Sari la conținut

Dia ❤️pisicuță sălbatică și dulce. Dominare & sex. 0737702891


Postări Recomandate

mda…

pentru mine a fost cea mai trista experiența de pana acum:

- habar nu are care este diferența întrebe dominare, pegging și femdom…

- atitudinea ei este de “eu le știu pe toate”

- faci strict ce vrea ea și serviciile sunt oferite la CUM CREDE EA ca trebuie oferite.

- nu accepta sa ii dai un sfat, sa ceri ceva, sa…nimic. 0 ZERO flexibilitate in servicii. Zici ca ea te plătește pe tine :))

Nu am rămas, nu revin și nu o recomand.

 

p.s. Inteleg de ce este nemulțumit și futacul de mai sus. 
 

o zi buna!

 

 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Eu nu prea cred ce zici si adevarul e ca nici eu nu stiu diferenta de la primul punct mentionata de tine 😂😂😂

Cine stie ce SF-uri oi fi cerut si ai fost refuzat elegant. Ast nu inseamna ca e de evitat 👍👍👍

  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 hour ago, damian88 said:

Eu nu prea cred ce zici si adevarul e ca nici eu nu stiu diferenta de la primul punct mentionata de tine 😂😂😂

Cine stie ce SF-uri oi fi cerut si ai fost refuzat elegant. Ast nu inseamna ca e de evitat 👍👍👍

Ba mai du-te si dracu de sugaci cu comentariile tale.. pune mana si fa recenzii si apoi sa te apuci sa critici tu pe altii care chiar contribuie la site-ul asta.

in afara de comentarii de genu: am sunat eu si plm.. recomand eu, am auzit eu… nu am vazut nimic pe nici o pagina de la tine.

ti-ai facut si cont albastru pt ce? Ca poate ai mai multa credibilitate si daca pupi in cur suficient poate prinzi si tu o muie gratis???

mi-e sila de tine sclavoiule!!

p.s. pisicuts poti sa-mi dai si avertisment pt injurii dar si cer m-am saturat de parazitul asta.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, mariusmarius12 a spus:

Ba mai du-te si dracu de sugaci cu comentariile tale.. pune mana si fa recenzii si apoi sa te apuci sa critici tu pe altii care chiar contribuie la site-ul asta.

in afara de comentarii de genu: am sunat eu si plm.. recomand eu, am auzit eu… nu am vazut nimic pe nici o pagina de la tine.

ti-ai facut si cont albastru pt ce? Ca poate ai mai multa credibilitate si daca pupi in cur suficient poate prinzi si tu o muie gratis???

mi-e sila de tine sclavoiule!!

p.s. pisicuts poti sa-mi dai si avertisment pt injurii dar si cer m-am saturat de parazitul asta.

🖕🖕🖕🖕🖕

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

mda…

 

pentru mine a fost cea mai trista experiența de pana acum:

 

- habar nu are care este diferența întrebe dominare, pegging și femdom…

 

- atitudinea ei este de “eu le știu pe toate”

 

- faci strict ce vrea ea și serviciile sunt oferite la CUM CREDE EA ca trebuie oferite.

 

- nu accepta sa ii dai un sfat, sa ceri ceva, sa…nimic. 0 ZERO flexibilitate in servicii. Zici ca ea te plătește pe tine :))

 

Nu am rămas, nu revin și nu o recomand.

Confirm cu cele spuse. Pt mine e de evitat. Nu are atitudine de dominatoare ci de figuranta. Plua ca ceri una si primesti alta. M am ars o data dar e invatatura de minte

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 9 minute, mariusmarius12 a spus:

Ba mai du-te si dracu de sugaci cu comentariile tale.. pune mana si fa recenzii si apoi sa te apuci sa critici tu pe altii care chiar contribuie la site-ul asta.

in afara de comentarii de genu: am sunat eu si plm.. recomand eu, am auzit eu… nu am vazut nimic pe nici o pagina de la tine.

ti-ai facut si cont albastru pt ce? Ca poate ai mai multa credibilitate si daca pupi in cur suficient poate prinzi si tu o muie gratis???

mi-e sila de tine sclavoiule!!

p.s. pisicuts poti sa-mi dai si avertisment pt injurii dar si cer m-am saturat de parazitul asta.

