Sari la conținut

💞0728438488 -Rebecca 💞


Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 minutes ago, Rebecca_20_ said:

Buna 🤭

Din pacate nu se poate.. imi sustin in continuare ce am zis si pana acum :)) 

scuzeeee ❤️

Îmi plac buzele tale maxim ,..

deși nu am avut ocazia sa sărut alele de genul  tau 😇

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Îmi plac buzele tale maxim ,..

deși nu am avut ocazia sa sărut alele de genul  tau 😇

 

Asta este și dacă nu se poate , ..nu se poate pot sa fiu eu chiar  și Brad Pitt (deși cred că e învechit asta 😅)

Cum se sărută eschimoșii daca nu știai  ,...?!?!

(așa le sperii uneori ca și pe tine ...😇, cu eschimoșii , dar se mai și prind câteva 😉),

își freacă vârfurile nasurilor  că doar alea le mai ies dintre 7 șube care le au pe ei, nasurile  😅😅😅

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Asta este și dacă nu se poate , ..nu se poate pot sa fiu eu chiar  și Brad Pitt (deși cred că e învechit asta 😅)

Cum se sărută eschimoșii daca nu știai  ,...?!?!

(așa le sperii uneori ca și pe tine ...😇, cu eschimoșii , dar se mai și prind câteva 😉),

își freacă vârfurile nasurilor  că doar alea le mai ies dintre 7 șube care le au pe ei, nasurile  😅😅😅

Și nu trebuie să îți ceri scuze deloc ,...

cine știe,  se subîntelege și  din priviri doar 😉 ,cine e noob oricum trebuie sa ii "desenezi" 😅

Link spre comentariu

Pai îți spun eu de ce nu se poate ca e târfă de 2 lei care se fute cu țiganii pe 2 beri și un pachet de Marlboro 

Altele la Timișoara fac și așa ceva la 150 de lei și chiar o fac cu multă pasiune 

Asta nu merita atenția nimănui 

Fosta centurista acuma mare scula 

Apropo Tinderboy te aștept ca vreau sa te fut odată in cur și îl iau și pe Povestitoru la o tura 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, mihaip27 a spus:

Pai îți spun eu de ce nu se poate ca e târfă de 2 lei care se fute cu țiganii pe 2 beri și un pachet de Marlboro 

Altele la Timișoara fac și așa ceva la 150 de lei și chiar o fac cu multă pasiune 

Asta nu merita atenția nimănui 

Fosta centurista acuma mare scula 

Apropo Tinderboy te aștept ca vreau sa te fut odată in cur și îl iau și pe Povestitoru la o tura 

Dobitocule, baga-ti capul in wc si trage apa!  De ce ofensezi o fata fara motiv? Doar asta te face sa te simti bine? 

Rebecca este superioara tie din toate punctele de vedere. Nu ai dreptul sa o judeci si, cu atat mai putin,  s-o jugnesti. 

Pentru noi, Rebecca este o fata deosebita. 

Tu ramai in lumea ta plina de zoaie si lasa forumul asta in pace.

Link spre comentariu
Acum 13 minute, Radarul a spus:

Dobitocule, baga-ti capul in wc si trage apa!  De ce ofensezi o fata fara motiv? Doar asta te face sa te simti bine? 

Rebecca este superioara tie din toate punctele de vedere. Nu ai dreptul sa o judeci si, cu atat mai putin,  s-o jugnesti. 

Pentru noi, Rebecca este o fata deosebita. 

Tu ramai in lumea ta plina de zoaie si lasa forumul asta in pace.

Pai cacat cu ochi,eu am fete superioare la Rebeccca asta,mai du-te in pula mea și mai spală-te la cur ca mergi la curve nespălate la pwla bai aragaz cu 4 ochi 

Vezi ca mi-a zis Rebecca când te prinde pe la ea te bagă ea pe tine cu capul in wc 

 

Ai grija bai gândac ca vin cu toți prieteni mei de la Pădure și te facem bai 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila

Dragilor daca eu nu il bag in seama .. nu o mai faceti nici voi 

nu ai cum sa discuti cu acest om ..

hai mai bine sa ignoram total existenta lui pe aici ca nu are rost sa ne batem capul cu unu ca el ..

omul nu are ocupatie inafara de a lasa comentarii urate si tot felul de aberati .. e in lumea lui si nu avem ce sa i facem 🙃

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 minutes ago, Rebecca_20_ said:

Dragilor daca eu nu il bag in seama .. nu o mai faceti nici voi 

nu ai cum sa discuti cu acest om ..

hai mai bine sa ignoram total existenta lui pe aici ca nu are rost sa ne batem capul cu unu ca el ..

omul nu are ocupatie inafara de a lasa comentarii urate si tot felul de aberati .. e in lumea lui si nu avem ce sa i facem 🙃

Ai dreptate Rebe ,

asta trebuie făcut ,

o zi cat mai frumoasa sa ai !

