Sari la conținut

Lady Luiza dominare Titan 0727211436


Postări Recomandate

am corupt o maseuza sa imi faca dominare.

am inceput conversatiile dupa ce am vazut topicul din sectiunea masaj si am intrat in vorba cu ea. am intrebat-o daca i-ar placea niste chestii si mi-a zis ca nu are experiente de genul dar i-ar placea sa incerce ca i se par niste provocari. ca sa fie mai clar ce vreau i-am dat niste linkuri de vizionat si am cazut de acord ca le vom incerca impreuna, cu mentiunea ca nu a mai facut niciodata, deci e incepatoare la asa ceva, eu fiind primul. asa ca am plecat la drum super entuziasmat ca voi incerca ceva original alaturi de cineva care nu a mai facut asta dar isi doreste.

ce-a iesit?

a iesit ce trebuia. de cand am intrat pe usa am vazut o Lady (cum isi spune si ea) foarte sexy imbracata, in lenjerie dantelata si cu sandale cu toc. pedichiura fresh. am intrat, am sarutat picioarele si , cum stabilisem, sampania aurie si calduta ma astepta la usa, intr-un pahar. data viitoare mi-a promis ca imi da sa gust direct de la sursa, abia astept. am degustat-o si m-am dus la dus. are o oglinda pe perete care iti da voie sa o vezi in camera si deasemenea sa o vezi din camera cand e ea la dus. cand am iesit din camera straponul era deja pregatit si eu eram super excitat. m-a calcat cu picioarele, le-am sarutat, mangaiat, masat, etc.am incercat si un facesitting. am dat limbi la comanda pana la orgasm, am fost penetrat, am fost palmuit, scuipat, umilit, asa cum am cerut. apoi m-am lasat pe mainile ei. mi-a tras-o pe la spate in timp ce eu mi-o frecam si sub cele 10 numere descrescatoare la 0 mi-am dat drumul intr-un orgasm exploziv memorabil. pe mine m-a prins, pentru mine e acum stapana mea, sunt sclavul ei. sedinta 300 ron. metoda de contact whatsapp 0727 211 436 unde am discutat toate detaliile despre cum sa fie actiunea. nu stiu daca a fost intradevar incepatoare sau prima sedinta dar a fost foarte bine pt prima noastra intalnire. vor urma multe de acum incolo. multumesc Luiza, stapana mea veritabila!

  • Haha 1
Link spre comentariu
4 hours ago, tudor1 said:

:)))) 

Aha... incepatoare intr-ale dominarii, nu a mai facut asta niciodata, dar fata avea un strapon gata pregatit pentru tine...

am strapon si jucarii in locatie pentru ca lucrez cu Lia si Randunica. deci sunt multe jucarii pe aici.

Buna tuturor!

in primul rand multumesc pentru recenzie. am primit ff multe mesaje din partea voastra si apreciez interesul. Multora nu stiu ce sa va raspund pentru ca nu am experienta si multi termeni imi sunt necunoscuti. Asa ca, daca aveti destula dorinta sa ne cunoastem si vedem o sa gasim o cale cu siguranta.

Nu ma apuc sa scriu o lista de servicii cum probabil sunteti obisnuiti de la fetele care au experienta in  domeniu. Eu va indemn ca atunci cand imi scrieti sa incepeti cu dorintele voastre, eventual cu o descriere sau ceva video daca e ceva mai special si va spun daca imi place si mie sau daca simt ca ma depaseste situatia. Momentan sunt deschisa desi au fost cereri care mi s-au parut mult peste nivelul meu de obisnuinta (ca sa nu zic incredibile cereri). Ma gasiti in locatia din Titan zilnic dupa ora 14 pana la 20 00. raspund doar pe whatsapp si va astept mesajele cu placere. Momentan nu am poze, mi-a promis Irina ca zilele astea isi face timp si ma ajuta cu un set si atunci promit ca le pun si la stare si vi le ofer si in privat. Pana atunci ramane sa incercati vizite pe neve sau sa mai aveti ceva rabdare. multumesc tuturor!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 3 ore, tudor1 a spus:

Okay, buna explicatia, se accepta ;)

Alt comentariu foarte tare :))) "buna explicatia, se accepta" :)))

Intrebarea nu era de unde are strap-on, asta era clar. Intrebarea era cum de s-a descurcat asa de bine fara experienta; inseamna ca are inclinatii (sau a invatat-o Randunica si altceva nu doar masaj :) )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...