Sari la conținut

Karina 0725752462


Postări Recomandate

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 14 ore, karina691 a spus:

Bună băieți. 

Sunt Karina, am 23 de ani și am venit în Slatina sa va încât cu prezenta mea. 

Pentru tarife și servicii puteți sa îmi scrieți pe whatsapp sau telefonic. Va pup 😘 

 

Acum 14 ore, karina691 a spus:

Bună băieți. 

Sunt Karina, am 23 de ani și am venit în Slatina sa va încât cu prezenta mea. 

Pentru tarife și servicii puteți sa îmi scrieți pe whatsapp sau telefonic. Va pup 😘 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 15 ore, karina691 a spus:

Bună băieți. 

Sunt Karina, am 23 de ani și am venit în Slatina sa va încât cu prezenta mea. 

Pentru tarife și servicii puteți sa îmi scrieți pe whatsapp sau telefonic. Va pup 😘 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

Vizitat azi, desi o aveam pe radar de mai bn de 2 ani, (da, stiu, cat de dilau trebuie sa fii sa ai pata pusa 2 ani pe o tipa pe care o vezi doar in poze si o "cunosti" doar din relatarile altor useri pe un forum de destrabalare numit nimfomane.com :))) da cine a zis ca sunt normal la cap :))) )

de pe cand lucra cu Adda prin Craiova, Sibiu, Brasov, atras si de poze si de recenziile de pe orasele respective.

 

N a fost sa fie atunci, s a nimerit sa fie acum, in Oltenia natala, si era pacat s o iert, desi m am cam lasat de meseria de curvar in ultima vreme.

 

Nu pot sa zic decat c a fost cea mai buna decizie din ultima vreme.

Tipa e direct de top pt mn, posibil sa fiu si putin subiectiv intrucat am o slabiciune pentru blonde, roscate albinotice cu ochi verzi-albastrui ;)))

 

Am sa dau doar note, actiunea ramane pentru mine, cert e ca e peste mult ce poate oferi orasul si Oltenica noastra draga si am sa revin de oricate ori e cu putinta ;)

 

Oral 9 : are o tehnica faina, umed, adanc, stie ce face, e deschisa la sugestii, nu e doar portelan care se zgarie daca l atingi

Normal 9: se implica, te trage in ea, are un feeling fain, stie cand vrea sa schimbi pozitia, e cu tn pe tot parcursul actului, nu te grabeste absolut deloc

Gfe : 8,5-9 stie sa se faca placuta si sa se muleze pe caracterul fiecaruia, cu mine unul a facut click aproape instant si totul a mers foarte relaxat si destul de natural pentru o prima vizita, nu s a uitat la ceas o singura data de cand am ajuns pana cand am plecat

 

Igiena 10 : a facut dus dupa fiecare numar, chapeau !

 

Locatie 8, usor de ajuns, locuri de parcare suficiente, et 3, destul de discret

 

Preturi 100 cu 200 ora, alte fantezii se platesc separat in functie de doleante si de chimie.

 

Achitat 250, door to door ceva mai bine de o ora.

 

In concluzie mergeti fratilor si futeti fete bune si nebune precum Karina ca n o sa regretati si purtati va frumos cu ea, fiti domni si n o dati in ghiolbaneli de 2 lei c avem nevoie de fete ca ea pe meleagurile noastre prazulistice, altfel o sa ramanem cu croncanitoare purtatoare de acvarii in carca sipuse pe fast fuck grav.

 

Sper sa stea cat mai mult pe la noi, dar asta depinde si de noi ca vietati futacistice si umane :)))

eu zic ca e potential pe zona, ramane de vazut cum se vor derula lucrurile.

Pana una alta eu ii multumesc ca a ales Prazilia ca loc de popas fie si numai pentru cateva zile ;)) cine stie, din zile poate se fac saptamani si din saptamani luni :))) a boy's gotta dreeeam, right :))))))

 

Scule tari, spor la ars calorii si cu placere pentru pont dragi confutaci ;)

 

Iar tie, drace, iti urez sedere cat mai lunga pe plaiurile noastre mirobolante ;)))

 

Zi senina tuturor !