Ai fost la mine ca să-l contrazici? Nu, îți place să-ți dai cu părerea! Știi ceva hai că m ai plictisit grav.. Vorbe inutile și practică 0. Fiecare om are dreptul să își dea cu părerea, nu să-l înjuri tu că așa vrei tu! La rândul tău îi poți da un sfat sau să contrazici sub o altă formă! Dar așa sunt unii cu mușchi pe tastatură, iar față în față vă cad coițele! 

Ps: Cel mai tare m-a enervat că nu ai știut să contrazici, ci să înjuri! 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 ore, sarpetine a spus:

mda…

pentru mine a fost cea mai trista experiența de pana acum:

- habar nu are care este diferența întrebe dominare, pegging și femdom…

- atitudinea ei este de “eu le știu pe toate”

- faci strict ce vrea ea și serviciile sunt oferite la CUM CREDE EA ca trebuie oferite.

- nu accepta sa ii dai un sfat, sa ceri ceva, sa…nimic. 0 ZERO flexibilitate in servicii. Zici ca ea te plătește pe tine :))

Nu am rămas, nu revin și nu o recomand.

 

p.s. Inteleg de ce este nemulțumit și futacul de mai sus. 
 

o zi buna!

 

 

Bună și ție! Crezi că dacă ai scris azi nu îmi dau seama cine ești? Ba da! 😉😏 Vreau să-ți dau câteva sfaturi! Când dai o notă față în față fi sincer și în al 2-lea rând, când ai fost la mine și ai spus că nu ai treabă cu acest site și că sunt o dominatoare sexi și super perversă. Oare dacă pun eu conversația aici și observă lumea că tu ai vrut să mai vii, oare mai ești credibil? Eu zic că atunci când nu ești mulțumit de o fată, nu spui față în față că a fost tare experiența pe care ai avut-o. Și da, le cunosc pe toate, asta este atitudinea unei stăpâne(Când îmi dai mesaj pe wapp, întreb! Ce îți place? Care sunt limitele tale) [De acolo pleacă un roleplay din care rezultă plăcerile tale și ale mele de altfel]. Dacă citești bine anunțul pe care l am pus am și specificat, că nu sunt adeptă la ceva brutal! App dacă nu ști să dai limbi, asta nu este problema mea, nu am cum să mă prefac că îmi place! La fel ca și reputația ta, a fost și părerea mea despre tine, după ce am citit această părere incompletă. 🤭

PS1: Când nu îți place ceea ce îți oferă fata respectivă, nu stai 3 ore, eu știu că dacă nu îți place un lucru, nu îl faci sau cel puțin în cazul tău, nu continui. Oprim tot și îți spui părerea. Nu te faci ca îți place iar după ca o "pizdă" te vaiți pe forum. Adică aveai 3 ore, de la prima oră puteai opri tot, repet! 

 

PS2: Învață să dai limbi ca să vezi satisfacția de pe fața femeii! 

  • Minus 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 27 minute, terrente a spus:

mda…

 

pentru mine a fost cea mai trista experiența de pana acum:

 

- habar nu are care este diferența întrebe dominare, pegging și femdom…

 

- atitudinea ei este de “eu le știu pe toate”

 

- faci strict ce vrea ea și serviciile sunt oferite la CUM CREDE EA ca trebuie oferite.

 

- nu accepta sa ii dai un sfat, sa ceri ceva, sa…nimic. 0 ZERO flexibilitate in servicii. Zici ca ea te plătește pe tine :))

 

Nu am rămas, nu revin și nu o recomand.

Confirm cu cele spuse. Pt mine e de evitat. Nu are atitudine de dominatoare ci de figuranta. Plua ca ceri una si primesti alta. M am ars o data dar e invatatura de minte

Haha.. Câte conturi ai? 😏😂😂😂

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 34 minute, Dididia a spus:

