Sari la conținut

Alina 0728 335 681


Vizitator Blondina5567

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 5 ore, Blondina5567 a spus:

 

Poze trimit in privat pe whatsapp! Astazi activez pana in ora 16:00

0734829204

❤️😚

degeaba poti trimite poze pe wap daca eu ti-am scris acum nu stiu cate ore sa imi trimiti si mie cateva poze si nici macar nu citesti mesaj, in fine sanatate numai bine ... nu imi place sa ma rog de oameni, plus ca e in interesul tau mai mult decat al meu .

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Blondina5567
Reputație: 0
Acum 1 oră, bogdan icx a spus:

degeaba poti trimite poze pe wap daca eu ti-am scris acum nu stiu cate ore sa imi trimiti si mie cateva poze si nici macar nu citesti mesaj, in fine sanatate numai bine ... nu imi place sa ma rog de oameni, plus ca e in interesul tau mai mult decat al meu .

Nu sunt activa tot timpul

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 7 ore, Bobytatri a spus:

Recomand aceasta fata este super ok ca comportament si servici recomand cu încredere te pup Blondina

bine ca imi recomanzi tu un neica nimeni cu 20 posturi si 0 recenzii :D si ar trebui sa te cred pe cuvant nu ? .... in fine

  • Like 3
  • Haha 2

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Acum 3 ore, MeganWolfM a spus:

Întrebau băieții dacă ți-ai făcut analizele. Văd că tot eviți să răspunzi ...

Logic ca nu, altfel cred ca ar fi răspuns (zic eu!).... Am citit ca un coleg a afirmat ca ar fi luat ceva de la ea.. Părerea mea este ca pana la urmă tot va anunța cineva aici dacă d-soara are ceva BTS. Tocmai din aceasta cauza eu am spus pas, nu am dorit o întâlnire cu ea.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 20 ore, Andreee27 a spus:

In ciuda faptului ca a răspuns cam greu, pana la urma a venit la locație. Este super Ok. Face finalizare orală cu swallow, NP, ON, diferite poziții. 
nu practica anal. 
Eu personal o recomand 

Mulțumim că ne-o recomanzi! Mergem pe mâna ta? Eu personal te cred. Dacă citeai cu atenție am mai scris despre ea (Maya) și eu și alții. Problema este că fata e genul kamikaze. Nu prea are educație sexuală... De aia o întreb eu de analize. Ea ar trebui să ne lămurească!

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 20 ore, Andreee27 a spus:

In ciuda faptului ca a răspuns cam greu, pana la urma a venit la locație. Este super Ok. Face finalizare orală cu swallow, NP, ON, diferite poziții. 
nu practica anal. 
Eu personal o recomand 

E dubios faptul că te-ai înregistrat fix acum 20 de ore să ne spui asta ... Nici măcar nu lăsat o recenzie regulamentară, doar o impresie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Argeș
  • Oras:Argeș
Acum 3 ore, MeganWolfM a spus:

E dubios faptul că te-ai înregistrat fix acum 20 de ore să ne spui asta ... Nici măcar nu lăsat o recenzie regulamentară, doar o impresie.

O fi mana dreaptă a blondei

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
La 16.07.2022 la 20:49, bogdan icx a spus:

bine ca imi recomanzi tu un neica nimeni cu 20 posturi si 0 recenzii :D si ar trebui sa te cred pe cuvant nu ? .... in fine

Prietene nu-s un neica nimeni  asa cum spui tu ai grija la limbaj. Ca posibil sa ne vedem in oras!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 6 ore, Bobytatri a spus:

Prietene nu-s un neica nimeni  asa cum spui tu ai grija la limbaj. Ca posibil sa ne vedem in oras!

Cred ca nu ai inteles mesajul si semnificatia lui "neica nimeni " ala zmardoiule, ma ameninti acum sau ce ? Esti "obletele de apa dulce" cumva ? ...daca ne vedem imi furi caii de la bicicleta ce poti sa imi faci, hai stai cuminte acolo, multe boarte vor sa fie rechini de mare pe aici, si tu vrei sa o dai in zmardoiala ca baietii, mai citeste odata mesajul si poate ai sa intelegi semnificatia, daca nu apeleaza la un "translate" sau un coleg ... te pup 😉

  • Like 3

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...