Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

jb  venit sa ii zica ca astia is ultimii bani si arme sa fie realist ca nu poate recuceri si ca ii sunt date sa poate cere pace si sa o primeasca sa nu para total distrus ass cum e in realiatate sa nu par ao prada sigura usoara

Dc drogatu nu pricepe il ia cu el ca altfel rusii vor avea pretext sa continue cuceririle spre vest

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu e niciun show over .

Putin poate sa moara, sa fie sinucis, sa demisioneze, da-l în pula mea, nu o sa conteze atâta vreme cât Rusia o sa fie condusa tiranic de aceeași mafie oligarha și de aceeași securitate malefica de pe vremea lui Stalin.

Nu e niciun show over cata vreme sunt rusi în Donbas , Crimeea și Transnistria , și mai ales , cata vreme au rachete nucleare cu care sa amenințe occidentul , dar mai ales cata vreme Rusia va fi cea mare tara de pe glob, o sa fie o amenințare constanta.

Și mai ales, cata vreme mare parte din rudi vor avea minte de evul mediu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, Fane_Mahomed a spus:

Bre @tomson, ce zici dă ce vor să facă muscalii în Moldova ? 

mizeaza pe prostia noastra , a moldovenilor si a aliatilor

Ei normal ca vor moldova sa o aiba in rusky mir , nu sa o incorporeze ci sa fie in orbita lor si nu in nato

transnistria are tot dreptul sa fie separata si sa vrea cu rusii , au ales in mod normal ar trebui toata lumea sa recunoasca asta , e  un mar otravit un cal troian un cui a lu pepelea pus ca un lant ca un latz de urss la moldova un teritoriu care istoric nu-i apartine .

Daca nu am fi prosti moldovenii aliatii si noi ne-am dezlega de acest cadavru si ne-am uni.

E cu neputinta sa ne unim cu moldova cu transnistria cu tot

Rusii numa rad de prostia noastra

EI nu au ce face dc moldova recunoaste independenta transnistriei si se uneste cu romania

n-au replica 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu unu as sugera sa nu ne mai informam de la Haznalele felixiste, Raitaru TV, lABA1 TV, Sri24  si ProsTV cand vine vorba de razboi .

Au 0 credibilitate ca  Russia Today si Sputnik, doar ca nu fac propaganda muscaleasca. 

Nu inteleg, a inceput razboiul, s-au unit PSD cu PNL ca sa nu vina AUR, acum trebuie sa ne uitam in gura lui Gadea sau Prelipceanu. Serios! 

De cand Antena 3 e cu CNN, gata, sunt aia buni, desi uitam ca acum 10 ani faceau propaganda putinista si anti-UE cand era Ponta premier. Parca uitam ca avem o clasa politica si o presa mai pline de curve decat sunt aici pe forum (si gen, alea s-au retras pe OnlyFans) 

Aia de la CNN stiu ce face  o hazna de televiziune din Romania?   

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, MacArthur a spus:

 

sa se duca acasa ca wali lunetistul canadian ca la fel si el dupa ce o tras un tanc in el si o avut noroc s-o carat urgent

dc asteapta sa srabatoareasca victoria nu apuca fiindc rusia castiga 100%

pt mine a fost clar permanent si am zis-o si aici mereu si peste tot

dar acum nu cred ca mai e cineva atat de retard sa nu vada acest adevar

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...