Bună și ție! Crezi că dacă ai scris azi nu îmi dau seama cine ești? Ba da! 😉😏 Vreau să-ți dau câteva sfaturi! Când dai o notă față în față fi sincer și în al 2-lea rând, când ai fost la mine și ai spus că nu ai treabă cu acest site și că sunt o dominatoare sexi și super perversă. Oare dacă pun eu conversația aici și observă lumea că tu ai vrut să mai vii, oare mai ești credibil? Eu zic că atunci când nu ești mulțumit de o fată, nu spui față în față că a fost tare experiența pe care ai avut-o. Și da, le cunosc pe toate, asta este atitudinea unei stăpâne(Când îmi dai mesaj pe wapp, întreb! Ce îți place? Care sunt limitele tale) [De acolo pleacă un roleplay din care rezultă plăcerile tale și ale mele de altfel]. Dacă citești bine anunțul pe care l am pus am și specificat, că nu sunt adeptă la ceva brutal! App dacă nu ști să dai limbi, asta nu este problema mea, nu am cum să mă prefac că îmi place! La fel ca și reputația ta, a fost și părerea mea despre tine, după ce am citit această părere incompletă. 🤭

PS1: Când nu îți place ceea ce îți oferă fata respectivă, nu stai 3 ore, eu știu că dacă nu îți place un lucru, nu îl faci sau cel puțin în cazul tău, nu continui. Oprim tot și îți spui părerea. Nu te faci ca îți place iar după ca o "pizdă" te vaiți pe forum. Adică aveai 3 ore, de la prima oră puteai opri tot, repet! 

 

PS2: Învață să dai limbi ca să vezi satisfacția de pe fața femeii! 

Am un singur cont… asta

eu cu tine am vb la telefon si am stabilit întâlnirea la telefon nu oe whats…

cred ca tu ai probleme cu mulți clienți si vrei sa para ca noi toți suntem, de fapt, problema.

te voi ignora de acum!

sanatate maxima!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bă frustaților! Mă refer strict la cei care fac recenzie incompletă! Am crezut că el a fost, dar defapt este vorba de o altă persoană! 

De azi cine vrea să vină, să facă bine să vină cu temele făcute! Nu fac nimic din ceea ce nu vă place, fac doar ce îmi cereți voi! Așa că dacă tu vi la mine și îmi spui că vrei să faci ceva, la care ști prea bine că poate include și durere și nu îți place, nu sta să-mi comentezi mie că nu am avut mâna ușoară și că te a durut " gen nu am experiență"  mai mult am penetrat decât să fiu penetrată, prieteni dragi. Și majoritatea oamenilor au fost conștieți că există o durere! Nu ai cum să vi la mine să te simți bine și după să faci o recenzie negativă! Asta denotă, cât de frustrat ești, dar nu înțeleg de ce îmi bat capul atât cu tine care ai reputație - 69 și plus mai ai un cont de +4, nu este vina ta, ci a mea că ți am acordat prea multă atenție dar nu pentru tine ci pentru oamenii care mă au la urmărire și pt. cei care au fost la mine! Stai calm încă are balta pește. 😏😂😂😂😂 Hai pune-te înapoi la somn. 

DE ASTA ȘI AM CONT AICI ȘI NUMERE DIFERITE. UNUL PENTRU NIMFOMANE ȘI ALTUL PENTRU PUBLI. 

DACĂ MĂ SUNAȚI PE PUBLI, SĂ NU VĂ  AUD CĂ AM PUS ALT PREȚ. 

ESTE STRICT PROBLEMA MEA PE CE PREȚ LUCREZ PE PUBLI, DEOARECE PUBLI24 ÎMPREUNĂ CU SITE UL NIMFOMANE NU AU NICI O LEGĂTURĂ SAU VREUN CONTRACT, CA VOI, DUPĂ CE SUNAȚI PE PUBLI ȘI AUZIȚI PREȚUL, SPUNEȚI CĂ SUNTEȚI DE PE NIMFOMANE ȘI CĂ TREBUIE SĂ FIȚI TRATAȚI LA PREȚUL DE AICI. 

NU!! PREȚUL URCĂ ȘI COBOARĂ ÎN FUNCȚIE DE CUM MĂ TREZESC, PE PUBLI. 

DACĂ VREȚI SA FIȚI TRATAȚI LA PREȚUL DE AICI, DE ASTA ȘI EXISTĂ NUMĂR PENTRU NIMFOMANE, PENTRU A FI CĂUTATĂ ACOLO. 

PENTRU CEI CE NU OBSERVĂ NUMĂRUL DE LA TITLU!!! 

0737702891 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 minut, sarpetine a spus:

Am un singur cont… asta

eu cu tine am vb la telefon si am stabilit întâlnirea la telefon nu oe whats…

cred ca tu ai probleme cu mulți clienți si vrei sa para ca noi toți suntem, de fapt, problema.

te voi ignora de acum!

sanatate maxima!

