Sari la conținut

Kristinne 0732380240


Postări Recomandate

Superba .. E o placere sa te vad (revad) cu fiecare ocazie..si cred ca nu sunt sigurul de parerea asta..

Sa ai un weekend cu zile frumoase ca tine 💚

PS: asa cum si tu  ne faci noua zilele mai frumoase (celor ce am interactionat placut cu tine)

Te pup  😘 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Acum de dimineață vreau să mă iei blând, dar imperios. Voi fi ascultatoare. Te voi mangaia cu pasiune, astfel incat sa ma doresti si mai mult! ❤️

C2E9107F-8537-4E9B-A6C1-2BAFC90C8CE6.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 25
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Bună!🤗
Programul meu de lucru este zilnic de la ora 15 la 20, cu excepția zilelor de marți și miercuri când nu lucrez!
Pentru programări, vă rog să mă contactați pe watssap!😘

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 15.10.2023 la 10:45, Kristinne a spus:

Bună!🤗
Programul meu de lucru este zilnic de la ora 15 la 20, cu excepția zilelor de marți și miercuri când nu lucrez!
Pentru programări, vă rog să mă contactați pe watssap!😘

Hey!....ne-au sedus si ne-ai abandonat....te asteptam la concursul de poze cu unrle din cele mai faine poze asa cum ne si obisnuit😚

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut dragi confutaciosi.

Urmarind topicul acestei domnisoare si citind toate recenzile ...m-am hotarat ca trebuie neaparat sa ne intalnim...

Am inceput discutiile acum o saptamana si dupa mai multe negocieri si dezbateri ieri a venit ziua cea mare.

Mentionez ca problemele legate de stabilirea intalnirii au fost doar din vina mea...si ea chiar a incercat sa faca posibila intalnirea doar ca la mine e problema ca nu prea pot pleca de acasa ....am un " caine de paza" foarte vigilent🤣🤣🤣 dar am prins ocazia sa pot sta in " casa parinteasca" si astfel am reusit evadarea.

Am stabilit ora...foarte punctuala ...eu o asteptam sa o preiau si sa mergem spre casa pacatelor...

Bun....acum vine partea cea mai frumoasa...in momentul in care s-a urcat la mine in masina, va jur ca nu mai am nimerit vitezele...am plecat cu a-3-a de pe loc🙈🙈🙈 , pur si simplu nu am ramas fara cuvinte...chiar e o fata frumoasa din toate punctele de vedere.

Cand am intrat in casa si am examinato putin mai in detaliu...am ramas si mai surprins de felul in care arata..... dupa o tigara si un pahar de vorba cam de vreo 40 min...si chiar poti discuta orice cu ea, am reusit sa o conving ca vanatoarea nu e o crima🤣🤣🤣, am inceput cu fk din greu, ON si am ajuns si eu la pussycat, dupa ce am inspectat absolut tot corpul acestei feline.

La normal ...se implica intr-un mare fel si nu am reusit sa rezist foarte mult.

Toata aceasta actiune sa repetat de vreo 2 ori....si sincer la cat de obosut eram nu puteam mai mult.

Tot timpul petrecut cu ea cred ca a fost putin mai mult de 2 ore...si sincer nu regret nici 1 min...

La plecare am facut o promisiube fata de ea si cu prima ocazie care se iveste sigur o sa ne revedem.

Ca si nota generala....9,95 ...stiti vorba aia...nimeni nu e perfect, doar ca ea se apropie de perfectiune in acest domeniu.

Ca si incheiere...Kriss te pup si pana data viitoare ....te pup...

P.S. sa nu uiti de poza pe care ai zis ca o trimiti ...poate te pot ajuta😉.

Va salut si ciocabe tari fratilor.

  • Like 9
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 48 minute, dyablo85 a spus:

Va salut dragi confutaciosi.

Urmarind topicul acestei domnisoare si citind toate recenzile ...m-am hotarat ca trebuie neaparat sa ne intalnim...

Am inceput discutiile acum o saptamana si dupa mai multe negocieri si dezbateri ieri a venit ziua cea mare.

Mentionez ca problemele legate de stabilirea intalnirii au fost doar din vina mea...si ea chiar a incercat sa faca posibila intalnirea doar ca la mine e problema ca nu prea pot pleca de acasa ....am un " caine de paza" foarte vigilent🤣🤣🤣 dar am prins ocazia sa pot sta in " casa parinteasca" si astfel am reusit evadarea.

Am stabilit ora...foarte punctuala ...eu o asteptam sa o preiau si sa mergem spre casa pacatelor...

