Sari la conținut

Minusuri in nestire - solutii ? Troll / clona Super Premium : bred_pit


Postări Recomandate

Vizitator renesmee
Reputație: 0
3 minutes ago, kiss_tv said:

Mai e vreun dubiu ca e nebuna dupa ce a fost prinsa ca face sex neprotejat? Esti o bomba biologica! De evitat!

Iti multumesc ca esti atat de rapid 😘

Analizele mele te cam contrazic. Baga-ti unghiuta-n gat 🤣🤣🤣

Tu de cand nu ti-ai mai facut analizele ? Nu te-ai plictisit sa tot stai cu ochii pe topic 24/24h? Si prostia ta este de evitat, dar trebuie sa te suporte toti oamenii normali de aici,din pacate .  Ti-am zis ca Obregia te asteapta 😘

20220306_194609.jpg

20220306_194622.jpg

20220306_194631.jpg

20220306_194617.jpg

20220306_195025.jpg

Link spre comentariu
Acum 26 minute, renesmee a spus:

Iti multumesc ca te-ai abonat @BlackAngus si imi bagi bani in buzunar .  Daca tot te-ai abonat , zic sa nu mai tii in tine si sa spui tot ce ai pe sufletel. Observ ca ma urmaresti zi si noapte ,am devenit obsesia ta numarul 1 ,asta dupa ce in prealabil ai avut alte obsesii cu alte fete . Ce pot sa zic , iti urez succes in "urmarirea" ta . Eu imi fac analizele lunar , voi cu coroana voastra de hpv in jurul capului penisului  ce faceti? 🤣🤣🤣🤣🤣

@kiss_tv Nu iti mai cauta aliati si nu mai vorbi de unul singur, ca ai suficiente clone sa intretii un monolog-dialog de unul singur .  Obregia te asteapta 😘

Hai,v-am pupat si abonati-va in continuare ca vor fi mult mai multe filmulete incendiare😘

Nu va abonati ca nu are nimic interesant doar video asta 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
3 minutes ago, BlackAngus said:

Nu va abonati ca nu are nimic interesant doar video asta 

De bine ,de rau, 100-150$ pe zi,tot ii fac. Tu cu ce te lauzi ?

Sa-mi spui te rog contul tau, sa iti dau banii inapoi de pe abonament. Vezi ca am si reducere  6$, sa nu cumva sa ma pacalesti ca ai platit 12  🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:strada Turnătorului
  • Oras:strada Turnătorului
17 minutes ago, renesmee said:

Iti multumesc ca esti atat de rapid 😘

Analizele mele te cam contrazic. Baga-ti unghiuta-n gat 🤣🤣🤣

Tu de cand nu ti-ai mai facut analizele ? Nu te-ai plictisit sa tot stai cu ochii pe topic 24/24h? Si prostia ta este de evitat, dar trebuie sa te suporte toti oamenii normali de aici,din pacate .  Ti-am zis ca Obregia te asteapta 😘

20220306_194609.jpg

20220306_194622.jpg

20220306_194631.jpg

20220306_194617.jpg

20220306_195025.jpg

La obregia te duci tu, nu ai pus restul analizelor BTS. Tu esti cea care se fute neprotejat.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 1 oră, kiss_tv a spus:

Nu te bagi dar ti-o bagi ankur! 😂🤣

 

În cur la tine ! 🤣🤣🤣

al dreacu', ți-am dat boabe și te-ai mobilizat ! 🤣🤣🤣

Vino-ncoace când te chem, să te fac pă pulă ghem ! 🤭😂🤣

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 11 minute, renesmee a spus:

De bine ,de rau, 100-150$ pe zi,tot ii fac. Tu cu ce te lauzi ?

