Sari la conținut

Diana&Stăpâna Diana 0737702891


Postări Recomandate

2 minutes ago, goe_bulgaru said:

Mădălina da ce-i cu tine aici pe topic ? Tu ești o fată foarte ok

Pai tocmai ca e ok. A venit sa-l ia pe Silviu acasa. 🤣 mai bine tac ca nu se stie unde e musca pe caciula. 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 3 ore, goe_bulgaru a spus:

Tu ai tupeu în tine nu glumă … și pe lângă asta cam care ar fi acei colegi, conturile fake care se bat cu pumnii în piept că chipurile au fost la tine ? 
Eu n-am scris nicăieri că ai sau nu pește pentru că nu mă interesează. Tot ce mă interesează pe mine și alți membri este să afle vadă lumea așa cum ești tu, să nu mai poți prostii pe cei care sunt mai slabi de înger.
Concluzia: ești o zdreanță care merită bătută numai în gură, dar chiar și așa tu tot nu te vei schimba că ăsta e soiu tău 

 

Hmmm.
Dacă aveam 250 de lei ora și 150 de lei finalizarea nu mai vorbeați așa. Verifică conturile, să vezi că au 1 an conturile păpușă. Vai de te tine și de persoanele din jurul tău, cred că așa le faci să le asculte cu bătaie... 

Mă repet, nu pun mesajele de pe site ca să nu fiu nesimțită să vedeți că și membrii vechi și au dat seama că faceți așa la toate fetele, care vin noi, ca să plece, asta este plăcerea voastră de a distruge conturi. Au fost foarte mulți membrii care au spus să vă opriți, oricum cine are ochi, va observa tot ce trebuie observat, măscăricilor. 

Tristilor! 


PS:  Mă bucur că ușor ușor se arată toate fețele. Oricum ușor ușor vor fugi toți oamenii de acest site. 
😏😎❤️

 

🤫

  • Minus 2
Link spre comentariu
23 minutes ago, Dididia said:

 

Hmmm.
Dacă aveam 250 de lei ora și 150 de lei finalizarea nu mai vorbeați așa. Verifică conturile, să vezi că au 1 an conturile păpușă. Vai de te tine și de persoanele din jurul tău, cred că așa le faci să le asculte cu bătaie... 

Mă repet, nu pun mesajele de pe site ca să nu fiu nesimțită să vedeți că și membrii vechi și au dat seama că faceți așa la toate fetele, care vin noi, ca să plece, asta este plăcerea voastră de a distruge conturi. Au fost foarte mulți membrii care au spus să vă opriți, oricum cine are ochi, va observa tot ce trebuie observat, măscăricilor. 

Tristilor! 


PS:  Mă bucur că ușor ușor se arată toate fețele. Oricum ușor ușor vor fugi toți oamenii de acest site. 
😏😎❤️

 

🤫

Ne bucuram mult ca nu ne mai bagi in seama! Gura pacatoasei adevar graieste: toti oaminii sanatosi la kap vor fugi de aceste bube purulento-fetido-putrefacto-imputite care reprezinta cuiburile cu tembelisime-idioatoace-cretinoido-tampite sadea care vor sa prinda in plase pe altii mai tampiti ca ele! Nu au cum penca ele sunt cu IQ la minim,mai jos nu se poate!

Nicio haluzie la victima din titlul topicului care se crede apropitara sa!

Ca nu e caz singular... 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 42 minute, Dididia a spus:

 

Hmmm.
Dacă aveam 250 de lei ora și 150 de lei finalizarea nu mai vorbeați așa. Verifică conturile, să vezi că au 1 an conturile păpușă. Vai de te tine și de persoanele din jurul tău, cred că așa le faci să le asculte cu bătaie... 

Mă repet, nu pun mesajele de pe site ca să nu fiu nesimțită să vedeți că și membrii vechi și au dat seama că faceți așa la toate fetele, care vin noi, ca să plece, asta este plăcerea voastră de a distruge conturi. Au fost foarte mulți membrii care au spus să vă opriți, oricum cine are ochi, va observa tot ce trebuie observat, măscăricilor. 

Tristilor! 


PS:  Mă bucur că ușor ușor se arată toate fețele. Oricum ușor ușor vor fugi toți oamenii de acest site. 
😏😎❤️

 

🤫

O seară bună! 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 hour ago, Dididia said:

 

Hmmm.
Dacă aveam 250 de lei ora și 150 de lei finalizarea nu mai vorbeați așa. Verifică conturile, să vezi că au 1 an conturile păpușă. Vai de te tine și de persoanele din jurul tău, cred că așa le faci să le asculte cu bătaie... 

