Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Beton_Armat a spus:

@tomson,  aici are @Boltzmann ăsta dreptate...

Nu cred că ești atât de naiv încât să crezi că lu'  Putin îi pasă de ortodoxie, iar poziția anti lgbt e pur și simplu încercarea lui de a ne atrage p-ăștia care suntem nemulțumiți de hashtagiștii ăștia care s-au cățărat la cîrma uniunii europene. Divide et impera ! 🤷🏻

Singurul lui scop e să recucerească tot ce a "pierdut" uniunea sovietică. 

 

 

 fii serios , nu poate cuceri si reface urss, abea isi elibereaza rusii de criminalii din ucr

astea is gogosi ridicole pt retarzi nu pt tine

boltzmane

ia si vezi aici in 2016 mccain cum indeamna la lupta cu rusia pe ucr

https://www.youtube.com/watch?v=JeWHviwLMy8&feature=youtu.be

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, pisicuts a spus:

cum dumnezeu a putut sa se intample asa ceva ?

nu era ca si la noi cu Colectivul pentru ca nu era niciun foc, erau doar oameni pe strada

S-a intamplat si intr-o tara "dezvoltata si civilizata", care cica-i cu 100-200 ani inaintea Vestului si cu 500 ani inaintea Romaniei, sa se imbulzeasca 100.000 de tineri pentru niste  BOMBOANE gratis.....ca nu cred ca se  grabeau sa se imbulzeasca unii pe altii sa doneze pentru Ucraina sau pentru victimele cancerului. 

Sa mai zica cineva suntem  inapoiatii Europei ca ne imbulzim la gratare si la moaste. 😇

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 30 minute, Boltzmann a spus:

Brazilia se indreapta spre o lovitura de stat , oamenii lui Bolsonaro incearca sa ii blocheze pe oamenii din Nord-Est (zona care voteaza cu Lula masiv) sa ajunga la vot.

Asta-i "dreapta" din intreaga lume acum , dictatura si fascism.  

Dreapta din Brazilia e  extrema dreapta, un  nationalism conservator. si populist. Partidul lui Bolsonaro e "liberal" doar cu numele.

Cum este "muncitoresc" si "de stanga" partidul din care provine puscariasul Lula  , ca omu a fost presedinte doua mandate si n-a reusit in fucking 8 ani sa rezolve coruptia si saracia din Brazilia, din 2003 pana in 2011.  De fapt, chiar au crescut ratele de saracie si coruptie.

Ce este interesant e ca au avut si brazilienii o Dancila a lor, Dilma Rousseff, tot de stanga, a venit imediat la presedintie dupa Lula din 2011 pana in 2016....si a ajuns si ea la puscarie pentru CORUPTIE. 

 

N-as paria nici pe Bolsonaro, nici pe Lula, care sunt de fapt un fel de Gigi Becali vs Liviu Dragnea, primul certat cu medicina moderna, celalalt e certat cu justitia. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
33 minutes ago, tomson said:

 

boltzmane

ia si vezi aici in 2016 mccain cum indeamna la lupta cu rusia 

E a 10-a oara cand postezi videoul ala , in incercarea de a dezinforma. Ti-am explicat ca rusii au invadat Ucraina in 2014 (Crimeea , Donbas) , videoul e , dupa cum spui si tu ,din 2016, ce legatura are cu 2022 ? 😂😂😂

Spune de ce Vladimir Zhirinovsky stia din decembrie anul trecut exact data invaziei ? Ignori intrebarea asta, nu-ti place 😂 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, Milosu said:

Cred sincer ca faci mișto. Cine le da arme ucrainienilor ? SUA au băgat cam 30 de miliarde de dolari pana azi in Ucraina in armament. Spre comparație PIBul României e 150 de miliarde. Ți se pare puțin sau nu înțeleg, a fost ajutor umanitar ?!

Bun , si de aceea i-au invadat rusii pe ucrainieni ???