Sa-mi spui te rog contul tau, sa iti dau banii inapoi de pe abonament. Vezi ca am si reducere  6$, sa nu cumva sa ma pacalesti ca ai platit 12  🤣🤣🤣🤣

100-150$ :))))))) si tu ai cate un like doua la postari 

Cine sa plateasca ce conținut ai? Ai poze imbracata  

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
Just now, BlackAngus said:

100-150$ :))))))) si tu ai cate un like doua la postari 

Cine sa plateasca ce conținut ai? Ai poze imbracata  

Mori ca ti-am restrictionat contul,nu? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:strada Turnătorului
  • Oras:strada Turnătorului
2 minutes ago, cincistele said:

În cur la tine ! 🤣🤣🤣

al dreacu', ți-am dat boabe și te-ai mobilizat ! 🤣🤣🤣

Vino-ncoace când te chem, să te fac pă pulă ghem ! 🤭😂🤣

ai scris corect un cuvant cu 7 litere, te-ai straduit. Esti ok cu sexul neprotejat?

  • Like 2
  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
2 minutes ago, cincistele said:

Bravo Renee, nu te cunosc, n-am ajuns la tine încă, dar ești super tare ! 😘😘😘

Pupici si seara distractiva in continuare 😘😘

Eu m-am retras 🤗

Si pentru toti admiratorii mei secreti dar vocali  , va anunt ca de Marti cadoul va fi 500 lei /ora 😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
1 minute ago, eu dorin said:

👏👏👏 nu are pentru hiv, sida, clamidie, gonoree, umbla cu cioara 

Suferi de aceeasi lipsa de inteligenta si orbul cailor ca si clona ta @kiss_tv. Te repeti doar ca sa iti semnalezi prostia 😘

Casca ochii mai tare ,ca am analizele la absolut orice negative . Seara faina si nu ma mai musca atat de fundulet ,ca raman fara el . 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 1 minut, renesmee a spus:

Suferi de aceeasi lipsa de inteligenta si orbul cailor ca si clona ta @kiss_tv. Te repeti doar ca sa iti semnalezi prostia 😘

Casca ochii mai tare ,ca am analizele la absolut orice negative . Seara faina si nu ma mai musca atat de fundulet ,ca raman fara el . 🤣🤣🤣🤣

Care fund?:)))))))

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 34 minute, renesmee a spus:

Iti multumesc ca esti atat de rapid 😘

Analizele mele te cam contrazic. Baga-ti unghiuta-n gat 🤣🤣🤣

Tu de cand nu ti-ai mai facut analizele ? Nu te-ai plictisit sa tot stai cu ochii pe topic 24/24h? Si prostia ta este de evitat, dar trebuie sa te suporte toti oamenii normali de aici,din pacate .  Ti-am zis ca Obregia te asteapta 😘

20220306_194609.jpg

20220306_194622.jpg

20220306_194631.jpg

20220306_194617.jpg

20220306_195025.jpg

De pe 3/2/2022 pana pe 6/3/2022 te-ai futut de multe ori neprotejat. Ceva actual ai?

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
1 minute ago, renesmee said:

Suferi de aceeasi lipsa de inteligenta si orbul cailor ca si clona ta @kiss_tv. Te repeti doar ca sa iti semnalezi prostia 😘

Casca ochii mai tare ,ca am analizele la absolut orice negative . Seara faina si nu ma mai musca atat de fundulet ,ca raman fara el . 🤣🤣🤣🤣

Te stradui sa pari inteligenta dar nu esti, de asta ai ajuns unde ai ajuns, la lustruit ciocane. Scrie si de pe @hunterxxl daca tot iti plusezi postarile. 

Pune tot setul de analize si nu mai face spume, totusi e duminica

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 14 minute, kiss_tv a spus:

La obregia te duci tu, nu ai pus restul analizelor BTS. Tu esti cea care se fute neprotejat.

