Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Eve 0751312496

Recommended Posts

• Membru Premium

Am contactat pe whatup - 400 ora, 200 finalizarea in spate la Panini.

Eu nu am fost.

E deja de ceva timp domnisoara pe la noi si se pare ca ii merge.

Nici un coleg pe la ea?

Oare de unde apar fetele astea, asa din intuneric, nimic istoric in urma lor, nimic recenzii, si totusi cu preturi de 200 la finalizare........cum zicea un coleg pe alt topic,......ce le recomanda totusi sa ceara 200????  Si sint citeva aparitii de genul asta prin Alba... 

• Like 4
  • Membru Premium

Ca cer e una, dar e de ceva vreme aici și din ce îmi aduc aminte  cerea 100 finalizarea, 200 h dar avea colegă undeva în spate la cofetăria Corina deoarece îmi aduc aminte de aceste poze. 

Acum 15 ore, hunterwhore a spus:

Oare de unde apar fetele astea, asa din intuneric, nimic istoric in urma lor, nimic recenzii, si totusi cu preturi de 200 la finalizare........cum zicea un coleg pe alt topic,......ce le recomanda totusi sa ceara 200????  Si sint citeva aparitii de genul asta prin Alba... 

Daca le întrebi spune ca asa merge piața 200 cu 300 dar sa sa mai uite si la ele cum arată oare merita bani

Acum 2 ore, Englezu111 a spus:

Daca le întrebi spune ca asa merge piața 200 cu 300 dar sa sa mai uite si la ele cum arată oare merita bani

Ce piata???? Ele săracile cer...las sa ceară! Sunt curios cine le dă. E mult 200/fin. Prețul corect ar fi 100. Daca face  și alte chestii-150.

Astea sunt prețurile! 

• Membru Premium

Preturile si le fac fetele, daca ne convine e bine daca nu, nu mergem. Totul e sa fie ce trebuie. Eu nu ma duc decat la ora, daca imi place, daca nu plec si asta e.

Sunt si fete care fac cu 100 finalizarea si 200 h.

Spor

La 16.02.2022 la 13:50, Vihovut a spus:

Ce piata???? Ele săracile cer...las sa ceară! Sunt curios cine le dă. E mult 200/fin. Prețul corect ar fi 100. Daca face  și alte chestii-150.

Astea sunt prețurile! 

Cine le da sunt o grămadă stai linistit sunt mulți care merg si le spune  ca de ce cer asa putin si ele atunci măresc pretu

• 1 month later...
  • 1 month later...