Sari la conținut

Diana&Stăpâna Diana 0737702891


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 ore, Orb1t a spus:

Aici se linistesc lucrurile dupa ce Silviu si Dia si-o trag. Restul e buriceala. 🤣

La multi ani, nici-eu! 😅 te tot stresa cratima asta.

Orbite, la mine nicieu este pus asa pentru ca am vrut eu 🤣 ca sa-l pot introduce in fraze sub forma asta inlocuind "nici eu"... posibil sa fi ales asa datorita alter egoului meu narcisistic. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
3 hours ago, silviukinky said:

O sa ii dau mesaj pe badoo ,poate poate vrea sa mănânce ceva :))

Si eu am vrut sa donez 100ml lu' Senil pt cozonac, dar a plecat pt ca s-a gandit ca oricum nu e gratuit. 🤣

 

21 minutes ago, nicieu said:

Orbite, la mine nicieu este pus asa pentru ca am vrut eu 🤣 ca sa-l pot introduce in fraze sub forma asta inlocuind "nici eu"... posibil sa fi ales asa datorita alter egoului meu narcisistic. 🤣🤣🤣

Oglinzi mai ai in casa sau le-ai certat bucati? 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, Orb1t a spus:

Si eu am vrut sa donez 100ml lu' Senil pt cozonac, dar a plecat pt ca s-a gandit ca oricum nu e gratuit. 🤣

 

Oglinzi mai ai in casa sau le-ai certat bucati? 🤣

Da' cum sa nu... tin una si langa mine pentru cazuri de urgenta sa se poata observa daca mai respir! 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 9 ore, goe_bulgaru a spus:

De când ai apărut în Constanța n-ai făcut altceva decât să te cerți cu toți cei care au o altă părere decât cea agreată de tine. Poate cel mai bine ar să fi pleci de aici și să mergi în alt oraș pentru a nu mai crea dispute între membri 

nu poate sa plece ca a platit chiria pe 3 luni in avans si sa chinuie cumva cu scato sa o scoata :D

 

Acum 8 ore, silviukinky a spus:

Cu siguranță e coada la ușa ei 

ca la o toaleta publica

 

Acum 9 ore, Dididia a spus:

Observ că citești doar ce îți convine. Nu o să-ți iau sfatul în considerare. ❤️

Sunt mulți oameni de aici care mă apreciază! ☺️ Și le mulțumesc că au avut și au încredere în mine. ☺️❤️❤️❤️

PS: Nu m am certat cu nimeni, doar mi am spus punctul de vedere doar că unii nu au loc de mine. 🤫

Oare am folosit jigniri?

Nu am folosit jigniri, cum alți oameni au dreptul să își dea cu părerea așa am și eu. 

App nu mi am răspuns la întrebare...dar na cum să răspunzi la întrebare când tu ai treabă unde stau eu și ce fac.😂😂😂🤦‍♀️

OAMENI BUNI, SĂ STIȚI CĂ UNII DE PE ACEST SITE SUNT PRIETENI, VORBESC SEPARAT PE WAPP CĂ SĂ FACĂ TOPICURILE FETELEOR VARZĂ. 

Nu mai luați în seamă aceste mesaje inutile! 

Domnul Goe să știi că și tu vorbesti fără să cunosti. ☺️

 

O zi plăcută! 

 

nah tu nici macar daca te instalezi pentru cativa ani buni in vreo manastire nu ai sa inveti sa tratezi oameni in prejurul tau cu respect de la asta a inceput circul pe topicul tau si tot incerci cu diferiti useri fake sa iti repari reputatia dar nu ai sa reusesti ca comportamentul tau si a facut toata treaba si te-a etablat clar ca find "de evitat" forever!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 8 ore, scarlxxrd a spus:

nu poate sa plece ca a platit chiria pe 3 luni in avans si sa chinuie cumva cu scato sa o scoata :D

 

ca la o toaleta publica

 

 

nah tu nici macar daca te instalezi pentru cativa ani buni in vreo manastire nu ai sa inveti sa tratezi oameni in prejurul tau cu respect de la asta a inceput circul pe topicul tau si tot incerci cu diferiti useri fake sa iti repari reputatia dar nu ai sa reusesti ca comportamentul tau si a facut toata treaba si te-a etablat clar ca find "de evitat" forever!

Esti un om care știe doar să provoace, nu sunt toaletă publică prietene, dacă eram nu mai săreau colegii tăi pe mine. 😅 Vezi că începi să confunzi marfa cu ambalajul. 😂😂

Nu, eu nu mi am stricat reputația, voi vreți să o faceți, ați văzut că au apărut recenzii și sunteți foarte ofticați. 😏

Eu dacă am răspuns la cineva, am răspuns fără înjurături doar că vouă vă place circul. 🤦‍♀️

Te rog să te abții de la comentarii și rog toți băieții care nu au fost la mine să nu își mai dea cu părerea. După ce vii la mine, faci o recenzie și îți spui nemulțumirile. 

