muriti de ciuda voi astia care o dati intruna cu filmatul si sa vedeti ca mai sintem si din cei care nu avem nimic impotriva acestui lucru si nici nu ne deranjeaza.

Asa cum pe tine te deranjeaza sa fi filmat,uite ca pe mine nu ma deranjeaza acest lucru.

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Megadeth74 a spus:

Ma frate da mai terminati o data cu filmatu asta ca nu va mai opriti o data.Da mie unu mi-ar place sa ma filmeze si chiar m-as filma cu ea in timp ce o facem numa ca sa muriti de ciuda voi astia care o dati intruna cu filmatul si sa vedeti ca mai sintem si din cei care nu avem nimic impotriva acestui lucru si nici nu ne deranjeaza.

Asa cum pe tine te deranjeaza sa fi filmat,uite ca pe mine nu ma deranjeaza acest lucru.

Salut lasa-l sa spună ce vrea inima lui, eu nu mai am timp de asa ceva specii din astea..... 

Fiecare are dreptu la parere, opinie fie ea rea sau buna. Într-adevăr este nervat ca tot repeta același vorbe de ciuda când vede o recenzie super ok de la cineva care m-a vizitat. Cei mai educați putem trece peste cuvintele domnului Dolaru Arad. Seara buna sa ai 🥰💋❤️mersi ca ai intervenit! 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 14.08.2022 la 8:41, Daddy-boy a spus:

E draguta fata si sociabila stie ce face stai linistit, daca o vizitai nu vorbeai pe langa.

Da ai mare dreptate foarte drăguță mai rar găsesti asa fete ca ia ,lasane cu vrajeala asta a ta de 2 lei gusturile nu se discuta dar daca si asta mai este frumoasa cum spui tu imi dau seama ce femei futi tu 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...