Sari la conținut

🥀Noemi bruneta slim 🥀0732973734


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Așadar de mâine voi fi disponibilă  la voi in oraș!!

Eu sunt Noemi o brunetă slim ,bronzată, deschisa la fantezii și provocări noi !
Vă aștept în locația mea intimă, dotată cu lenjerii si prosoape curate !
Imi rezerv dreptul de a selecta alături de cine imi petrec timpul 
👉Serviciile :

🥀sex normal doar protejat in diferite pozitii

🥀sex anal doar protejat in diferite pozitii

🥀sex oral cu sau fara prezervativ in functie de igiena corporala

🥀finalizare orala, faciala

🥀masaj de relaxare (doar la ora)

🥀sarutari pe corp, mangaieri(preludiu);

🥀GirlFriend Experience

🥀 Cadou:

🥀Oral si normal 150/300

🥀Oral cu finalizare orala sau faciala +50

🥀👉Anal (in funcție de marime )+100

Prefer sa ne stabilim întâlnirea pe whatsapp chiar din aceasta seara !!
Vă pup și vă aștept aștept cu drag sa ne cunoaștem!! 🥰😋
                  Program 10:00 -22:00

Point Blur_May152022_171833.jpg

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Acum 6 ore, noemi1234 a spus:

Așadar de mâine voi fi disponibilă  la voi in oraș!!

Eu sunt Noemi o brunetă slim ,bronzată, deschisa la fantezii și provocări noi !
Vă aștept în locația mea intimă, dotată cu lenjerii si prosoape curate !
Imi rezerv dreptul de a selecta alături de cine imi petrec timpul 
👉Serviciile :

🥀sex normal doar protejat in diferite pozitii

🥀sex anal doar protejat in diferite pozitii

🥀sex oral cu sau fara prezervativ in functie de igiena corporala

🥀finalizare orala, faciala

🥀masaj de relaxare (doar la ora)

🥀sarutari pe corp, mangaieri(preludiu);

🥀GirlFriend Experience

🥀 Cadou:

🥀Oral si normal 150/300

🥀Oral cu finalizare orala sau faciala +50

🥀👉Anal (in funcție de marime )+100

Prefer sa ne stabilim întâlnirea pe whatsapp chiar din aceasta seara !!
Vă pup și vă aștept aștept cu drag sa ne cunoaștem!! 🥰😋
                  Program 10:00 -22:00

Point Blur_May152022_171833.jpg

Bine ai venit si mult succes!!!

👍

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu
Acum 10 ore, noemi1234 a spus:

Bună dimineața tuturor! 🍑🍭

O sa fiu disponibilă de la 10:00 ❣️

 

Point Blur_May162022_085043.jpg

Mooa da ce avem aici 🤔, o poză cu un  puternic impact emoțional😆 cu o banană 🍌 violată 😱😈😆😆

  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună dimineața dragilor  ,îmi cer scuze pentru că nu am apucat sa răspund tuturor la mesaje sau apeluri ,voi fi disponibilă pana sâmbătă la voi in oraș!

Disponibilă de la 10:00!😘🍭

O zi frumoasa tuturor !❣️🌞

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Am încercat s-o contactez, dar nu am reușit, nici telefon nici WhatsApp... 

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, palosulgros a spus:

Am încercat s-o contactez, dar nu am reușit, nici telefon nici WhatsApp... 

Specifica te rog timpul în care îți pot răspunde, te pup și te îmbrățișez cu drag❣️😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Am vizitat astăzi frumoasa domnișoară. Este cu adevărat deosebită.

Mi-am făcut deja următoarea programare cu ea, pur și simplu, o oră nu mi-a fost de ajuns.

Are un chip angelic, piele frumoasă, cafenie, sâni frumoși și un corp foarte bine proporționat. Genul meu de fată!

Am făcut " click" cu Noemi chiar de la telefon. 

Este punctuală, îngrijită, amuzantă, inteligentă.

Mă simt cu adevărat norocos că am cunoscut-o!

 

Nu dau note, pentru că a-și fi subiectiv.

Recomand!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Până la urmă am ajuns și eu la ea, ideea a fost ca de dimineață a avut programari, e super solicitată în Brasov și după spusele ei, îi plac clienții din oraș. 

Într-adevăr și la telefon are o voce super lejeră la fel ca în realitate, încearcă sa se muleze cu clientul, e supla, fund bombat, piele bronzata și fina, față de fetiță. 

După un mic chit-chat am făcut dus, a venit cu mine în baie, ceea ce a dat un sentiment de siguranță, nu ca era nevoie, dar am apreciat. In camera ostilităților a pregătit prezervativul, dar pana la urmă, fără sa ma întrebe a făcut ON foarte bun. Nu era deep, dar asa cum zicea ea, are o tehnica aparte la coaie, sincer asa ceva nu am simțit până acum ceea ce a făcut jos la testicule. Nici nu o opream a jucat îndelung cu ele... 

La normal am schimbat multe poziții, iarăși e super client friendly, chiar te încurajează sa o uiți în oglinda, funduletul e foarte strâmt, ca și păsărica, deci per total e ca și o tânără, la care te-ai dus... 