Ați scris prima oară depre preț și etc dar deja am aproape o lună și voi tot comentați fără să fi fost la mine, aici dați dovadă de plictiseală și ciudă. 🤫☺️

O zi bună! 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 13 ore, Dididia a spus:

Esti un om care știe doar să provoace, nu sunt toaletă publică prietene, dacă eram nu mai săreau colegii tăi pe mine. 😅 Vezi că începi să confunzi marfa cu ambalajul. 😂😂

Nu, eu nu mi am stricat reputația, voi vreți să o faceți, ați văzut că au apărut recenzii și sunteți foarte ofticați. 😏

Eu dacă am răspuns la cineva, am răspuns fără înjurături doar că vouă vă place circul. 🤦‍♀️

Te rog să te abții de la comentarii și rog toți băieții care nu au fost la mine să nu își mai dea cu părerea. După ce vii la mine, faci o recenzie și îți spui nemulțumirile. 

Ați scris prima oară depre preț și etc dar deja am aproape o lună și voi tot comentați fără să fi fost la mine, aici dați dovadă de plictiseală și ciudă. 🤫☺️

O zi bună! 

ai gresit amzis ca sa facut coada ca la toaleta eu nu te am numit toaleta ca nu este frumos tu esti singura care are placeri dinastea ciudate

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Dacă tot spuneai mai sus ce anume trebuie să știe lumea care citește, hai să-ți facem o mică caracterizare 
Dia (dilia) n-are nicio treabă cu fututul. Este căutată doar de niște fetițe în corp de băieței care vor să fie mascăriți pe banii lor. Din păcate ea nu este bună nici pentru variantă pentru că și ălea sunt cu cel puțin 10 clase peste ea.

Concluzia: DE EVITAT !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, goe_bulgaru a spus:

Dacă tot spuneai mai sus ce anume trebuie să știe lumea care citește, hai să-ți facem o mică caracterizare 
Dia (dilia) n-are nicio treabă cu fututul. Este căutată doar de niște fetițe în corp de băieței care vor să fie mascăriți pe banii lor. Din păcate ea nu este bună nici pentru variantă pentru că și ălea sunt cu cel puțin 10 clase peste ea.

Concluzia: DE EVITAT !!!

Eu am explicat ce am avut de spus, este clar. Vorbești în necunoștiță de cauză, nu ai fost la mine, nici nu mă cunoști și scrii de evitat. Singurele persoane care au voie să spună treaba asta este acel om care a fost la mine, dar ce crezi? Cei care au fost la mine au avut doar cuvinte de laudă.❤️ Clar, vă este teamă că vor schimba toate fetele prețul! 😂😂😂🤣

Kiss! 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
23 minutes ago, Dididia said:

Eu am explicat ce am avut de spus, este clar. Vorbești în necunoștiță de cauză, nu ai fost la mine, nici nu mă cunoști și scrii de evitat. Singurele persoane care au voie să spună treaba asta este acel om care a fost la mine, dar ce crezi? Cei care au fost la mine au avut doar cuvinte de laudă.❤️ Clar, vă este teamă că vor schimba toate fetele prețul! 😂😂😂🤣

Kiss! 

Telefonul e de vina :))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
2 hours ago, Dididia said:

Eu am explicat ce am avut de spus, este clar. Vorbești în necunoștiță de cauză, nu ai fost la mine, nici nu mă cunoști și scrii de evitat. Singurele persoane care au voie să spună treaba asta este acel om care a fost la mine, dar ce crezi? Cei care au fost la mine au avut doar cuvinte de laudă.❤️ Clar, vă este teamă că vor schimba toate fetele prețul! 😂😂😂🤣

Kiss! 

Sunt 4 persoane care spun că au fost la tine, dar la niciunu nu reiese clar că te-a și futut. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 oră, goe_bulgaru a spus:

Dacă tot ești liberă pune mâna și mai citește la alte fete. Uite un exemplu 

 

Bine că faci promovări la alte fete la mine pe topic! Este clar... Chiar nu mai are rost să vb cu tine. 🤦‍♀️

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
24 minutes ago, Dididia said:

Mai citește 😎🥳

Cred că sfătul ăsta e valabil pentru tine. Din cei 4 care pretind că au fost la tine, 3 nu prezintă nicio garanție și par a fi conturi fake, iar ultimul nu a făcut o recenzie completă, ci doar a menționat că te-a vizitat. Oricum chiar dacă am presupune că te-au vizitat toți 4 e degeaba dacă nu te-am vizitat eu

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 7 minute, goe_bulgaru a spus:

Cred că sfătul ăsta e valabil pentru tine. Din cei 4 care pretind că au fost la tine, 3 nu prezintă nicio garanție și par a fi conturi fake, iar ultimul nu a făcut o recenzie completă, ci doar a menționat că te-a vizitat. Oricum chiar dacă am presupune că te-au vizitat toți 4 e degeaba dacă nu te-am vizitat eu

La revedere! ❤️

O zi bună! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
31 minutes ago, Dididia said:

Bine că faci promovări la alte fete la mine pe topic! Este clar... Chiar nu mai are rost să vb cu tine. 🤦‍♀️

 

Nu am promovat pe nimeni, doar ți-am oferit o sursă de inspirație

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...