Pai foarte bine , atunci sa plece repede rusii din Ucraina si nu o sa mai aiba motiv americanii sa trimita arme !! De ce nu pleaca ? 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, Boltzmann a spus:

E a 10-a oara cand postezi videoul ala , in incercarea de a dezinforma. Ti-am explicat ca rusii au invadat Ucraina in 2014 (Crimeea , Donbas) , videoul e , dupa cum spui si tu ,din 2016, ce legatura are cu 2022 ? 😂😂😂

Spune de ce Vladimir Zhirinovsky stia din decembrie anul trecut exact data invaziei ? Ignori intrebarea asta, nu-ti place 😂 

ce vb ? 

invazia rusa e din 22 pana si propaganda o spune

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
30 minutes ago, tomson said:

ce vb ? 

invazia rusa e din 22 pana si propaganda o spune

 

Posibil manualele de propaganda ruseasca spun aia. Razboiul a inceput in 2014 cu Crimeea si Donbasul, si a continuat in 2022 cu o invazie totala

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
2 hours ago, Boltzmann said:

Brazilia se indreapta spre o lovitura de stat , oamenii lui Bolsonaro incearca sa ii blocheze pe oamenii din Nord-Est (zona care voteaza cu Lula masiv) sa ajunga la vot.

Asta-i "dreapta" din intreaga lume acum , dictatura si fascism.  

Preferi iar sa faci laba 2 ani in casa ca sa aplatizezi curba ?

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 1 oră, tomson a spus:

 fii serios , nu poate cuceri si reface urss, abea isi elibereaza rusii de criminalii din ucr

astea is gogosi ridicole pt retarzi nu pt tine

boltzmane

ia si vezi aici in 2016 mccain cum indeamna la lupta cu rusia pe ucr

https://www.youtube.com/watch?v=JeWHviwLMy8&feature=youtu.be

 

Ce eliberare a rusilor din Ucraina?  Daca rusii din Ucraina o duceau prost puteau oricând emigra in Rusia 

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
1 hour ago, Boltzmann said:

Bun , si de aceea i-au invadat rusii pe ucrainieni ???

Pai foarte bine , atunci sa plece repede rusii din Ucraina si nu o sa mai aiba motiv americanii sa trimita arme !! De ce nu pleaca ? 😂

Pai tu ai pleca din Transilvania ca așa vor ungurii ? Eu nu și m-as pisa pe ei. Sunt o mie de ani de istorie acolo, complexa discutabila. Singurul lucru cert e ca yankeii nu au locuit niciodată pe acele meleaguri deci iar întreb cine pula i-a chemat ?

Link spre comentariu
  • Oras:Berceni
  • Oras:Berceni
1 hour ago, Boltzmann said:

Bun , si de aceea i-au invadat rusii pe ucrainieni ???

Pai foarte bine , atunci sa plece repede rusii din Ucraina si nu o sa mai aiba motiv americanii sa trimita arme !! De ce nu pleaca ? 😂

De ce ar pleca rusii din ukronazia si de ce americanii trimit arme ukrobotilor?

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
5 minutes ago, Boltzmann said:

Ai contul facut ieri si postari doar aici 😂 cred sincer ca esti expertul de serviciu in lucru manual 

Măcar nu pup in cur licuriciul doar ca e licurici. Și nu particip la propaganda de cacat prin care SUA lupta cu Rusia pana la ultimul est european. După 2 ani de pandemie in care m-am sacrificat ca bosorogii sa mai poata trage o basina fără sa fie răpuși de gripa acuma îmi cer aceasi idioti sa fac frigul pentru alții de data asta ucrainienii. So moara Zelensky in pula de rusnac dacă ma execut.

Link spre comentariu
  • Oras:Berceni
  • Oras:Berceni
9 minutes ago, Boltzmann said:

Ai contul facut ieri si postari doar aici 😂 cred sincer ca esti expertul de serviciu in lucru manual 

Tu vorbesti??? Bautorul de urina 🤣

On 9/12/2022 at 11:36 AM, Boltzmann said:

Confirm ca as plati-o pe @SelenBaby sa se pise in gura mea daca se decide sa mai treaca prin Deva.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 10/18/2022 at 12:01 AM, Guss_Hall said:

Cum sa ii comunic? Oral? 

