Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Cristina2269 a schimbat titlul în 💋Cristina💋 0749546088📲
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am vizitat-o de 2 ori pe Cristina, prima data in locația din Teiul Doamnei, a doua oară in spate la Mc Dristor.

Aspect si comportament de civilă, ceea ce pentru mine unul, constituie un plus.

2 întâlniri ok, ( 1h30 prima oară, și o ora a doua oară),  însă doar ok, si nu wow, din cauza faptului ca ia prea mulți clienți, din punctul meu de vedere, si a ajuns la un anumit grad de “uzura”.

Nu îmi amintesc când am mai făcut sex pe un mod atât de slow…efectiv nu am putut sa o bag toată, si nici sa măresc ritmul, pentru ca o durea…

Nu a fost rău, prima data chiar f ok, dar a doua oară, parca futeam o virgina.

Mare păcat, fata este drăguța, are un corp foarte foarte mișto, pentru gustul meu, însă trebuie sa se gândească sa facă ceva, ca in ritmul asta, cu fluxul asta de clienți/zi, nu știu dacă-i ok, nici pentru ea, nici pentru cei care o vizitează.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
4 hours ago, Cristina2269 said:

Buna seara 💋

Duminica voi reveni pe Strada brailita (același nr)📲

va pup , seara frumoasa !🤗

Pai bine mai Cristina...Ajungi la Brasov si nu ne spui si noua? Postezi un anunt o zi pe publi si te ''lasi batuta''. De unde sa stim noi ca ai venit in oras? Ia mai fa un efort si anunta ca ai ajuns la Brasov aici, pe Nimfomane. Ca eu am citit aici destul incat sa te vizitez cat mai repede posibil. Poate sunt interesati si ceilalti abonati din Brasov.

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...