Sari la conținut

Iulia 0740619393


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 11 ore, Iulia1993 a spus:

Buna dragii mei , sunt și azi la voi in oraș ! Va pup 

Disponibilă de luni pentru programări ! Va pup și va aștept cu drag ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 26.05.2022 la 19:35, Iulia1993 a spus:

Disponibilă de luni pentru programări ! Va pup și va aștept cu drag ! 

Dragii mei sunt la voi in oraș pana joi ! Va pup și va aștept pt programări ! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Salutare! Am vizitat o si eu pe Iulia. Pozele sunt reale, e frumusica, pot confirma ceea ce au spus si colegi. Imi pare rau ca intalnirea a fost un pic pe fuga din vina mea, eram presat de timp. M a asteptat in chiloti si sutien, da, tipa arata foarte bine la corp, am cerut o igienizare scurta, am revenit in camera. A inceput un oral bun, cu o tehnica foarte buna, oral neprotejat, dupa cateva minute, am pus caciulita si am trecut la normal, unde dupa 2 pozitii am finalizat in pozitia misionarul. Se merita o vizita fratilor.

Aspect 9

Oral 8 50

Normal 9

Locatie...locatie e curata, ai ceea ce ti trebuie....dar, e foarte cald...te trec apele. Asta ar fi un minus

Cu sigurata e in top 3 pe braila...de recomandat Da!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 ore, cosmyn23 a spus:

Salutare! Am vizitat o si eu pe Iulia. Pozele sunt reale, e frumusica, pot confirma ceea ce au spus si colegi. Imi pare rau ca intalnirea a fost un pic pe fuga din vina mea, eram presat de timp. M a asteptat in chiloti si sutien, da, tipa arata foarte bine la corp, am cerut o igienizare scurta, am revenit in camera. A inceput un oral bun, cu o tehnica foarte buna, oral neprotejat, dupa cateva minute, am pus caciulita si am trecut la normal, unde dupa 2 pozitii am finalizat in pozitia misionarul. Se merita o vizita fratilor.

Aspect 9

Oral 8 50

Normal 9

Locatie...locatie e curata, ai ceea ce ti trebuie....dar, e foarte cald...te trec apele. Asta ar fi un minus

Cu sigurata e in top 3 pe braila...de recomandat Da!

Mulțumesc frumos ! Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

După ceva chin, am reușit sa ii împing o vizita dsoarei ieri. 

 

Acum, recitind pe aici, vad ca am fost taxat un pic mai diferit fata de alți colegi, mie mi-a luat 150 pt oral și normal. Pt fin orala mai era 50 lei în plus. Ceea ce mi-ar fi plăcut , dar mi-a părut ca parca se adunau prea mulți bani pt un serviciu fara anal.

*Până sa dați cu pietre *

Îmi aminteam vag ca  parca ar fi fost alt tarif pe aici, dar nu am vrut sa încep întâlnirea cu un motiv de discuție. Am zis sa  dau cât mi se cere, sa fie toată lumea relaxata.

Și nici nu eram sigur, ca ma ametisem cu câte fete vorbisem înainte, multe din ele având într-adevăr tariful asta, dar și cu anal. 

**

Aveam intenția sa iau un nr sa vad cum este, și eventual sa prelungesc sau sa merg alta data mai mult. 

 

Cred ca depinde tare de ce cauta fiecare și ce are acasă. 

 

Ca persoana îmi pare ok, are un corp frumos și feminin. 

Nu îmi pare rău de vizită,e ok de trecut în palmares, dar de revenit, in cazul meu, probabil ca nu.

Ori m-am obișnuit eu prea bine, ori nu știu.. :)

Aspect 8

Oral 7

Normal 9

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 21 minute, tzwigz a spus:

După ceva chin, am reușit sa ii împing o vizita dsoarei ieri. 

 

Acum, recitind pe aici, vad ca am fost taxat un pic mai diferit fata de alți colegi, mie mi-a luat 150 pt oral și normal. Pt fin orala mai era 50 lei în plus. Ceea ce mi-ar fi plăcut , dar mi-a părut ca parca se adunau prea mulți bani pt un serviciu fara anal.

*Până sa dați cu pietre *

Îmi aminteam vag ca  parca ar fi fost alt tarif pe aici, dar nu am vrut sa încep întâlnirea cu un motiv de discuție. Am zis sa  dau cât mi se cere, sa fie toată lumea relaxata.

Și nici nu eram sigur, ca ma ametisem cu câte fete vorbisem înainte, multe din ele având într-adevăr tariful asta, dar și cu anal. 

**

Aveam intenția sa iau un nr sa vad cum este, și eventual sa prelungesc sau sa merg alta data mai mult. 

 

Cred ca depinde tare de ce cauta fiecare și ce are acasă. 

