Sari la conținut

Postări Recomandate

Vreau sa discutăm aici pentru cei interesați de acest fenomen. Mie îmi place foarte mult această fantezie. Din păcate partenera mea nu împărtășește aceași dorință cu mine. De aceea caut cupluri pentru a-mi satisface această dorință,doar că nu vrea nimeni sa discute acest subiect. Ce ziceți?

Link spre comentariu

Există persoane cu siguranță cărora le place acest gen de fantezie, însă le este teamă sau nu vor să discute, fiind prea tabu zic eu. Însă atunci când ești în confortul casei tale , în intimitatea ta profundă cine oare te împiedică să scrii aici ,și să împărtășim aceste fetișuri. Oare acest popor este atât de înapoiat de nu vrea să-și exprime dorințele? Întreb și eu . Offf

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 11 ore, Cuckbbc a spus:

Eu pe a mea . Mie îmi place să fiu cuckold,am scris mai sus. Din păcate partenera mea nu vrea 

Și vrei sa o convingem noi?

La 17.06.2022 la 9:46, Cuckbbc a spus:

Vreau sa discutăm aici pentru cei interesați de acest fenomen. Mie îmi place foarte mult această fantezie. Din păcate partenera mea nu împărtășește aceași dorință cu mine. De aceea caut cupluri pentru a-mi satisface această dorință,doar că nu vrea nimeni sa discute acest subiect. Ce ziceți?

Scrie clar, negru pe alb ca ești în căutare de cupluri. 

Deci, repet, speri sa iti dea vreunul nevasta sa i-o fuți? 😄

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0

Deci e clar ca cu a ta nevasta nu merge.   Vrei acuma sa gasesti pe unii care sa te lase sa te labesti langa ei cand se fut?

Link spre comentariu
Acum 54 minute, alexandrulmm a spus:

Deci e clar ca cu a ta nevasta nu merge.   Vrei acuma sa gasesti pe unii care sa te lase sa te labesti langa ei cand se fut?

Da asta mi-aș dori . Să particip și eu că și cuckold 

Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0

Am vazut odata un film, tot asa chipurile se labea unu cand se futeau altu cu nevasta-sa. Si aia cu futaiu s.au incins cand au terminat futingu disparuse si ala de se uita la ei si banii si tablourile din casa :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 minute, alexandrulmm a spus:

Am vazut odata un film, tot asa chipurile se labea unu cand se futeau altu cu nevasta-sa. Si aia cu futaiu s.au incins cand au terminat futingu disparuse si ala de se uita la ei si banii si tablourile din casa :))))

Baaaa, genială asta 😂😂😂 Ii iei cu vrăjeală ca ești cu fantezii sexuale și când colo tu ești dupa furat 😁

Link spre comentariu
La 17.06.2022 la 9:46, Cuckbbc a spus:

Vreau sa discutăm aici pentru cei interesați de acest fenomen. Mie îmi place foarte mult această fantezie. Din păcate partenera mea nu împărtășește aceași dorință cu mine. De aceea caut cupluri pentru a-mi satisface această dorință,doar că nu vrea nimeni sa discute acest subiect. Ce ziceți?

Scrie-mi în privat...

Link spre comentariu

Tu cauți un cuplu care sa te lase sa privești cum unul își fute nevasta și după ce termina și o umple sau termina pe corpul ei tu sa te apuci sa lingi sperma de pe corpul ei și ce i se prelinge de prin orificiile penetrate ?

Eu cam asta înțeleg 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, Badster a spus:

Tu cauți un cuplu care sa te lase sa privești cum unul își fute nevasta și după ce termina și o umple sau termina pe corpul ei tu sa te apuci sa lingi sperma de pe corpul ei și ce i se prelinge de prin orificiile penetrate ?

Eu cam asta înțeleg 

Ceva de genul😉

Link spre comentariu
Vizitator JohnBranch
Reputație: 0

Cont Premium: 50 lei

Mesaje private, reacții, ce vreți 

Si va satisfaceti și "plăcerile ".

Puteți sa-i faceți și para-para, când va vedeți 😅.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...