Bun....acum vine partea cea mai frumoasa...in momentul in care s-a urcat la mine in masina, va jur ca nu mai am nimerit vitezele...am plecat cu a-3-a de pe loc🙈🙈🙈 , pur si simplu nu am ramas fara cuvinte...chiar e o fata frumoasa din toate punctele de vedere.

Cand am intrat in casa si am examinato putin mai in detaliu...am ramas si mai surprins de felul in care arata..... dupa o tigara si un pahar de vorba cam de vreo 40 min...si chiar poti discuta orice cu ea, am reusit sa o conving ca vanatoarea nu e o crima🤣🤣🤣, am inceput cu fk din greu, ON si am ajuns si eu la pussycat, dupa ce am inspectat absolut tot corpul acestei feline.

La normal ...se implica intr-un mare fel si nu am reusit sa rezist foarte mult.

Toata aceasta actiune sa repetat de vreo 2 ori....si sincer la cat de obosut eram nu puteam mai mult.

Tot timpul petrecut cu ea cred ca a fost putin mai mult de 2 ore...si sincer nu regret nici 1 min...

La plecare am facut o promisiube fata de ea si cu prima ocazie care se iveste sigur o sa ne revedem.

Ca si nota generala....9,95 ...stiti vorba aia...nimeni nu e perfect, doar ca ea se apropie de perfectiune in acest domeniu.

Ca si incheiere...Kriss te pup si pana data viitoare ....te pup...

P.S. sa nu uiti de poza pe care ai zis ca o trimiti ...poate te pot ajuta😉.

Va salut si ciocabe tari fratilor.

Foarte corect ce ai spus..si bine ca ai luat partea buna a recenziilor si ca te-ai decis..dupa o intalnire cu ea, chiar ramai cu ceva misto dupa (atat imaginea ei, dar si actiunea😉)

Spor in toate camarazi de “suferinta” 🦾

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 24 minute, hardrock a spus:

Am citit printre randuri mai multe recenzii, dar nu am gasit serviciile si tarifele domnisoarei

Se poate o actualizare de preturi?

Servicii raman aceleasi

- oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

- normal doar protejat

- GFE,PSE

- Footjob/Footfetish

- masaj

- accept si cupluri(ofer si show lesby)

 

Nu fac: Anal,finalizare orala sau faciala

Cadou: 600 Ron/h

Contact: Doar pe WhatsApp la nr 0732380240

Ma puteti urmari si pe: https://onlyfans.com/kristinne7777

 


Programul meu de lucru este zilnic de la ora 15 la 20, cu excepția zilelor de marți și miercuri când nu lucrez!
Pentru programări, vă rog să mă contactați pe watssap! 💋

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 17.02.2022 la 5:47, Kristinne a spus:

Ma numesc Kriss, am 26 de ani, sunt o fata sociabila, joviala, draguta, singura în locație, sani medii, fund bombat, pozele îmi aparțin în totalitate, pot confirma pe whatsapp.

Serviciile mele sunt :

- sex normal (protejat)

- sex oral (protejat) 

- masaj erotic și de relaxare 

- mici fantezii și diferite poziții

Locație discreta, curata și liniștită!

Tarif:

- 200 fin.(30 de min.)

- 400ora (60 de min. include 2 fin/ masaj)

Pupici :* Va aștept cu drag!

Tot preturile acestea sunt ? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 ore, only-me a spus:

Ai in plan sa ne vizitezi si in capitala!??

Seara frumoasa!!😘🤗

Parca a mai răspuns la câțiva referitor la o vizita în B. ( inclusiv la concursul de poze ), iar dacă citeai puțin topicul asta ai fi aflat și răspunsul.

Pe de alta parte, nu ai topic pe B. unde poti invita fetele ? Eu știu ca da, deci.....

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 29.10.2023 la 23:25, 22leon a spus:

Parca a mai răspuns la câțiva referitor la o vizita în B. ( inclusiv la concursul de poze ), iar dacă citeai puțin topicul asta ai fi aflat și răspunsul.

Pe de alta parte, nu ai topic pe B. unde poti invita fetele ? Eu știu ca da, deci.....

si daca ar venit in bucuresti sau oriunde care ar fi problema o tii tu sau cum  🤣 🤣 ce facem dam noi in noi stai draqu cuminte nu te mai agita o sa vina si la bucuresti daca te macina asta

 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0732380240
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 1 oră, motanelul79 a spus:

si daca ar venit in bucuresti sau oriunde care ar fi problema o tii tu sau cum  🤣 🤣 ce facem dam noi in noi stai draqu cuminte nu te mai agita o sa vina si la bucuresti daca te macina asta

 

 Te aștept cu drag doar la Timișoara! 💋

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...