Sari la conținut

Belle-0761367099


JustJ

Postări Recomandate

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Baieti,un lucru va zic. Nu va puteti comporta cu toata lumea la fel si cu asta am spus totul. Zi frumoasa tuturor!!🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 10 ore, falco a spus:

Salutare!

 Am vizitat-o zilele acestea pe Belle si va voi relata cele intamplate!

Stabilim intalnirea si comunicam prin whatsup pana in fata blocului!

Locatia este pe Gheorghe Lazar 34 la parter. Ap cu o camera frumusel si curat! Fata este cea din poze si amabila! Ma invita inauntru si imi spune ce ,"eu nu grabesc clientii" si ma invita la un pahar cu suc! Povestim cam 10 min si merg sa ma igienizes. Intram in camera si incepe cu un oral placut apoi cer poz 69 .Dupa 1 min imi spune ca nu i place ca are sechele de la un client care a muscat-o si nu se simte confortabil! Bine ,ok continuam cu oral punem caciulita si o invit deasupra. Se aseaza peste mine si imi spune "NU MAI BINE IEI O ORA CA E IMEDIAT FIX"!!! DECI ,ea nu grabeste clientii! 😡Am reusit sa ejaculez in cateva minute si am zabovit 1 min pe pat! Imediat mi a atras atentia ca are un client afara care asteapta si daca pot sa ma grabesc!!!!😡

M am uitat la ceas si am stat 33 de minute!

Note:

Locatie9

Gfe 6 (primea 9 daca nu ma grabea)

On  7,5 (cu incercari de deep)

Np 8 

Trageti si voi concluzii si decideti rational!

Va doresc tuturor doar experiente reusite!

Sunt fete chiar dragute si au meniul 15 min=100 lei, 25-30 min=150 lei...In momentul in care stai 10 minute la discutii, dezbracat de haine+dus inca 5 minute deja sunt 15 minute...Cateva ptr un strip +preludiu in camera si pentru actul in sine cat timp sa acorde fata respectiva? Mai ales la o prima intalnire chiar daca vrei sa o cunosti, nu intinzi coarda prea mult luand o tura si ducandu te atunci lejer spre 45 minute chiar 50 de min daca faci si al doilea dus si nu vrei sa pleci acasa la sotie cu miros de piele fina de caprioara...N o cunosc pe fata si nu vreau sa o luati ca pe o rautate dar sunt oameni care vin pregatiti de acasa, spalati, stau efectiv 25 de minute in pat cu o fata, nu au nevoie de baie si tigara, plec multumiti acasa si altii cu 40 minute petrecute la o fata carora le place socializareasi platind doar ptr o tura pleaca nesatisfacuti pe deplin...Sa n o luati in nume de rau dar si fetele isi creioneaza un anumit program si un target ptr ziua respectiva. Cu siguranta nu era nimeni afara care astepta dupa tine si eu am intalnit fete cu ani in urma care ziceau "hai repede ca vine proprietarul si trebuie sa i platesc chiria" Ce sa faci atunci? Sa n o incurci, te imbraci vioi si nu i mai calci pragul never...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
1 minute ago, highheels72 said:

Sunt fete chiar dragute si au meniul 15 min=100 lei, 25-30 min=150 lei...In momentul in care stai 10 minute la discutii, dezbracat de haine+dus inca 5 minute deja sunt 15 minute...Cateva ptr un strip +preludiu in camera si pentru actul in sine cat timp sa acorde fata respectiva? Mai ales la o prima intalnire chiar daca vrei sa o cunosti, nu intinzi coarda prea mult luand o tura si ducandu te atunci lejer spre 45 minute chiar 50 de min daca faci si al doilea dus si nu vrei sa pleci acasa la sotie cu miros de piele fina de caprioara...N o cunosc pe fata si nu vreau sa o luati ca pe o rautate dar sunt oameni care vin pregatiti de acasa, spalati, stau efectiv 25 de minute in pat cu o fata, nu au nevoie de baie si tigara, plec multumiti acasa si altii cu 40 minute petrecute la o fata carora le place socializareasi platind doar ptr o tura pleaca nesatisfacuti pe deplin...Sa n o luati in nume de rau dar si fetele isi creioneaza un anumit program si un target ptr ziua respectiva. Cu siguranta nu era nimeni afara care astepta dupa tine si eu am intalnit fete cu ani in urma care ziceau "hai repede ca vine proprietarul si trebuie sa i platesc chiria" Ce sa faci atunci? Sa n o incurci, te imbraci vioi si nu i mai calci pragul never...

