Sari la conținut

❤️PROFESOARA LORY❤️ 0720613003


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

  Salutări!

        Stim cu toții vorba aia "Ai carte,ai parte", well, eu nu prea am multa carte ca nu mi-a prea placut, nu ca eram prost ,mai mult din cauza lipsei de interes din partea unor profesori.

      Si ,pentru ca a vorbii corect românește este important,m-am programat la meditații.

  Programarea a mers strună..ajuns acolo la ora discutată, deschide usa doamna profesoara...îmbrăcată atipic pentru o profesoara..fusta scurta ,pe sub nimic...ce s-au schimbat vremurile..sa tot mergi amu la școală...

  Ma testat sa vada la ce capitole stau bine si la care nu...testele au durat mai mult decat examenu in sine..da ajung si acolo.

  Ajuns in sala de examen...primul subiect "oral"

    Nu am ce sa reprosez...pana am zis eu stop...are o tehnica interesanta...o bate cu limba ,inclusiv cand este aproape deep..

   Schimbat la normal ,protejat evident, 1,2 poziții...si cerut iar la oral..ca nu primesti toata ziua asa oral...

  Acum ,fara glume ...Lory este foarte ok..sociabilă, dezinvoltă..placuta...

 Personal am venit cu emoții (pozele nu reflectă realitatea tot timpul) ,dar am plecat multumit..

  Lory te 😘🤗!

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 12 minute, musique1983 a spus:

  Salutări!

        Stim cu toții vorba aia "Ai carte,ai parte", well, eu nu prea am multa carte ca nu mi-a prea placut, nu ca eram prost ,mai mult din cauza lipsei de interes din partea unor profesori.

      Si ,pentru ca a vorbii corect românește este important,m-am programat la meditații.

  Programarea a mers strună..ajuns acolo la ora discutată, deschide usa doamna profesoara...îmbrăcată atipic pentru o profesoara..fusta scurta ,pe sub nimic...ce s-au schimbat vremurile..sa tot mergi amu la școală...

  Ma testat sa vada la ce capitole stau bine si la care nu...testele au durat mai mult decat examenu in sine..da ajung si acolo.

  Ajuns in sala de examen...primul subiect "oral"

    Nu am ce sa reprosez...pana am zis eu stop...are o tehnica interesanta...o bate cu limba ,inclusiv cand este aproape deep..

   Schimbat la normal ,protejat evident, 1,2 poziții...si cerut iar la oral..ca nu primesti toata ziua asa oral...

  Acum ,fara glume ...Lory este foarte ok..sociabilă, dezinvoltă..placuta...

 Personal am venit cu emoții (pozele nu reflectă realitatea tot timpul) ,dar am plecat multumit..

  Lory te 😘🤗!

 

Mulțumesc mult pentru vizita si recenzie te mai aștept cu mare drag pupici

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
Acum 9 minute, digenzim a spus:

Nu mai contează pozele, știm prea bine ce surpriza ne așteaptă in spatele ușii 🌹🌹 🌹

Mulțumesc esti un dulce .. Tu poate stii dar ceilalți nu... Dar nici asa nu voi pune poze cu mine va las sa fiți nerăbdători.. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Telefon: 0720613003
  • Disponibila
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Vizitat profesoara Lory. As zice ca a fost o experienta reusita.

De apreciat atitudinea pozitiva, sociabila. M-a intampinat ca o prietena, deci chiar GFE, halat fluffy si goala pe dedesubt.

Își merita recenziile bune: se implică la oral, face cu pasiune, receptiva, relaxata, lipicioasa.

Corp voluptuos, dar urmele vremii incep sa se simta. Depinde de gusturi, mie mi-a placut, dar nu e fit.

Locatie in cetate, vizavi de Flanco. Apartament decent.

150/fin, fara graba. Meritati, as zice, avand in vedere serviciile și implicarea.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...