  • Like 3
Link spre comentariu

Am vizitat si eu puicuța aceasta tanara zic eu undeva la 22 de ani,micuța,ten alb ca laptele,niste ochi superbi,sani mici si un cur bun de luat pe la spate. Sunat,detalii imi place ce aud si ma indrept spre locatie pe Lalelelor,cunoscund zona am ajuns usor.Sun sa ma anunt din fata blocului ma invita sus era dezbracata total schimbam cateva vorbe si trece la un oral bun are o tactica a ei care te face sa te simti super,dupa 3 4 min ma intreaba daca trecem la normal ii zic da cu toate ca mai voiam oral dar nu am insistat poate nu i a placut cucul meu😂 ma intreaba ce pozitie vreau si o iau pe la spate unde finalizez in balon dupa ceva timp. Karina merge incercata pt oralul bun,eu nu o sa mai revin ca imi place sa incerc ceva nou mereu.O nota per total 8

Sculte tari baieti

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 12.06.2022 la 21:53, onsonbinson a spus:

Am vizitat si eu puicuța aceasta tanara zic eu undeva la 22 de ani,micuța,ten alb ca laptele,niste ochi superbi,sani mici si un cur bun de luat pe la spate. Sunat,detalii imi place ce aud si ma indrept spre locatie pe Lalelelor,cunoscund zona am ajuns usor.Sun sa ma anunt din fata blocului ma invita sus era dezbracata total schimbam cateva vorbe si trece la un oral bun are o tactica a ei care te face sa te simti super,dupa 3 4 min ma intreaba daca trecem la normal ii zic da cu toate ca mai voiam oral dar nu am insistat poate nu i a placut cucul meu😂 ma intreaba ce pozitie vreau si o iau pe la spate unde finalizez in balon dupa ceva timp. Karina merge incercata pt oralul bun,eu nu o sa mai revin ca imi place sa incerc ceva nou mereu.O nota per total 8

Sculte tari baieti

Mersi frumos pentru cuvintele frumoase 😊 și totuși dacă vrei mai vrea sa revii vreodată te aștept cu mare drag. Te pup 😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 22 ore, morceaas a spus:

Buna Karina o lista cu servicii si preturi te rog 

Bună. 

Servicii:

Oral, normal, diferite poziții, 69,masaj,saruturi. 

Preturi: 

100 finalizarea 

250 ora

De asemenea fac și dominare soft sau hard, fără jucării. Pretul variază în funcție de preferințele fiecăruia. 

Pentru servicii extra sau fantezii ma puteți contacta pe whatsapp sau telefonic. 

Pupici ❤️ 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salutare! Intr-o seara saptamana aceasta am vizitat-o pe Karina, o fata deosebita si exact pe gustul meu, ochii verzi-albastri ft frumosi, corp frumos, sanii putin lasati dar sunt ok, fund superrr. Luat legatura prin Whatss, facut programare si respectata de ambele parti. Locatia ok, centrala , locuri de parcare destule etc/ Am ajuns, am socializat putin, ai ce vorbi cu ea apoi am trecut la actiune. A inceput cu un ON executat destul de bine , apoi trecut la NP unde am schimbat cateva pozitii, in caprita ai o privire wow. Apoi am trecut din nou la oral cu finalizare CIM..La finali am mai stat 4-5 minute sa-mi revin ;-) , decartat 150 lei si dus am fost. Mie chiar mi-a placut de ea, este exact ce-mi place la o femeie, aici pot fi subiectiv, deci fizic vorbind cu una ca ea chiar m-as casatori, poate cine stie pe viitor :-)). 