 

4 minutes ago, Guss_Hall said:

Tu vorbesti??? Bautorul de urina 🤣

 

Hai nu te supara mai limbi'n pizda 😂

10 minutes ago, Guss_Hall said:

De ce ar pleca rusii din ukronazia si de ce americanii trimit arme ukrobotilor?

Tocmai am vazut un video cu un soldat ucrainian imouscand prin usa un vatnik de-al tau 😂😂😂

Tare satisfacator este sa ma uit la videouri cu neamurile tale ciuruite de gloante ucrainiene !!! Gasesti destule pe reddit  

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, ripper66 said:

Dreapta din Brazilia e  extrema dreapta, un  nationalism conservator. si populist. Partidul lui Bolsonaro e "liberal" doar cu numele.

Cum este "muncitoresc" si "de stanga" partidul din care provine puscariasul Lula  , ca omu a fost presedinte doua mandate si n-a reusit in fucking 8 ani sa rezolve coruptia si saracia din Brazilia, din 2003 pana in 2011.  De fapt, chiar au crescut ratele de saracie si coruptie.

Ce este interesant e ca au avut si brazilienii o Dancila a lor, Dilma Rousseff, tot de stanga, a venit imediat la presedintie dupa Lula din 2011 pana in 2016....si a ajuns si ea la puscarie pentru CORUPTIE. 

 

N-as paria nici pe Bolsonaro, nici pe Lula, care sunt de fapt un fel de Gigi Becali vs Liviu Dragnea, primul certat cu medicina moderna, celalalt e certat cu justitia. 

Se pare ca Bolsonaro a pierdut !! 

O lovitura pentru fascistii de dreapta din lumea intreaga 

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
11 minutes ago, Boltzmann said:

Se pare ca Bolsonaro a pierdut !! 

O lovitura pentru fascistii de dreapta din lumea intreaga 

Da. O victorie glorioasă pt Generatia Boomers a lui Biden care va mosteni pământul ferita de covid. După ce au poluat planeta de au futut-o in cur au creat inflație pe care o vom plăti in 100 de ani acuma au găsit generațiile de sacrificiu  care vor sta in casa nu vor mai folosi masina ca polueaza nu mai au voie sa încălzească cu gaz ca Putin e rău și vor folosi doar curent solar ca sa compenseze cum și-au bătut ei joc de planeta in timpul vieții lor. Bine, vor interzice chiar și vacile ca se poata bași ei mult timp ca și Iliescu și soția lui Macron pt merite deosebite. Spor la anilingus da ai grija sa nu o dai in necrofilie ca sunt aproape morți preferații tai.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
11 hours ago, Milosu said:

Pai tu ai pleca din Transilvania ca așa vor ungurii ? Eu nu și m-as pisa pe ei. Sunt o mie de ani de istorie acolo, complexa discutabila. Singurul lucru cert e ca yankeii nu au locuit niciodată pe acele meleaguri deci iar întreb cine pula i-a chemat ?

1) Nu as plecat din Transilvania si ai dreptate , Ucrainienii nu trebuie sa plece din Crimeea sau Donbas pentru ca sunt teritorile lor pe care Rusia ( Ungaria in exemplul tau) incearca sa le anexeze ilegal. Deci ai inteles pe dos situatia !!

2) Nu sunt americani acolo , propaganda rusa te-a spalat pe creier cu idiotenia asta !!!

11 hours ago, Milosu said:

Măcar nu pup in cur licuriciul doar ca e licurici. Și nu particip la propaganda de cacat prin care SUA lupta cu Rusia pana la ultimul est european. După 2 ani de pandemie in care m-am sacrificat ca bosorogii sa mai poata trage o basina fără sa fie răpuși de gripa acuma îmi cer aceasi idioti sa fac frigul pentru alții de data asta ucrainienii. So moara Zelensky in pula de rusnac dacă ma execut.

Tu pupi pe Putin si pe rusi in fund. Datorita rusiei am suferit noi in comunism timp de aproape 40 de ani. Dar , propabil ai 14 ani si nu ai citit vreo carte de istorie la viata ta.

Esti extrem de spalat pe creier , crezi ca pandemia a fost "inventata" . Pandemii au existat mereu , iti sugerez sa cauti pe google : spanish flu

O sa aflii cum acum mai bine de 100 de ani lumea s-a confruntat cu o pandemie chiar mai grava , cum lumea purta masti si atunci si erau tot felul de masuri pentru a incerca sa fie controlata pandemia. 