Declarați 150 ron, bine meritați. 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună dimineața dragilor, vă mulțumesc pentru recenzii și vizite ,îmi cer scuze celor ce nu am putut răspunde la apeluri sau mesaje ,voi mai fi disponibilă astăzi și mâine pentru câteva programări ! 

O zi frumoasa tuturor!🌞❣️

  • Like 1
Link spre comentariu

Deși am fost la destul de multe fete pe baza recomandărilor de aici, recunosc că până acum am abuzat de acest forum fără să dau nimic la schimb. 

Chiar și acum am ezitat dacă să las sau nu o recenzie deoarece recunosc: sunt cam leneș.
 

Și sincer să fiu, acum o fac doar în speranța că această fată va mai reveni pe la noi. 
 

Dar destul despre mine, hai să vorbim și despre fată. 
 

Din punctul meu de vedere este superbă, atât la corp, cât și la față. Are o față exotică și cred că mulți riscă să se îndrăgostească de ea. 
 

Pielea este fină și bronzată - genul mulatră. 

Sânii micuți (perfecți pentru amatori de slim ca mine), fundul mic și destul de tare - mare surpriză aici deoarece la majoritatea fetelor (chiar și cele de top) se vede că nu au timp de sală, iar sexul nu suplinește sala. 
 

De păsărică ce să mai zic?!
 

Nu te mai saturi de ea și tare rău mi-a părut după ce am plecat că nu i-am gustat și fundulețul. 

Dar dincolo de cum arată, ce m-a atras pe mine la ea a fost atitudinea. Vorbește mult, zâmbește mult și știe cum să te facă să te relaxezi. 
 

Despre acțiune, ce să zic?! Zece pe linie! 
 

Un oral soft, fix cum îmi place mie și cu atenție peste tot.

 

Din când în când te privește în ochi în timp ce o linge sau o suge frumos. Și deși e foarte frumoasă, nu știu de ce naiba mă pufnea râsul când făcea asta. :))

Normal am început cu ea deasupră și s-a mișcat foarte bine, deși nu e ușor să călărești un urs. Așa că după vreo 5 minute am pus-o căpriță și așa am dat ca un nebun până am terminat. A gemut frumos, dar nu a comentat. 
 

Am plătit o ora (300 de lei) și am stat un singur număr. Pentru mine o super investiție și tare mă bate gândul să-i mai fac o vizită înainte de a pleca. Nu de alta, dar nu știu dacă și când se mai întoarce și v-am zis că am rămas cu o poftă. :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 16 ore, Paul36 a spus:

Deși am fost la destul de multe fete pe baza recomandărilor de aici, recunosc că până acum am abuzat de acest forum fără să dau nimic la schimb. 

Chiar și acum am ezitat dacă să las sau nu o recenzie deoarece recunosc: sunt cam leneș.
 

Și sincer să fiu, acum o fac doar în speranța că această fată va mai reveni pe la noi. 
 

Dar destul despre mine, hai să vorbim și despre fată. 
 

Din punctul meu de vedere este superbă, atât la corp, cât și la față. Are o față exotică și cred că mulți riscă să se îndrăgostească de ea. 
 

Pielea este fină și bronzată - genul mulatră. 

Sânii micuți (perfecți pentru amatori de slim ca mine), fundul mic și destul de tare - mare surpriză aici deoarece la majoritatea fetelor (chiar și cele de top) se vede că nu au timp de sală, iar sexul nu suplinește sala. 
 

De păsărică ce să mai zic?!
 

Nu te mai saturi de ea și tare rău mi-a părut după ce am plecat că nu i-am gustat și fundulețul. 

Dar dincolo de cum arată, ce m-a atras pe mine la ea a fost atitudinea. Vorbește mult, zâmbește mult și știe cum să te facă să te relaxezi. 
 

Despre acțiune, ce să zic?! Zece pe linie! 
 

Un oral soft, fix cum îmi place mie și cu atenție peste tot.

 

Din când în când te privește în ochi în timp ce o linge sau o suge frumos. Și deși e foarte frumoasă, nu știu de ce naiba mă pufnea râsul când făcea asta. :))

Normal am început cu ea deasupră și s-a mișcat foarte bine, deși nu e ușor să călărești un urs. Așa că după vreo 5 minute am pus-o căpriță și așa am dat ca un nebun până am terminat. A gemut frumos, dar nu a comentat. 
 

Am plătit o ora (300 de lei) și am stat un singur număr. Pentru mine o super investiție și tare mă bate gândul să-i mai fac o vizită înainte de a pleca. Nu de alta, dar nu știu dacă și când se mai întoarce și v-am zis că am rămas cu o poftă. :) 

Mulțumesc frumos pentru recenzie și vizita ,sa ne vedem cu drag și data viitoare, te pup! ❣️

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

️Dragilor astăzi îmi închei activitatea la voi ,mi a părut bine sa va cunosc și îmi cer scuze celor ce nu m au prins la telefon dar cu siguranță data viitoare vom avea timp sa ne sincronizam, vă pup și vă îmbrățișez pe toți! ❣️😘🌞

️Indisponibilă

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...