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut ...

A venit iarna peste micul orasel de pe malul Dunarii , tristete , plictiseala si saracia isi arata coltii . Totul este pustiu si acest lucru se rasfrange si pe sectiunea din acest judet. 

Cred ca o sa fie o mica jvacnire in preajma sarbatorilor de iarna ...cand fetele  o sa vina in colindat . 

Eu mi am facut demult bagajul ...si astept o barca de salvare ...sa nu ma cuprinda , depresia . 

Pe titulara postului am vizitat o cand inca era vremea de bermude ...chiar am prins o intr un tricou cu 4 numere , peste masura ei .. Si in curul , gol.😂😂

Programarea ...aici la.noi nu poate fi vorba de asa ceva ...eram inavata cu w app ul.la ora de sa ma prezint , la adresa . 

Dar daca tehnologie este in drum ...spre noi ...m am conformat cu alta metoda.

Locatia ...pe Calonfirescu ... apartament cu doua camere ...destul.de ok ...

Aspect 8...pozele sunt reale ...se.vad tatuajele , o pustoica pana in 1 65 , din poze pare mai cu forme ...in realitate este mai firava ...

Atitudine 10 ... glumeata ,nu am fost grabit , chiar mi am bagat botul....in cana ei de cafea 😂😂😂

Igiena 9 ... nu am simtit suspect , dar nu cred ca este genul , sa faca dus dupa fiecare , client .

Pe fete( ca era si Maria )  le am prins la chat ..imediat am intrat in jocul lor ...dupa cateva minute de bazaiala , m am retras cu Rebeca in dormitor , cel din dreapta . 

Actiune 

Jos hainele ...si la treaba . 

Oral neprotejat 7,5 ...a prins ceva experienta ...umed , adanc . 

Normal protejat 7 ...a folosit lubrefiat ...dar sarac ...doar schimb de pozitii ...in rest nu o atentie , scobitoare , maslina   . 😂😂😂 avea si o jucarie ...chiar mi a facut o proba ...la jucarie 😂😂😂

Acum.notele is putin schombate ...cam asta ii nivelul in comuna noastra . 

Tin sa precizez ca a fost o intalnire reusita ...

Banuti 150 de lei .

Timp ...am depasit un pic , peste .

De revenit da ...plec cu un vibe bun ...de la ea.

De recomanda , da ...ii simpatica ...pustoica . 

Hai ca m am intins putin ... si trebuie sa prind ...barca .😂😂😂

Numai bine  . 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
7 minutes ago, Tinderboy said:

Mai buna este camera din stânga însă din relatarea experienței notele mi se par exagerat de mici ?!?

Prea mari pretenții pentru Drobeta cred totuși 😇😅

Mulțumesc oricum pentru că ți-ai făcut timp să faci aceasta recenzie , sper ca fetele să revină pe aici în curând și ceea ce știu clar este că și eu voi baga botul însă nu în cana de cafea 😉😅😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
Acum 18 ore, povestitorul a spus:

Salut ...

A venit iarna peste micul orasel de pe malul Dunarii , tristete , plictiseala si saracia isi arata coltii . Totul este pustiu si acest lucru se rasfrange si pe sectiunea din acest judet. 

Cred ca o sa fie o mica jvacnire in preajma sarbatorilor de iarna ...cand fetele  o sa vina in colindat . 

Eu mi am facut demult bagajul ...si astept o barca de salvare ...sa nu ma cuprinda , depresia . 

Pe titulara postului am vizitat o cand inca era vremea de bermude ...chiar am prins o intr un tricou cu 4 numere , peste masura ei .. Si in curul , gol.😂😂

Programarea ...aici la.noi nu poate fi vorba de asa ceva ...eram inavata cu w app ul.la ora de sa ma prezint , la adresa . 

Dar daca tehnologie este in drum ...spre noi ...m am conformat cu alta metoda.

Locatia ...pe Calonfirescu ... apartament cu doua camere ...destul.de ok ...

Aspect 8...pozele sunt reale ...se.vad tatuajele , o pustoica pana in 1 65 , din poze pare mai cu forme ...in realitate este mai firava ...

Atitudine 10 ... glumeata ,nu am fost grabit , chiar mi am bagat botul....in cana ei de cafea 😂😂😂

Igiena 9 ... nu am simtit suspect , dar nu cred ca este genul , sa faca dus dupa fiecare , client .

