Sari la conținut

Masaj nuru


Postări Recomandate

Acum 5 ore, Cacatul_pute a spus:

Postezi pe un site superilegal si iti faci probleme cum ca nuru ar fi interzis.

Mea culpa? 

Sau Culpa tua est? 

Nu am scris "interzis" ! 

Am folosit cuvantul "legalizare "

Nu imi fac probleme, doar am incercat sa ofer o informatie despre un subiect de interes. 

Exista numeroase filme despre "nuru massage", dar "wikipedia" il prezinta concis si clar. 

Sunt cunoscator al vietii de dinainte de 1989 si doar atunci putea acest site sa fie ilegal. Prostitutia nu mai este incriminata acum, atunci Da. 

Fictiv binenteles, deoarece "www" a aparut in 1991 in State, iar la noi internetul, cred dupa 1994 cu viteze de 56 kbiti/secunda, bune pentru mail, stiri adica text. 

Am impresia ca esti un

"GICA CONTRA" pe acest "site superilegal". 

si te alimentezi cu conflicte verbale, jigniri si expresii vulgare. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Promovarea prostitutiei este in continuare ilegala.

Nu ma alimentez cu nimic, incerc sa informez nestiutorii. Din pacate multi dintre acestia sunt si  prosti, caz in care ma lupt cu morile de vant. Este si cazul tau.

Intr-un singur posting ai reusit:
- vii cu siretlicuri de gradinita pt. a o da pe intors la ce ai scris in postingul anterior. (De parca interzis si "legal in 3 tari" nu e acelasi lucru dpndv.)
- sa zici ca oferi informatii de interes, cand de fapt oferi informatii false. (De fapt ai preluat niste prostii de pe Wikipedia. Chiar crezi ca avem nevoie de un releu uman pt. ca noi nu stim sa cautam?)

- sa te dai cunoscator al legislatiei in vigoare fara a fi (mai pe sleau: aberezi),

- aberezi si in ceea ce priveste www. Pana in 93 te bucurai de Gopher.

Sa te numesc prost nu e nici jignire si nici expresie vulgara. Este doar o constatare si anume bazata pe cum te-ai prezentat.

Apropo, daca nu crezi cat de "superilegal" e acest site, poti fi si tu in curand invitat ca si martor pt. audieri. Lista fraierilor care si-au facut cont platit e deja gata. Dar poti si tu fi identificat, nu este chiar asa greu.

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...