Mă repet, nu pun mesajele de pe site ca să nu fiu nesimțită să vedeți că și membrii vechi și au dat seama că faceți așa la toate fetele, care vin noi, ca să plece, asta este plăcerea voastră de a distruge conturi. Au fost foarte mulți membrii care au spus să vă opriți, oricum cine are ochi, va observa tot ce trebuie observat, măscăricilor. 

Tristilor! 


PS:  Mă bucur că ușor ușor se arată toate fețele. Oricum ușor ușor vor fugi toți oamenii de acest site. 
😏😎❤️

 

🤫

Problema pe acest topic nu au fost prețurile, ci faptul că tu ești pusă pe prosteală și aburit fraierii care pun botul. Uită-te pe alte topicurile unde nimeni nu are nimic de comentat pentru că respectivele sunt fete care își fac treaba, dar dacă tu ești o zdreanță de ultima speță cine este de vină ?
Vor fugi oamenii de pe forum ? Poate fug de tine, dar oricum ai șansa să o iei înainte și pleci prima 

PS vezi că tu ți-o cauți cu lumânarea și s-ar putea să o găsești.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 13 ore, Dididia a spus:

Dormiți rău de tot în ghete, am mai spus și mă repet... Sunt alte fete care au peștisori de lac, vă iubiți cu ei în casă dar nu vă dați seama. Mie nu îmi trebuie "bodyguard", mie nu îmi place să întrețin pe nimeni că îmi spune cuvântul te iubesc.
Discuție între amoreza leșinată si pestișorul de lac:
- Te iubesc nevasta mea frumoasă, mai prinzi și tu 5 pe ziua de azi? Să reparam si noi mașina aia.
Și fii atentă, daca faci azi 3000 de lei, te duc la plajă să bem si noi un mojito, pe ce ai supt azi.
- Iubitule, o sa ne căsătorim si o să avem copii?
- Da regina mea, tu bagă vagoane in tine, până ajungi la locomotivă.

Nu am ajuns nici în stilul ăsta. 🤣🤣🤣🤣🤣
În fine, nu intru mai tare în discuții că nu are rost.

poate al tau nu zice ca te iubeste dar iti ofera putin scato

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 ore, goe_bulgaru a spus:

Problema pe acest topic nu au fost prețurile, ci faptul că tu ești pusă pe prosteală și aburit fraierii care pun botul. Uită-te pe alte topicurile unde nimeni nu are nimic de comentat pentru că respectivele sunt fete care își fac treaba, dar dacă tu ești o zdreanță de ultima speță cine este de vină ?
Vor fugi oamenii de pe forum ? Poate fug de tine, dar oricum ai șansa să o iei înainte și pleci prima 

PS vezi că tu ți-o cauți cu lumânarea și s-ar putea să o găsești.

Vai de tine, tristule! 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 28 minute, scarlxxrd a spus:

poate al tau nu zice ca te iubeste dar iti ofera putin scato

Vai, dar ce ai citit ce am scris.  Omule, ce nu înțelegi că eu nu sunt proastele alea care acceptă "iubiți"?  🤣🤣🤣🤣🤣Somn ușor, ești obosit rău!🤣🤣🤣🤦‍♀️

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 13 minute, Dididia a spus:

Vai, dar ce ai citit ce am scris.  Omule, ce nu înțelegi că eu nu sunt proastele alea care acceptă "iubiți"?  🤣🤣🤣🤣🤣Somn ușor, ești obosit rău!🤣🤣🤣🤦‍♀️

pai in caz de iti ofera si tie putin scato nu este iubit este cacarlack, tschüss somn usor

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 56 minute, scarlxxrd a spus:

pai in caz de iti ofera si tie putin scato nu este iubit este cacarlack, tschüss somn usor

Eu ți am spus să te bagi la somn că ești obosit dar tu tot insiști. 🤣🤣🤣

PS: Sunt doar activă, pasivă nu! Ai încurc persoanele, "iubi". 🤣🤣🤣🤣

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 13 minute, Dididia a spus:

Eu ți am spus să te bagi la somn că ești obosit dar tu tot insiști. 🤣🤣🤣

PS: Sunt doar activă, pasivă nu! Ai încurc persoanele, "iubi". 🤣🤣🤣🤣

dar tu dece nu dormi draga? pregatesti si tu o lista de meniu si preturi mai civilizata?