10 hours ago, Milosu said:

Da. O victorie glorioasă pt Generatia Boomers a lui Biden care va mosteni pământul ferita de covid. După ce au poluat planeta de au futut-o in cur au creat inflație pe care o vom plăti in 100 de ani acuma au găsit generațiile de sacrificiu  care vor sta in casa nu vor mai folosi masina ca polueaza nu mai au voie sa încălzească cu gaz ca Putin e rău și vor folosi doar curent solar ca sa compenseze cum și-au bătut ei joc de planeta in timpul vieții lor. Bine, vor interzice chiar și vacile ca se poata bași ei mult timp ca și Iliescu și soția lui Macron pt merite deosebite. Spor la anilingus da ai grija sa nu o dai in necrofilie ca sunt aproape morți preferații tai.

😂😂😂 esti spalat pe creier cu meme-uri, e chiar patetic boomer , zoomer , doomer ... pune mana pe niste carti!! Ai fost spalat pe creier tocmai pentru ca nu esti educat , ti-au atatat niste meme-uri si tu le-ai luat de bune , pentru ca atata poti, din pacate.

Putin este rau pentru ca omoara lumea in Ucraina , de asemenea trimite tineri rusi fara experienta sa moara pe front . Cauzeaza moarte , distrugere , criza economica etc in toata lumea datorita ambitiilor imperialiste, vrea sa fie cel care a anexat Ucraina si sa intre in manualele de istorie , si pentru asta sufera toata planeta. 

E greu pentru tine sa intelegi aceste aspecte cand nu ai citit o carte de istorie la viata ta si te exprimi in termeni de "meme"

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
3 minutes ago, Boltzmann said:

1) Nu as plecat din Transilvania si ai dreptate , Ucrainienii nu trebuie sa plece din Crimeea sau Donbas pentru ca sunt teritorile lor pe care Rusia ( Ungaria in exemplul tau) incearca sa le anexeze ilegal. Deci ai inteles pe dos situatia !!

2) Nu sunt americani acolo , propaganda rusa te-a spalat pe creier cu idiotenia asta !!!

Tu pupi pe Putin si pe rusi in fund. Datorita rusiei am suferit noi in comunism timp de aproape 40 de ani. Dar , propabil ai 14 ani si nu ai citit vreo carte de istorie la viata ta.

Esti extrem de spalat pe creier , crezi ca pandemia a fost "inventata" . Pandemii au existat mereu , iti sugerez sa cauti pe google : spanish flu

O sa aflii cum acum mai bine de 100 de ani lumea s-a confruntat cu o pandemie chiar mai grava , cum lumea purta masti si atunci si erau tot felul de masuri pentru a incerca sa fie controlata pandemia. 

😂😂😂 esti spalat pe creier cu meme-uri, e chiar patetic boomer , zoomer , doomer ... pune mana pe niste carti!! Ai fost spalat pe creier tocmai pentru ca nu esti educat , ti-au atatat niste meme-uri si tu le-ai luat de bune , pentru ca atata poti, din pacate.

Putin este rau pentru ca omoara lumea in Ucraina , de asemenea trimite tineri rusi fara experienta sa moara pe front . Cauzeaza moarte , distrugere , criza economica etc in toata lumea datorita ambitiilor imperialiste, vrea sa fie cel care a anexat Ucraina si sa intre in manualele de istorie , si pentru asta sufera toata planeta. 

E greu pentru tine sa intelegi aceste aspecte cand nu ai citit o carte de istorie la viata ta si te exprimi in termeni de "meme"

1. Spanish flu avea o rata de mortalitate pe locul doi după ciuma bubonică in istoria omenirii deci nu știu de ce compari tu o gripa care mișelește boșorogi cu alte boli.

2. Nu sunt deloc spălat pe creier dacă vrei sau ajuți Ucraina ia arma in mâna și mergi pe front. Doar atât. Ăștia care îmi cereți mie sa plătesc curentul electric triplu și sa stau in casa ca sa nu moara bosorogii și sa nu mai poluez planeta după ce voi la Woodstock va futeati in grup și băgați la vena in timp ce conduceati masini cu 8 cilindrii și consum de 30l/100km de ați futut planeta, nu mai bine îmi sugeti pula ? Întreb doar.

