Sari la conținut

Andreea 0737202440


Vizitator BickBock

Postări Recomandate

Vizitator BickBock
Reputație: 0
Postat

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-la-tine-in-oras/2ed292875d4272hhe85idh1f2fff5eii.html#&gid=1&pid=3

I've met Andrea but unfortunately she doesn't speak English so the communication was nonexistent but she seems sociable. I've written to her in the morning if she was available and I booked an appointment for an hour later.

It's her in the photos but maybe they're not very recent. I suppose she's 30-40 years old. She has beautiful red hair. She has a big meat pussy and long hard nipples. She's slim and you can fuck her in many positions and move her however you like.

She did OP and NP. I didn't kiss her on the mouth, I just kissed her on the body. After 20 minutes of fucking she made me understand it was time to come so I fuck her harder and I came in the condom. I cleaned a bit in the bathroom and then I left. I paid 100 lei for 30 minutes, I didn't ask but I think it's 200 lei for 1 hour.

She's in sector 3 near Miniparcul Dobroteasa.

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Salutari

Fiind vineri seara si neavand ce face, am fost si eu aseara la Andreea.

Locatie: 3, activeaza intr-un apartament vechi, nerenovat, cu mobila veche.

Aspect; 4 andreea este o doamna de etnie, undeva intre 35-40 de ani, cu tatuaje de se faceau prin armata, skinny, putin prea skinny chiar si pentru mine care sunt atras de asta.

Atitudine: 9 este foarte prietenoasa, te simti de parca ai sta de vorba cu o prietena veche

Oral:7 am optat pentru neprotejat, o suge destul de ok, insa nu se duce foarte deep

NP: 7 nu prea se implica, insa nu comenteaza, poti sa o pui cum vrei si sa o futi cat de tare vrei ca nu va avea nimic de comentat.

halatul a fost 100 de lei

Concluzie: merita o vizita doar daca esti in miez de noapte, ca mine si toate escortele cunoscute sunt deja iesite din program

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Postat

Am vizitat-o si eu ieri si am plecat relativ multumit.

Locatia e pe Aleea Dobroteasa, sector 3. Am incercat sa dau de ea si saptamana trecuta dar era in sectorul 4 atunci, undeva pe Emil Racovita printre stradute deci, in concluzie, schimba locatia foarte des. 100 fin/200 ora

Eu am mers pe 100 finalizarea, totul protejat la cererea mea. Am uitat sa intreb daca faca si CIM sau ceva.

Locatia - 5 cu indulgenta. Bloc vechi, apartament neingrijit dar totusi nu mirosea urat inauntru. Baie mica si fara prosop curat. Adica era un prosop acolo, dar era cam umed si nu m-am incumetat sa ma sterg decat pe picioare dupa ce am iesit din dus. In rest am folosit hartie igienica. Un sfat pentru colegi ar fi sa mirositi si pipaiti intotdeauna prosopul inainte sa intrati in dus, pentru a va asigura ca aveti cu ce sa va stergeti cand iesiti. Eu a trebuit sa-i folosesc aproape tot sulul de hartie din cauza asta.

Igiena - 8. Pare curata fata si n-am avut parte de mirosuri, dar ma ingrijora faza cu prosopul si practic nepasarea pentru igiena clientilor cu care intra. Am ales totul protejat eu.

Aspect - 6. Pozele de la spate sunt adevarate si ala e punctul ei forte. Poza cu fata e si ea "adevarata", dar cu un filtru pus peste care o schimba total. Are in jur de 35 de ani si se observa ca-i trecuta prin viata. E de etnie roma dupa cum se vede in poze, dar eu n-am neaparat vreo problema cu asta. Sani moi, usor lasati.

Comportament - 9. Foarte amabila, nu ofera GFE, mi-a zis ca o sa rezolve cu prosoapele pe viitor asa ca cine stie. Nu interactioneaza mai mult decat e nevoie si nu e foarte vorbareata, dar per total mi s-a parut de treaba.

Oral - 8. Il face destul de bine. Poti s-o indrumi in functie de cum preferi si se adapteaza, doar ca nu face deepthroat, are o limita

Normal - 7. Accepta orice pozitie, inclusiv deasupra, dar nu se implica mai mult decat e nevoie.

Inca o bila alba e faptul ca nu m-a grabit deloc de-a lungul intalnirii.

 

De revenit: poate, in lipsa de alternative. Mai ales daca ar gasi o locatie mai frumoasa.

Sa va asteptati la o tipa de trecuta de 30, posibil 35 daca mergeti, si care arata la corp ca in poze, dar la fata diferit (fara acel filtru).


Postat

Salutare tuturor! 

Am vizitat titulara topicului acum câteva zile, iar concluzia nu este pozitivă. 

Locația spusă în recenziile anterioare, însă pe lângă faptul ca este o căzătură de garsonieră, în ziua respectivă nu era nici apă caldă - deci notă cu minus. 

Comunicarea ok și programarea respectată. 

Greu de apreciat ce vârstă are - între un 30 foarte rău și 45 trecut prin viață.......

Am fost primul client, însă având în vedere lipsa apei calde, după o igienizare rapidă (prosop ioc), am optat pentru totul protejat. Ea obosește instant, însă nu comentează prea mult dacă lucrezi tu. Acțiunea mediocră. 

Note:

Locatie: - (minus) 5 (bubuială și lipsă apă caldă), taraf TV. 

Titulara: 5 ( poze anunț reale cu filtru la maxim) - 1.60 maxim, ~45kg, cicatrici și tatuaje de viață tristă

Atitudine: 7 comunica ok, și este docilă

OP: 6 încearcă cât poate

NP: 5 obosește rapid

Igienă: am fost primul, la următorul doamne ajută!

Per total servicii de jumătate cât cere. 

Nu este de revenit! Dacă vreți o experiență de 2005-2010 care atunci era 50 de lei, atunci da 😅

  • Inimioara 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.