Pe fete( ca era si Maria )  le am prins la chat ..imediat am intrat in jocul lor ...dupa cateva minute de bazaiala , m am retras cu Rebeca in dormitor , cel din dreapta . 

Actiune 

Jos hainele ...si la treaba . 

Oral neprotejat 7,5 ...a prins ceva experienta ...umed , adanc . 

Normal protejat 7 ...a folosit lubrefiat ...dar sarac ...doar schimb de pozitii ...in rest nu o atentie , scobitoare , maslina   . 😂😂😂 avea si o jucarie ...chiar mi a facut o proba ...la jucarie 😂😂😂

Acum.notele is putin schombate ...cam asta ii nivelul in comuna noastra . 

Tin sa precizez ca a fost o intalnire reusita ...

Banuti 150 de lei .

Timp ...am depasit un pic , peste .

De revenit da ...plec cu un vibe bun ...de la ea.

De recomanda , da ...ii simpatica ...pustoica . 

Hai ca m am intins putin ... si trebuie sa prind ...barca .😂😂😂

Numai bine  . 

Multumesc pentru recenzie si ce stiu clar e ca o sa fac ceva sa mi schimb notele astea ca nu imi plac :)) 

o sa fac in asa fel incat sa ma ridic la asteptarile tale .. macar de un 9 .. zic 😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 minute ago, Rebecca_20_ said:

Multumesc pentru recenzie si ce stiu clar e ca o sa fac ceva sa mi schimb notele astea ca nu imi plac :)) 

o sa fac in asa fel incat sa ma ridic la asteptarile tale .. macar de un 9 .. zic 😂

👏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
Acum 18 ore, Tinderboy a spus:

Mulțumesc oricum pentru că ți-ai făcut timp să faci aceasta recenzie , sper ca fetele să revină pe aici în curând și ceea ce știu clar este că și eu voi baga botul însă nu în cana de cafea 😉😅😅

Buna buna .. da am sa revin cat de curand 

maine am sa ajung in severin dupa ora 15:00 .. adresa tot la fel pe Calomfirescu 

Am sa mentionez ca de acum o sa fiu singura in locatie .. nu o sa mai am colega 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
15 minutes ago, Rebecca_20_ said:

Buna buna .. da am sa revin cat de curand 

maine am sa ajung in severin dupa ora 15:00 .. adresa tot la fel pe Calomfirescu 

Am sa mentionez ca de acum o sa fiu singura in locatie .. nu o sa mai am colega 

Astrele se pare că sunt binevoitoare acum  și în sfârșit ne vom cunoaște ,...mâine 24.09  cam după un 19 ...🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 minutes ago, Tinderboy said:

Astrele se pare că sunt binevoitoare acum  și în sfârșit ne vom cunoaște ,...mâine 24.09  cam după un 19 ...🥰

 

ca să vezi că sunt bine informat ai venit la început langa biserica de carton , langa acel mare  parc de copii .. și la sfatul unui coleg erai cam greu abordabila la telefon , trebuia avut grija cum vorbești la telefon  căci îți sarea repede țandăra 😇,  ....

altfel dulce la fața locului,.  

greșesc cu ceva ?!😊

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
Acum 24 minute, Tinderboy a spus:

ca să vezi că sunt bine informat ai venit la început langa biserica de carton , langa acel mare  parc de copii .. și la sfatul unui coleg erai cam greu abordabila la telefon , trebuia avut grija cum vorbești la telefon  căci îți sarea repede țandăra 😇,  ....

altfel dulce la fața locului,.  

greșesc cu ceva ?!😊

 

Intradevar .. imi sarea putin cam repede tandara :))) 

dar a trecut un an :)) m am schimbat 

acum sunt dulce mereu :)) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
  • Telefon: 0728438488
  • Oras:.
  • Disponibila
Acum 36 minute, Tinderboy a spus:

Astrele se pare că sunt binevoitoare acum  și în sfârșit ne vom cunoaște ,...mâine 24.09  cam după un 19 ...🥰

 

Te astept cu  drag ❤️

Link spre comentariu

Acum 15 ore, Rebecca_20_ a spus:

Buna buna .. da am sa revin cat de curand 

maine am sa ajung in severin dupa ora 15:00 .. adresa tot la fel pe Calomfirescu 

Am sa mentionez ca de acum o sa fiu singura in locatie .. nu o sa mai am colega 

Bună, Rebecca!

Dacă ai ști ce nerăbdători suntem să revii în Severin; și să rămâi cât mai mult timp. 

Ești deosebită!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...