Note:

Locatie 10 central, discret, curatenie in garsoniera, locuri de parcare suficiente

ON 9 Nu sunt eu fan oral, dar a fost executat bine, face si CIM contra cost

NP 9,5 se misca bine, schimba pozitii , nu comenteaza, este stramta. Mi-ar fi placut sa geama putin si sa se umezeasca natural (fiecare cu fanteziile lui )

Aspect 10 mi-a placut mult tipa, aici asa cum am zis pot fi subiectiv, dar este exact cum mi-ar placea sa fie prietena/sotia mea

Igiena 10 curata, fara mirosuri suspecte sau alte chestii

GFE 9 fiind prima intalnire s-a descurcat bine, cred ca la urmatoarea vizita va fi si mai deschisa

Am optat ptr o finalizare 100+50 CIM, era seara si eram si putin obosit

Ca si concluzie, mie mi-a placut Karina, cu siguranta cand mai vine o voi mai vizita in putinul meu timp liber ptr ca m-a facut sa ma simt bine. Te pup Karina si astept sa ne mai vedem

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 13 minute, cosmin2007 a spus:

Salutare! Intr-o seara saptamana aceasta am vizitat-o pe Karina, o fata deosebita si exact pe gustul meu, ochii verzi-albastri ft frumosi, corp frumos, sanii putin lasati dar sunt ok, fund superrr. Luat legatura prin Whatss, facut programare si respectata de ambele parti. Locatia ok, centrala , locuri de parcare destule etc/ Am ajuns, am socializat putin, ai ce vorbi cu ea apoi am trecut la actiune. A inceput cu un ON executat destul de bine , apoi trecut la NP unde am schimbat cateva pozitii, in caprita ai o privire wow. Apoi am trecut din nou la oral cu finalizare CIM..La finali am mai stat 4-5 minute sa-mi revin 😉 , decartat 150 lei si dus am fost. Mie chiar mi-a placut de ea, este exact ce-mi place la o femeie, aici pot fi subiectiv, deci fizic vorbind cu una ca ea chiar m-as casatori, poate cine stie pe viitor :-)). 

Note:

Locatie 10 central, discret, curatenie in garsoniera, locuri de parcare suficiente

ON 9 Nu sunt eu fan oral, dar a fost executat bine, face si CIM contra cost

NP 9,5 se misca bine, schimba pozitii , nu comenteaza, este stramta. Mi-ar fi placut sa geama putin si sa se umezeasca natural (fiecare cu fanteziile lui )

Aspect 10 mi-a placut mult tipa, aici asa cum am zis pot fi subiectiv, dar este exact cum mi-ar placea sa fie prietena/sotia mea

Igiena 10 curata, fara mirosuri suspecte sau alte chestii

GFE 9 fiind prima intalnire s-a descurcat bine, cred ca la urmatoarea vizita va fi si mai deschisa

Am optat ptr o finalizare 100+50 CIM, era seara si eram si putin obosit

Ca si concluzie, mie mi-a placut Karina, cu siguranta cand mai vine o voi mai vizita in putinul meu timp liber ptr ca m-a facut sa ma simt bine. Te pup Karina si astept sa ne mai vedem

Mulțumesc frumos. Te mai aștept pe la mine când o sa revin în Slatina. Te pup 😘 💋 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 53 minute, onsonbinson a spus:

Asta cu copii a fost un motiv sa nu iti zica in fata ca nu.ti corespunde igiena...parerea mea

Fals nicidecum vrăjeală ieftina, te duci parfumat aranjat nicidecum ca nu îți corespunde igiena

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 14.06.2022 la 13:42, shshsh a spus:

Bună . O lista cu serviciile tale și un anunț . 😘😘

Bună. Revin azi în Slatina. Pentru programări va rog sa îmi scrieți pe whatsapp. Pupici. 😊 💋 

Link spre comentariu

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Bună băieți, din păcate ieri la vreo 3 ore după ce am ajuns, a trebuit sa și plec,din cauza unei probleme personale. Îmi pare rău că nu am răspuns celor care mi-au scris. Nu am avut timp sa anunț. Va doresc o zi frumoasa. 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...