  • Minus 1
Link spre comentariu
On 5/24/2022 at 3:41 PM, maria666 said:

Coaie ce crezi mi-a venit o idee strălucită în limba română,  fă-ți o gagica coaie , ca iti plânge pula n pantaloni ,vezi sa nu iti ardă degetele pe tastatura că la cat scrii , as zice ca trebuia  sa te faci scriitor , păcat de tine , băiat bun si tu ce sa zic 

Din VocabularulPescaresc ep.2: aici era Scrumbia nervoasa....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 20 ore, Dididia a spus:

Sunt alte fete care au peștisori de lac, vă iubiți cu ei în casă dar nu vă dați seama. Mie nu îmi trebuie "bodyguard", mie nu îmi place să întrețin pe nimeni că îmi spune cuvântul te iubesc.
Discuție între amoreza leșinată si pestișorul de lac:
- Te iubesc nevasta mea frumoasă, mai prinzi și tu 5 pe ziua de azi? Să reparam si noi mașina aia.
Și fii atentă, daca faci azi 3000 de lei, te duc la plajă să bem si noi un mojito, pe ce ai supt azi.
- Iubitule, o sa ne căsătorim si o să avem copii?
- Da regina mea, tu bagă vagoane in tine, până ajungi la locomotivă.

vorbesti din experienta sau din auzite ?

24 de ani ? ...cred ca din experienta si te rog sa ma scuzi daca gresesc 

....la cum merg lucrurile pe aici cred ca mai trebuie sa mai treaca 24 de ani sa ajungi la locomotiva 

din pacate vad ca nu te lasi continui sa inoti contra curentului .....probabil ti-ar fi folosit mai mult daca ai fi stiut si inteles vorba aceea romanesca .....apa trece ,pietrele raman .

  • Like 1
Link spre comentariu
11 hours ago, gica 1955 said:

vorbesti din experienta sau din auzite ?

24 de ani ? ...cred ca din experienta si te rog sa ma scuzi daca gresesc 

....la cum merg lucrurile pe aici cred ca mai trebuie sa mai treaca 24 de ani sa ajungi la locomotiva 

din pacate vad ca nu te lasi continui sa inoti contra curentului .....probabil ti-ar fi folosit mai mult daca ai fi stiut si inteles vorba aceea romanesca .....apa trece ,pietrele raman .

Adeca: " Boarfele vine/se duce,

Futeorrii le pune ♣️♣️.

Link spre comentariu
13 minutes ago, danycernat said:

"Di,di, dii,murgule, diiii...

Die in vale la Jiii...."

Fata a cam ramas de căruță, a venit aici cu planuri mari si voi i le-ati spulberat!😟

Nu i-am spulberat eu sau noi nimic. Ea a ales un drum și se pare ca e greșit. Dar contabilitatea ei poate zice ca e succes, cine știe. Dacă încă e pe aici, înseamnă că face ceva banuti, a doar n-o fi venit doar la bronzol. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
47 minutes ago, g2br13l said:

Nu i-am spulberat eu sau noi nimic. Ea a ales un drum și se pare ca e greșit. Dar contabilitatea ei poate zice ca e succes, cine știe. Dacă încă e pe aici, înseamnă că face ceva banuti, a doar n-o fi venit doar la bronzol. 

Pai,nauzi ca toate e i vizita.... nush daka viziteaza mai mult decat o padure de pulli, da treaba lor!

Of corse ca nu ia spulberit nmn nika!

Fiece pasare pe limba( si piZz... ei piere)

Oricum,majoritatea au o durata de viata mai mica decat Springu'🙂

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Disponibilă mâine! 

350 de lei ora de dominare 

350 de lei ora de companie intimă 

600 de lei oara de combinat (dragoste & dominare) 

Kiss! 

Mulțumesc pt amintirile de azi și de încredere. ❤️🥰🥰😋

Kiss! 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
21 minutes ago, Dididia said:

Disponibilă mâine! 

350 de lei ora de dominare 

350 de lei ora de companie intimă 

600 de lei oara de combinat (dragoste & dominare) 

Kiss! 

Mulțumesc pt amintirile de azi și de încredere. ❤️🥰🥰😋

Kiss! 

Cica 600 ora de Combinat(ce au ajuns si combinatele astea.. ) Dragoste&Ură.

Pai io daca aveam 600 acuma, ma însuram!😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 9 minute, Magnificul0 a spus:

Pisicuța asta ce a pățit? O doare burtica (de foame)?

Pisoias, dar cu tine ce este pe aici, ai ajuns la mare, sau te-ai ratacit rasfoind topicele? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...