 

Acum 12 minute, BlackAngus a spus:

100-150$ :))))))) si tu ai cate un like doua la postari 

Cine sa plateasca ce conținut ai? Ai poze imbracata  

 

Acum 4 minute, eu dorin a spus:

👏👏👏 nu are pentru hiv, sida, clamidie, gonoree, umbla cu cioara vopsita

Pă câte voci cânți bă ? Inițial am vrut să zic că un handicapat mintal ajută alt handicapat mintal, da' plm, de fapt tu ești unu' singur, care ciripești ca un ventriloc 🤭🤣😘 

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
4 minutes ago, cincistele said:

 

 

Pă câte voci cânți bă ? Inițial am vrut să zic că un handicapat mintal ajută alt handicapat mintal, da' plm, de fapt tu ești unu' singur, care ciripești ca un ventriloc 🤭🤣😘 

 

Mare e gradina și plină ,mereu m-am întrebat ,daca prostul e limitat,cum de prostia este infinită?

Dovada este mai sus până unde poate ajunge ;)

Aceeași idioți clonați și repetitivi plus o mica prințesa care și-o sug reciproc,cum apare unul, hop și celălalt repetând fix aceleași căcaturi că papagalii ;)

Valuri in lighean ;)

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

 

6 minutes ago, BlackAngus said:

Care fund?:)))))))

La cat ma mananci de el , s-a facut micut dar dragut.  Macar stau bine pe tate ,ce sa fac ... Poate nu ma mananci si de ele 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 5 minute, eu dorin a spus:

Te stradui sa pari inteligenta dar nu esti, de asta ai ajuns unde ai ajuns, la lustruit ciocane. Scrie si de pe @hunterxxl daca tot iti plusezi postarile. 

Pune tot setul de analize si nu mai face spume, totusi e duminica

Mai bine te asociezi cu travestitul ăla de kiss_tv, la lustruit bastoane ! Un fel de prestări servicii cu materialul clientului ! 🤭😂🤭

Aaa, stai că ăla ești tot tu 😁...numele dă scenă pt ăia dă te sodomizează 🤭😂🤣 

🙆🏻

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
5 minutes ago, eu dorin said:

Te stradui sa pari inteligenta dar nu esti, de asta ai ajuns unde ai ajuns, la lustruit ciocane. Scrie si de pe @hunterxxl daca tot iti plusezi postarile. 

Pune tot setul de analize si nu mai face spume, totusi e duminica

Scrie mare si clar Negativ la tot ce ai enumerat tu. 

Din pacate pentru voi, intotdeauna voi fi sanatoasa . Sa ne anunti si pe noi cum stai tu cu coroana de  hpv😘

Link spre comentariu
  • Oras:strada Turnătorului
  • Oras:strada Turnătorului
5 minutes ago, eu dorin said:

Te stradui sa pari inteligenta dar nu esti, de asta ai ajuns unde ai ajuns, la lustruit ciocane. Scrie si de pe @hunterxxl daca tot iti plusezi postarile. 

Pune tot setul de analize si nu mai face spume, totusi e duminica

a intrat in sevraj , prinsa ca se fute neprotejat. Nu stie cum sa se scoata acuma 😂😂

5 minutes ago, cincistele said:

 

 

Pă câte voci cânți bă ? Inițial am vrut să zic că un handicapat mintal ajută alt handicapat mintal, da' plm, de fapt tu ești unu' singur, care ciripești ca un ventriloc 🤭🤣😘 

 

coaie tu esti mai prost decat prevede legea. Poponare daca vrei sa ne-o sugi fati programare ☺

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
5 minutes ago, kiss_tv said:

a intrat in sevraj , prinsa ca se fute neprotejat. Nu stie cum sa se scoata acuma 😂😂

coaie tu esti mai prost decat prevede legea. Poponare daca vrei sa ne-o sugi fati programare ☺

Sa-ti dau atenție înseamnă să-ți cresc și ție valoarea ca la benzină,de prosti ratați și rasclonati mi se rupe,valoarea ta cu alor tai e e rebut petrolier,faceți mult fum și degeaba ;)

Haide pa,spor la pupat in dos,vezi că am fundul mare,nu vă grăbiți toți o dată,stati la rand.....aaaaa de fapt ești unul singur ;)

PS. sunteți atât de prosti și plictisitori că nici sa fac mișto de voi nu-mi vine,seara buna,că la voi somn din pula,va agitați că viermii ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...