Spor la citit! 

La fel și ție! 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, Dididia a spus:

Bă frustaților! Mă refer strict la cei care fac recenzie incompletă! Am crezut că el a fost, dar defapt este vorba de o altă persoană! 

De azi cine vrea să vină, să facă bine să vină cu temele făcute! Nu fac nimic din ceea ce nu vă place, fac doar ce îmi cereți voi! Așa că dacă tu vi la mine și îmi spui că vrei să faci ceva, la care ști prea bine că poate include și durere și nu îți place, nu sta să-mi comentezi mie că nu am avut mâna ușoară și că te a durut " gen nu am experiență"  mai mult am penetrat decât să fiu penetrată, prieteni dragi. Și majoritatea oamenilor au fost conștieți că există o durere! Nu ai cum să vi la mine să te simți bine și după să faci o recenzie negativă! Asta denotă, cât de frustrat ești, dar nu înțeleg de ce îmi bat capul atât cu tine care ai reputație - 69 și plus mai ai un cont de +4, nu este vina ta, ci a mea că ți am acordat prea multă atenție dar nu pentru tine ci pentru oamenii care mă au la urmărire și pt. cei care au fost la mine! Stai calm încă are balta pește. 😏😂😂😂😂 Hai pune-te înapoi la somn. 

DE ASTA ȘI AM CONT AICI ȘI NUMERE DIFERITE. UNUL PENTRU NIMFOMANE ȘI ALTUL PENTRU PUBLI. 

DACĂ MĂ SUNAȚI PE PUBLI, SĂ NU VĂ  AUD CĂ AM PUS ALT PREȚ. 

ESTE STRICT PROBLEMA MEA PE CE PREȚ LUCREZ PE PUBLI, DEOARECE PUBLI24 ÎMPREUNĂ CU SITE UL NIMFOMANE NU AU NICI O LEGĂTURĂ SAU VREUN CONTRACT, CA VOI, DUPĂ CE SUNAȚI PE PUBLI ȘI AUZIȚI PREȚUL, SPUNEȚI CĂ SUNTEȚI DE PE NIMFOMANE ȘI CĂ TREBUIE SĂ FIȚI TRATAȚI LA PREȚUL DE AICI. 

NU!! PREȚUL URCĂ ȘI COBOARĂ ÎN FUNCȚIE DE CUM MĂ TREZESC, PE PUBLI. 

DACĂ VREȚI SA FIȚI TRATAȚI LA PREȚUL DE AICI, DE ASTA ȘI EXISTĂ NUMĂR PENTRU NIMFOMANE, PENTRU A FI CĂUTATĂ ACOLO. 

PENTRU CEI CE NU OBSERVĂ NUMĂRUL DE LA TITLU!!! 

0737702891 

Ma adresez strict futacilor și nu doresc sa ii răspund acestei…viețuitoare…

FERITI-VA CA ASTA VĂ DĂ TEST LA INTRARE ȘI DACĂ NU RĂSPUNZI LA 18 din 20 nu te lasă sa intri :))

 

p.s. Am reputația negativă din cauza unei bolnave andreea8 care, prin conturile ei, a dat negativ la toate reviewurile mele. 
 

Succes la învățat, băieți!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 5 minute, sarpetine a spus:

Am un singur cont… asta

eu cu tine am vb la telefon si am stabilit întâlnirea la telefon nu oe whats…

cred ca tu ai probleme cu mulți clienți si vrei sa para ca noi toți suntem, de fapt, problema.

te voi ignora de acum!

sanatate maxima!

"A doamne nu vreau penetrare prea tare" După se dilată și intră dopul cu totu! 😏

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Chiar acum, Dididia a spus:

"A doamne nu vreau penetrare prea tare" După se dilată și intră dopul cu totu! 😏

"A domne, nu vreau penetrare prea tare" și după se dilată și intră tot!

Ce glumă nesărată, pune puțină sare să aibe gust. La mine trebuie să iei 22 din 26. 😂😂 Ai greșit cifrele. 

  • Minus 3
Link spre comentariu
1 hour ago, Dididia said:

Ai fost la mine ca să-l contrazici? Nu, îți place să-ți dai cu părerea! Știi ceva hai că m ai plictisit grav.. Vorbe inutile și practică 0. Fiecare om are dreptul să își dea cu părerea, nu să-l înjuri tu că așa vrei tu! La rândul tău îi poți da un sfat sau să contrazici sub o altă formă! Dar așa sunt unii cu mușchi pe tastatură, iar față în față vă cad coițele! 