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
21 minutes ago, Boltzmann said:

 

E greu pentru tine sa intelegi aceste aspecte cand nu ai citit o carte de istorie la viata ta si te exprimi in termeni de "meme"

Văd ca ești foarte deștept. Tu ce lași in urma ta in afara de potop? Poluare, pandemie, criza economică și război. Bravo! Sunt sigur ca ai citit multe cărți de istorie și te doare-n pula. Nu înțeleg de ce trebuie sa ma intereseze pe mine de rachetii și curvele din Ucraina când problema pt mine se rezolva cu doua nucleare tactice și gata.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
38 minutes ago, Milosu said:

2. Nu sunt deloc spălat pe creier dacă vrei sau ajuți Ucraina ia arma in mâna și mergi pe front. Doar atât. Ăștia care îmi cereți mie sa plătesc curentul electric triplu și sa stau in casa ca sa nu moara bosorogii și sa nu mai poluez planeta după ce voi la Woodstock va futeati in grup și băgați la vena in timp ce conduceati masini cu 8 cilindrii și consum de 30l/100km de ați futut planeta, nu mai bine îmi sugeti pula ? Întreb doar.

Nu eram nascut pe vremea woodstockului asa ca spune-i la maica-ta sa ti-o suga (ea traia pe atunci) .

Eu nu iti cer nimic 😂 platesti mai mult pentru ca Putin s-a decis sa invadeze o tara suverana si independenta dupa o pandemie globala care ne-a marcat pe toti.

In prostia ta nemarginita explica-mi de ce a facut Putin asta ? Ce s-a schimbat in Ucraina ? De ce nu a facut-o acum 3 ani  ?

Nu stim , doar idolul tau , pe care il lingi in fund,  Putin stie de ce a aruncat lumea intro criza financiara si energetica pentru ca tu sa platesti nu stiu cat la curent . Du-te cearta-te cu el ? 

23 minutes ago, Milosu said:

Văd ca ești foarte deștept. Tu ce lași in urma ta in afara de potop? Poluare, pandemie, criza economică și război. Bravo! Sunt sigur ca ai citit multe cărți de istorie și te doare-n pula. Nu înțeleg de ce trebuie sa ma intereseze pe mine de rachetii și curvele din Ucraina când problema pt mine se rezolva cu doua nucleare tactice și gata.

Vad ca suferi de halucinatii, l-ai mentionat pe Bolsonaro si ai vorbit despre poluare , in commentul tau anterior.

Stiai ca in timpul mandatului lui Bolsonaro au disparut 25.000 km patrati de padure din Amazon ? Adica o crestere cu 52% fata de perioada de dinaintea mandatului sau. 

In imensa ta incultura si prostie tu dai vina pe Biden in loc sa dai vina pe adevaratii vinovati gen Bolsonaro , Putin etc... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
1 minute ago, Boltzmann said:

Nu eram nascut pe vremea woodstockului asa ca spune-i la maica-ta sa ti-o suga (ea traia pe atunci) .

Eu nu iti cer nimic 😂 platesti mai mult pentru ca Putin s-a decis sa invadeze o tara suverana si independenta dupa o pandemie globala care ne-a marcat pe toti.

In prostia ta nemarginita explica-mi de ce a facut Putin asta ? Ce s-a schimbat in Ucraina ? De ce nu a facut-o acum 3 ani  ?

Nu stim , doar idolul tau , pe care il lingi in fund,  Putin stie de ce a aruncat lumea intro criza financiara si energetica pentru ca tu sa platesti nu stiu cat la curent . Du-te cearta-te cu el ? 

Vad ca suferi de halucinatii, l-ai mentionat pe Bolsonaro si ai vorbit despre poluare , in commentul tau anterior.

Stiai ca in timpul mandatului lui Bolsonaro au disparut 25.000 km patrati de padure din Amazon ? Adica o crestere cu 52% fata de perioada de dinaintea mandatului sau. 

