Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti - Pantelimon
  • Oras:Bucuresti - Pantelimon

Naty draga mea,

Azi credca te voi vizita

Pana la 10 seara am timp

Sa ma gândesc cum pot sa vin

Te voi suna mai pe seara

Sa facem o programare 

Si tot azi vreau sa fiu lângă tine

Fara doar și poate! 😘😍

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat-o din nou pe Naty. Ca de obicei, prezență plăcută, prietenoasă, caldă, socială și deschisă. Atitudinea alături de sânii ei bombă fac totul. De fiecare dată mi-aș dori să rămân pentru cel puțin două numere dar nu rezist mai mult de atât 😆 Locația este la ARED Kaufland, apartament curat. De fiecare dată te servește cu un pahar de apă sau suc. Eu am optat pentru ON și sex între sâni cu finalizare. 

Notă: Din partea mea are un 10 deși gusturile sunt subiective. Dacă vă plac fetele mai plinuțe cu sâni mari, atunci apelați cu încredere la ea. 

Cadou: 150 RON 

De revenit: Categoric 😁

 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0

 Dece toți mă copiați ?

Cu poezi in fete dați 

 X the impaler ma învățat

Să nu mă fac de căcat 

 

Rima sa o potrivesc 

Cât de cât să nu greșesc 

Pe fete sa le zăpăcesc 🤪 

Cu patimă să povestesc 

 

Pe Naty n-am reușit 

Pe loc ma descoperit 

De copil e ajutată 

Acum mă știe lumea toată 

 

Mulțumesc că ea ma spus 

Tot așa eu m-aș fi dus 

Acum totui rezolvat 

Și-am ajuns din nou mascat 

 

Am mare nevoie de ea 

Este doctorița mea 

Mâine când mă va trata 

Cu parfum nu se va da 

 

Va fi plină de iubire 

Voi tremura de fericire 

Drept în fata ie voi sta 

Da nu eu ci pușca mea 

 

O să vă mai povestesc 

Când timp  am să m-ai găsesc 

Va spun cu a fost cu ea 

Doar cinci minute stau cu ea  

😘🥰😘🥰😘🥰🤪🤪🤪🤪🤪

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Acum 27 minute, bengos93 a spus:

Vizitat-o din nou pe Naty. Ca de obicei, prezență plăcută, prietenoasă, caldă, socială și deschisă. Atitudinea alături de sânii ei bombă fac totul. De fiecare dată mi-aș dori să rămân pentru cel puțin două numere dar nu rezist mai mult de atât 😆 Locația este la ARED Kaufland, apartament curat. De fiecare dată te servește cu un pahar de apă sau suc. Eu am optat pentru ON și sex între sâni cu finalizare. 

Notă: Din partea mea are un 10 deși gusturile sunt subiective. Dacă vă plac fetele mai plinuțe cu sâni mari, atunci apelați cu încredere la ea. 

Cadou: 150 RON 

De revenit: Categoric 😁

 

Heloo mulțumesc frumos de vizita ,cu drag te aștept de fiecare data ești un băiat foarte fain pusi si mulțumesc frumos de recenzie ! 😉 😀 😉

Link spre comentariu

Este prima mea recenzie, am vizitat-o azi pe Naty.  Respecta programarea , nu te lasa sa astepti.Este placuta, vorbareata te serveste cu apa, suc. Oral super , sex intre sani, sta deasupra, capra. Sanii ca in poze mari naturali. 
Amenda 200👀 este de revenit.

Eu unul am sa revin. 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Vlaicu27 a spus:

Este prima mea recenzie, am vizitat-o azi pe Naty.  Respecta programarea , nu te lasa sa astepti.Este placuta, vorbareata te serveste cu apa, suc. Oral super , sex intre sani, sta deasupra, capra. Sanii ca in poze mari naturali. 
Amenda 200👀 este de revenit.

Eu unul am sa revin. 

Heloo te pwp dragule, mersi fain de recenzie ! 😉Te aștept cu drag pe la mine de fiecare data ! 

 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 1 oră, naty22 a spus:

EmojiEditor-2022-04-18_13-15-29.png

Faina poza draga 😍😍😍😈😈😈știi tu cum sa stai sa ne iei mințile 😛😛😛niste limbi in poziția asta ? 😈😈😈Știu că îți place 😁😁😍😍😈😈

Link spre comentariu
Acum 12 minute, boy boy23 a spus:

Faina poza draga 😍😍😍😈😈😈știi tu cum sa stai sa ne iei mințile 😛😛😛niste limbi in poziția asta ? 😈😈😈Știu că îți place 😁😁😍😍😈😈

Cu drag as dorii sa dai cu limbuta, fix în poziția asta as dorii ! 

Plăcerea este de partea ta ! 😀 

😉 😀 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vazut ca mi ai dat minus la comentul ce ti luam lăsat pe Timisoara la Larisa de la top  stai linistită ca nu ma intereseaza de minusurile tale dar ce scrie lumea despre tine acolo este foarte urât din partea ta cu ce te ocupi .

Lumea de pe Arad nu te cunoaste si nu stie ce te duce capul pe tine poate sa intre pe Timisoara sa vadă cu ce te ocupi si pe Cluj 

Iti doresc multa baftă in continuare si numai bine dar sa sti ca o sa se trezească si băieți de pe Arad o data .

  • Minus 2
Link spre comentariu

Acum 49 minute, Dumitru777 a spus:

Am vazut ca mi ai dat minus la comentul ce ti luam lăsat pe Timisoara la Larisa de la top  stai linistită ca nu ma intereseaza de minusurile tale dar ce scrie lumea despre tine acolo este foarte urât din partea ta cu ce te ocupi .

Lumea de pe Arad nu te cunoaste si nu stie ce te duce capul pe tine poate sa intre pe Timisoara sa vadă cu ce te ocupi si pe Cluj 

Iti doresc multa baftă in continuare si numai bine dar sa sti ca o sa se trezească si băieți de pe Arad o data .

Mai normal ca îți dau minus cum îți permiți tu sa ma faci pe minte țigancă? 

Pentru știrea ta și pentru ca te fute grija de mine vreau sa îți aduc l cunostiunta ca eu nu sunt țigancă sa se știe.Eu sunt romanca .

O a doua problema am spus și o spun faza cu pozele a fost o greșeală spus de mine la nervii ,eu ni fac la nimeni poze nu am treaba cu nimeni nu ma interesează de nimeni și de viata lor punct .

Nu vreau sa mai aud de Timișorenii niciodată, sa lucrez cu ei ,sau sa mai scriu pe aici ceva cu vreunu dintre ei .

Sa ai sărbătorii fericite, nu am treaba cu tine însă nu vorbii urat despre mine și ma jignii pentru ca eu nu te -am jignit pe tine. 

Oare ma gândesc voii ăștia din Timișoara știți vreodată sa vorbiți civilizat și fără jigniri?? 

Sper ca am fost înțeleasă nu ma mai deranja sa nu fii deranjat .

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...