Sari la conținut

Minusuri in nestire - solutii ? Troll / clona Super Premium : bred_pit


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Pentru Lorii tu esti doar un sclav o marioneta, aia te invirte pe pizda ei cu jeg ca elicia la elicopter ca e jegoasa in pizda dar tu pe aia nu o futii nu ai sansa, e versata prostitoata cind te vede la usa tio trinteste in nas

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Haide morti si D zeu mati ca ma faci sa injur in post, ce ai limita la postari🤦‍♀️ asa e cind esti prost vezi ca eu nu am nimic si nu platesc nimic, 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Futuva n gura de galbeni amariti si tu si ala cu nume de citriceHaide morti si D zeu mati ca ma faci sa injur in post, ce ai limita la postari🤦‍♀️ asa e cind esti prost vezi ca eu nu am nimic si nu platesc nimic, 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
La 01.04.2022 la 15:02, marcus6 a spus:

Sunt mulți cu conturi noi ce dau minusuri, de exemplu @tociv_agogdeunde a apărut si boschetarul asta si mă minusează, clone ce nu au ce face, pe mine oricum ma doare n pulă de minusuri si de cont eu am altceva de lucru boschetarii dacă nu au ce face sa stea si sa dea minusuri 😂 are deunde imi da mie are ocupație cîteva zile prostul. 

Marcus, parca te durea n pula, de ce te agiti atat?

Apropos, ce e aia cîcat????😂😂😂

Căcat vroiai sa spui?🙄

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, Muzicutza a spus:

Marcus, parca te durea n pula, de ce te agiti atat?

Apropos, ce e aia cîcat????😂😂😂

Căcat vroiai sa spui?🙄

Marș in morti mati de flamind jegos

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 16 minute, marcus6 a spus:

Sa vad fut pe voi si toata familia voastra in gura cu muzicuta cu tot bagamias pula in gura la mamicicele voastre de jegoase

Nu am nimic personal cu tine, dar vad ca tu ai, nu imi suporti prezenta🙄?

Deci vrei sa nu mai scapi de mine, doar spune-mi😹😹😹

Am mai distrus psihic nebuni ca tine😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 minute, Muzicutza a spus:

Marcus, parca te durea n pula, de ce te agiti atat?

Apropos, ce e aia cîcat????😂😂😂

Căcat vroiai sa spui?🙄

Vroiam sa zic ca o fut pe Mata pina dau de negru da oricum e jegoasa  spalo dezifecteazo si aduo la mine sa o centrez la dinti. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, Muzicutza a spus:

Nu am nimic personal cu tine, dar vad ca tu ai, nu imi suporti prezenta🙄?

Deci vrei sa nu mai scapi de mine, doar spune-mi😹😹😹

Am mai distrus psihic nebuni ca tine😂😂😂

Da pe Mata si pe tactu pentru ca tea cicat mai prosti ca ei. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Imi sugeti pula toti, si voi si preferatele voastre mi se rupe de rapoartele voastre sute puteti sa imi faceti  nu se intimpla nimic stiti de ce. Pentru ca voi sunteti niste nimicuri🤷‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 7 minute, marcus6 a spus:

Mars in D zeu mati. 

Avem acelasi Dumnezeu sau dupa gandirea ta, fiecare om are cate unul?😂😂😂😂

Apropos, hai cu injuraturi mai elaborate, ca altfel ma plictisesc😂😂😂😂😂 Iti aduc copii cu un vocabular mai vast decat al tau😂😂😂😂

Sper sa intelegi tot altfel nu stau sa iti explic pe limba ta😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 4 minute, Muzicutza a spus:

Avem acelasi Dumnezeu sau dupa gandirea ta, fiecare om are cate unul?😂😂😂😂

Apropos, hai cu injuraturi mai elaborate, ca altfel ma plictisesc😂😂😂😂😂 Iti aduc copii cu un vocabular mai vast decat al tau😂😂😂😂

Sper sa intelegi tot altfel nu stau sa iti explic pe limba ta😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

Asa este avem acelasi D zeu toti ma refer si la alte religii nu numai la ortodoxi, da na pizda masi fiecare cu pizda masi. Nu trebuie sa te doara pe tine s au altul in pula ce fac eu sau pe mine ce faci tu. Hai ca inchei ca nu e de vorbit din astea aici

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, disjokey a spus:

@marcus6 pune acest emoji 🤦‍♀️ , e clar că trece printr-o schimbare de sex, curând îl vedem la secțiunea transexuali și tv

 

=))

Si pe mata o vezi ca se ridica ddin mormint d zeu sa o erte se schimba lumia

Link spre comentariu

  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 9 minute, marcus6 a spus:

Imi sugeti pula toti, si voi si preferatele voastre mi se rupe de rapoartele voastre sute puteti sa imi faceti  nu se intimpla nimic stiti de ce. Pentru ca voi sunteti niste nimicuri🤷‍♀️

Daca noi suntem niste nimicuri, tu care stai si iti descarci frustrarile pe forum, frustrari acumula de acasa, familie, servici etc, tu ce esti, nulitate mica?😂😂😂😂😂😂

Chiar acum, marcus6 a spus:

Asa este avem acelasi D zeu toti ma refer si la alte religii nu numai la ortodoxi, da na pizda masi fiecare cu pizda masi. Nu trebuie sa te doara pe tine s au altul in pula ce fac eu sau pe mine ce faci tu. Hai ca inchei ca nu e de vorbit din astea aici

Asa te vreau, deja o dai la pace😂😂😂😂

Bun baiat😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...