In imensa ta incultura si prostie tu dai vina pe Biden in loc sa dai vina pe adevaratii vinovati gen Bolsonaro , Putin etc... 

Șezi blând ca mama nu o cerut viza sa meargă la Woodstock, ma refeream la iubiții tai parteneri strategici care și acuma se pisa pe tine (am auzit ca îți place) când te duci sa te milogești la ambasada sa ii vizitezi. Și da Bolsonaro și Putin sunt rai ai dracu in ultimii 80 de ani ei au poluat lumea de au futut-o in gura nu boomerii din SUA se știe. Apropo de uro, o sa ai alt moment de epifanie orgasmică când iar o sa se pise pe tine olandejii și tot la coada o sa stai sa intri in Schengen. Asta e vestea buna. Vestea proasta e ca tot nu mi-ai răspuns de ce ți tu cu cacatii aia și simți nevoie sa le dai limbi in gaoz. E pt ca îți place când se pisa pe tine la schimb ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ferentari
  • Oras:Ferentari
20 minutes ago, Boltzmann said:

 platesti mai mult pentru ca Putin s-a decis sa invadeze o tara suverana si independenta dupa o pandemie globala care ne-a marcat pe toti.

 

Ia jura-te ca nu mănânci cacat și de aia plătesc eu mai mult ca Rusia a invadat o țara independenta. Te juri ? Sa nu mai ai parte de uro in viața ta dacă e fake News ce zici tu ? Hai sa vedem. Rusia a invadat și Georgia(alta țara independenta) și nu am plătit mai mult. Cum se face oare ? Explica tu ca sigur nu vrei sa rămâi neudat cu pișu pe viața ar fi pacat.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, Milosu said:

Șezi blând ca mama nu o cerut viza sa meargă la Woodstock, ma refeream la iubiții tai parteneri strategici care și acuma se pisa pe tine (am auzit ca îți place) când te duci sa te milogești la ambasada sa ii vizitezi. Și da Bolsonaro și Putin sunt rai ai dracu in ultimii 80 de ani ei au poluat lumea de au futut-o in gura nu boomerii din SUA se știe. Apropo de uro, o sa ai alt moment de epifanie orgasmică când iar o sa se pise pe tine olandejii și tot la coada o sa stai sa intri in Schengen. Asta e vestea buna. Vestea proasta e ca tot nu mi-ai răspuns de ce ți tu cu cacatii aia și simți nevoie sa le dai limbi in gaoz. E pt ca îți place când se pisa pe tine la schimb ?

Nu am fost in america nici nu am cerut viza , ma-ta a poluat atmosfera cand a besit o dejectie umana ca tine in lumea asta 😂 

Frustrarea ta fata de americani nu e problema mea, si fetishurile cu soldati rusi la care vrei sa le-o sugi tine-le pentru tine !!

De ce tin eu cu Ucrainienii ? Pentru ca nu vreau sa ii cucereasca Rusia si apoi sa avem noi granite cu Rusia!

Rusia isi invadeaza toti vecinii , daca nu erai un mucos scelerat la care ii curg balele pe barbie stiai ca Rusia a inceput razboi cu Georgia in 2008 , le-a luat teritorii. Doua razboie cu Cecenia pe care au distrus-o efectiv. Apoi in 2014 au inceput razboiul cu Ucraina. Daca ar cuceri Ucraina noi am fi la rand !

Oare de ce toate tarile din zona ( Polonia , Ucraina , Statele baltice , etc) ii urasc pe rusi ? Spune mai IQ de oaie ? De ce ii sprinjina polonezii pe Ucrainieni ? De ce of fac Estonienii ? De ce o fac statele Nordice , Finlanda , Suedia ? De ce vor toti in NATO bai creier de furnica  ? 😂

Pentru ca toti stiu ce pericol este Rusia! Doar un imbecil spalat pe creier la care-i curg balele pe tricou nu stie aceste lucruri. 

Dar nu cred ca esti spalat pe creier , de fapt. Tu esti unul dintre sugatorii de pula ruseasca care imprastie dejectiile propagandei rusesti , dar aici nu o sa iti mearga , incearca alt forum 😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...