Ps: Cel mai tare m-a enervat că nu ai știut să contrazici, ci să înjuri! 

Printesa mica.. suferi si tu de atentie?

ti-am comentat despre serviciile/tarifele tale? Am zis ca am fost sau nu la tine?

te-am denigrat cumva??

de ce te ofuschezi? Are gura sa-si exprime singur nemultumirea referitor la ce i-am scris..

tu fa-ti treaba linistita si lasa frustrarile.

spor la bani!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 19 minute, mariusmarius12 a spus:

Printesa mica.. suferi si tu de atentie?

ti-am comentat despre serviciile/tarifele tale? Am zis ca am fost sau nu la tine?

te-am denigrat cumva??

de ce te ofuschezi? Are gura sa-si exprime singur nemultumirea referitor la ce i-am scris..

tu fa-ti treaba linistita si lasa frustrarile.

spor la bani!

Nu, tu suferi de lipsă de atenție. Știi de ce? Că am explicat mai sus. Nu știi să contrazici drăguț ci să vorbești urât! Nu se face așa! Cel puțin nu la mine pe pagină. Fiecare fată poate să permită sau nu. E.. Eu nu permit treaba asta, gen să vorbiți urât unu cu altul. Vrei să contrazici într-un mod ok, nu am nici o problemă!

Ps: Atâta timp cât este topicul făcut de mine, comentez cât vreau, cum și alții o fac! 😏😎

  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Sa stii ca e tare ciudat ca povestești anumite întâmplări cu anumiți clienți…

dar repet: eu NU AM STAT LA TINE din clipa in care mi-ai dovedit cât de imbecila ești și nu stii care este diferența între pegging și dominare! Noi doi nu am avut niciun contact decât vizual și am plecat din cauza lipsei tale de experiența, atitudinii dezgustătoare și caracterului conflictual pe care îl ai.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator colonelem
Reputație: 0
7 hours ago, sarpetine said:

mda…

pentru mine a fost cea mai trista experiența de pana acum:

- habar nu are care este diferența întrebe dominare, pegging și femdom…

- atitudinea ei este de “eu le știu pe toate”

- faci strict ce vrea ea și serviciile sunt oferite la CUM CREDE EA ca trebuie oferite.

- nu accepta sa ii dai un sfat, sa ceri ceva, sa…nimic. 0 ZERO flexibilitate in servicii. Zici ca ea te plătește pe tine :))

Nu am rămas, nu revin și nu o recomand.

 

p.s. Inteleg de ce este nemulțumit și futacul de mai sus. 
 

o zi buna!

 

 

Nu prea inteleg de ce te duci la o sesiune de genul asta daca tu vrei ca ea sa faca exact exact in felul cum vrei tu in cel mai mic detaliu. Ii spui in linii mari ce si cum ai vrea si pe urma o lasi pe ea sa-ti faca cum simte, ca altfel este total inutil, mai bine stai acasa si faci ce vrei tu de unul singur, iti iei un dildo si aia e. Asta este partea cea mai importanta si incitanta, sa vina de la ea, nu sa execute la comanda niste miscari, mai ales intr-o sesiune de genul asta.

Din pacate a plecat din Bucuresti, si m-am si suparat putin cu ea, dar este top...am avut cu ea printre cele mai intense experiente.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, sarpetine a spus:

Sa stii ca e tare ciudat ca povestești anumite întâmplări cu anumiți clienți…

dar repet: eu NU AM STAT LA TINE din clipa in care mi-ai dovedit cât de imbecila ești și nu stii care este diferența între pegging și dominare! Noi doi nu am avut niciun contact decât vizual și am plecat din cauza lipsei tale de experiența, atitudinii dezgustătoare și caracterului conflictual pe care îl ai.