 

Ca persoana îmi pare ok, are un corp frumos și feminin. 

Nu îmi pare rău de vizită,e ok de trecut în palmares, dar de revenit, in cazul meu, probabil ca nu.

Ori m-am obișnuit eu prea bine, ori nu știu.. :)

Aspect 8

Oral 7

Normal 9

 

 

Buna , nu te-am taxat pe tine in plus , prețurile sau modificat puțin deci nici nu sunt exagerate după părerea mea am un tarif destul De acceptabil , oricum îți mulțumesc pt recenzia făcută ! Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 1 oră, Iulia1993 a spus:

prețurile sau modificat puțin deci nici nu sunt exagerate după părerea mea am un tarif destul De acceptabil ,

Buna ,

Poti face un update detaliat la tarife? s-a.mentionat de putine ori halatul....

In rest...succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza
Acum 3 ore, tzwigz a spus:

După ceva chin, am reușit sa ii împing o vizita dsoarei ieri. 

 

Acum, recitind pe aici, vad ca am fost taxat un pic mai diferit fata de alți colegi, mie mi-a luat 150 pt oral și normal. Pt fin orala mai era 50 lei în plus. Ceea ce mi-ar fi plăcut , dar mi-a părut ca parca se adunau prea mulți bani pt un serviciu fara anal.

*Până sa dați cu pietre *

Îmi aminteam vag ca  parca ar fi fost alt tarif pe aici, dar nu am vrut sa încep întâlnirea cu un motiv de discuție. Am zis sa  dau cât mi se cere, sa fie toată lumea relaxata.

Și nici nu eram sigur, ca ma ametisem cu câte fete vorbisem înainte, multe din ele având într-adevăr tariful asta, dar și cu anal. 

**

Aveam intenția sa iau un nr sa vad cum este, și eventual sa prelungesc sau sa merg alta data mai mult. 

 

Cred ca depinde tare de ce cauta fiecare și ce are acasă. 

 

Ca persoana îmi pare ok, are un corp frumos și feminin. 

Nu îmi pare rău de vizită,e ok de trecut în palmares, dar de revenit, in cazul meu, probabil ca nu.

Ori m-am obișnuit eu prea bine, ori nu știu.. :)

Aspect 8

Oral 7

Normal 9

 

 

Are un marketing bun. A penetrat piața cu 100 nr și 50 extra finalizarea orala, si-a făcut clientelă plus câteva recenzii bune și a ridicat tariful.

Oricum la ce e în piața curvelor, ca majoritatea asta sunt, 150 e deja tariful standard.

Ar fi putut totusi sa lase 150 finalizarea cu tot cu cim.

Link spre comentariu
Vizitator DARIUSTHE3RD
Reputație: 0
Acum 20 minute, baietzelul12 a spus:

Are un marketing bun. A penetrat piața cu 100 nr și 50 extra finalizarea orala, si-a făcut clientelă plus câteva recenzii bune și a ridicat tariful.

Oricum la ce e în piața curvelor, ca majoritatea asta sunt, 150 e deja tariful standard.

Ar fi putut totusi sa lase 150 finalizarea cu tot cu cim.

singura la care am dat 200 pt cim este sonia milf care acum e pe bacau !!!restul e doar poveste(bani aruncati)!-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Asa se intampla dupa un scurt timp in care vad ca sunt cautate...plus niste recenzii pe aici de la cativa lingai care le ridica in slavi...Hop schimbare de tarife, servicii, atitudine, etc.. Iti garantez ca daca dupa cateva zile ar avea o scadere masiva de clienti, ar reveni la "normalitate". Piata o strica si o incurajeaza cei care platesc...Principiul cererii si ofertei...Normal sa se profite daca exista "cumparatori"...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 13.06.2022 la 17:11, Iulia1993 a spus:

Dragii mei disponibilă pentru programări marți și miercuri ! Va pup și va aștept cu drag 😘😘

Ultima Zi in oraș , va aștept cu drag ! Va pup 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 4 ore, Iulia1993 a spus:

Hello dragii mei disponibila Pentru programări de la 12:00/ 20:00 !! Am revenit cu forte proaspete !! Va aștept cu drag 

Poti sa faci un update de servicii/tarife?

Am scris si mai sus ,poate ti-a scapat....

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

💝Oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

💝Normal (doar protejat)🥵

💝Sarutari corporale (si din partea mea si din partea voastra)💋

💝limbute/69 (in diferite pozitii)👅

 

💝Sex intre sani

💝Finalizare corporală💦(orală)🔞

💝Diferite pozitii🥰

 

🔞150 -1 fin MAX 30 min 

🔞300-2 fin MAX 60 min ( totul este inclus in prețurile mai sus menționate ) nimic extra 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...