Nu stau să te jignesc, dar deja ai făcut-o tu. Nu am citit bine, asta nu înseamnă că nu știu despre ce este vorba, dacă nu știam ce înseamnă, nu îmi rectificam mesajul și app. pt. tine, ca să știi să nu te mai faci tu de râs. "Pegging este o practică sexuală în care o femeie face sex anal cu un bărbat prin pătrunderea anusului său cu un dildo cu curea." (CĂ O FĂCEAI TU, CĂ AM FĂCUT-O EU, TOT CONTACT SEXUL ESTE) O să-ți pun și dovada aici. Din nou, îți spun să mergi la somn că delirezi. Din acest moment nu o să-ți mai răspund la niciun comentariu, deoarece vorbești cu jumătăți de cuvinte! Dacă chiar erai un tip serios, scriai tot să înțeleagă toată lumea ce și cum. Dar na tu ai scris o parte de dimineață și te am încurcat cu o altă persoana cu care chiar m am înțeles super bine și chiar rămăsesem puțin șocată nu avea cum sa facă el așa ceva.

Ma repet!! 

Nu mă mai obosesc să îți dau amploare la ce scrii. 

O zi buna! 

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, colonelem a spus:

Nu prea inteleg de ce te duci la o sesiune de genul asta daca tu vrei ca ea sa faca exact exact in felul cum vrei tu in cel mai mic detaliu. Ii spui in linii mari ce si cum ai vrea si pe urma o lasi pe ea sa-ti faca cum simte, ca altfel este total inutil, mai bine stai acasa si faci ce vrei tu de unul singur, iti iei un dildo si aia e. Asta este partea cea mai importanta si incitanta, sa vina de la ea, nu sa execute la comanda niste miscari, mai ales intr-o sesiune de genul asta.

Din pacate a plecat din Bucuresti, si m-am si suparat putin cu ea, dar este top...am avut cu ea printre cele mai intense experiente.

😈 Pup! Nu sunt prea departe, poate îți faci o vacanță! 😏🥰

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

DE ASTA ȘI AM CONT AICI ȘI NUMERE DIFERITE. UNUL PENTRU NIMFOMANE ȘI ALTUL PENTRU PUBLI. 

DACĂ MĂ SUNAȚI PE PUBLI, SĂ NU VĂ  AUD CĂ AM PUS ALT PREȚ. 

ESTE STRICT PROBLEMA MEA PE CE PREȚ LUCREZ PE PUBLI, DEOARECE PUBLI24 ÎMPREUNĂ CU SITE UL NIMFOMANE NU AU NICI O LEGĂTURĂ SAU VREUN CONTRACT, CA VOI, DUPĂ CE SUNAȚI PE PUBLI ȘI AUZIȚI PREȚUL, SPUNEȚI CĂ SUNTEȚI DE PE NIMFOMANE ȘI CĂ TREBUIE SĂ FIȚI TRATAȚI LA PREȚUL DE AICI. 

NU!! PREȚUL URCĂ ȘI COBOARĂ ÎN FUNCȚIE DE CUM MĂ TREZESC, PE PUBLI. 

DACĂ VREȚI SA FIȚI TRATAȚI LA PREȚUL DE AICI, DE ASTA ȘI EXISTĂ NUMĂR PENTRU NIMFOMANE, PENTRU A FI CĂUTATĂ ACOLO. 

PENTRU CEI CE NU OBSERVĂ NUMĂRUL DE LA TITLU!!! 

0737702891 

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 6 ore, Dididia a spus:

"A domne, nu vreau penetrare prea tare" și după se dilată și intră tot!

Ce glumă nesărată, pune puțină sare să aibe gust. La mine trebuie să iei 22 din 26. 😂😂 Ai greșit cifrele. 

Nu a greșit cifrele, nici el ( mă rog, corect este 17 nu 18 ), nici tu......probabil se referea la examenul pentru motocicletă, categoria 'A" ( unde trebuie sa raspunzi corect la 17 din 20 ).......tu ai dreptate, la categoria "B"-autoturisme, sunt 22 din 26.........vă recomand să vă calmați, prea mulți nervi nu fac bine nimănui.....părerea mea

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 11 minute, rrrrrr69 a spus:

Nu a greșit cifrele, nici el ( mă rog, corect este 17 nu 18 ), nici tu......probabil se referea la examenul pentru motocicletă, categoria 'A" ( unde trebuie sa raspunzi corect la 17 din 20 ).......tu ai dreptate, la categoria "B"-autoturisme, sunt 22 din 26.........vă recomand să vă calmați, prea mulți nervi nu fac bine nimănui.....părerea mea

Sunt calmă și super politicoasă, până când mi se vorbește urât! 😏

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...