Multumesc frumos!! Asta spune totul!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
6 minutes ago, highheels72 said:

Sunt fete chiar dragute si au meniul 15 min=100 lei, 25-30 min=150 lei...In momentul in care stai 10 minute la discutii, dezbracat de haine+dus inca 5 minute deja sunt 15 minute...Cateva ptr un strip +preludiu in camera si pentru actul in sine cat timp sa acorde fata respectiva? Mai ales la o prima intalnire chiar daca vrei sa o cunosti, nu intinzi coarda prea mult luand o tura si ducandu te atunci lejer spre 45 minute chiar 50 de min daca faci si al doilea dus si nu vrei sa pleci acasa la sotie cu miros de piele fina de caprioara...N o cunosc pe fata si nu vreau sa o luati ca pe o rautate dar sunt oameni care vin pregatiti de acasa, spalati, stau efectiv 25 de minute in pat cu o fata, nu au nevoie de baie si tigara, plec multumiti acasa si altii cu 40 minute petrecute la o fata carora le place socializareasi platind doar ptr o tura pleaca nesatisfacuti pe deplin...Sa n o luati in nume de rau dar si fetele isi creioneaza un anumit program si un target ptr ziua respectiva. Cu siguranta nu era nimeni afara care astepta dupa tine si eu am intalnit fete cu ani in urma care ziceau "hai repede ca vine proprietarul si trebuie sa i platesc chiria" Ce sa faci atunci? Sa n o incurci, te imbraci vioi si nu i mai calci pragul never...

Nu este vorba de rautate baieti...este vorba de bun simt!

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 30 minute, highheels72 a spus:

Sunt fete chiar dragute si au meniul 15 min=100 lei, 25-30 min=150 lei...In momentul in care stai 10 minute la discutii, dezbracat de haine+dus inca 5 minute deja sunt 15 minute...Cateva ptr un strip +preludiu in camera si pentru actul in sine cat timp sa acorde fata respectiva? Mai ales la o prima intalnire chiar daca vrei sa o cunosti, nu intinzi coarda prea mult luand o tura si ducandu te atunci lejer spre 45 minute chiar 50 de min daca faci si al doilea dus si nu vrei sa pleci acasa la sotie cu miros de piele fina de caprioara...N o cunosc pe fata si nu vreau sa o luati ca pe o rautate dar sunt oameni care vin pregatiti de acasa, spalati, stau efectiv 25 de minute in pat cu o fata, nu au nevoie de baie si tigara, plec multumiti acasa si altii cu 40 minute petrecute la o fata carora le place socializareasi platind doar ptr o tura pleaca nesatisfacuti pe deplin...Sa n o luati in nume de rau dar si fetele isi creioneaza un anumit program si un target ptr ziua respectiva. Cu siguranta nu era nimeni afara care astepta dupa tine si eu am intalnit fete cu ani in urma care ziceau "hai repede ca vine proprietarul si trebuie sa i platesc chiria" Ce sa faci atunci? Sa n o incurci, te imbraci vioi si nu i mai calci pragul never...

Tu nu zici rau dar…daca tu incepi intalnirea cu : eu nu grabesc clientii hai sa stam un pic la povesti, asta iti da de inteles ca ea vrea, ca socializarea aia ii o dorinta reciproca. Daca dupa iti spune sa iei o ora ca nu ai timp… nu e ok! 
Din ce explica colegul nostru daca e asa cum zice @JustJ ar trebui sa invete ceva.. 

daca colegul a omis sa zica ceva are libertate sa spuna ea tot adevarul..

33 de minute si baiatul era afara.. is altii care stau 20, deci daca treci cu 5 min peste e mare problema?

si nu zic asta sa ma iau de @JustJ, chiar deloc, ca parul ei ma atrage sa merg sa o vizitez😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Nu imi place sa comentez la lucruri negative si asta este pentru ultima oara cand o fac…dar fiecare e in felul lui,te comporti cu toti oamenii altfel,nu are cum sa fie totul la fel. Cine doreste sa vina vine cine nu mai sunt si alte fete.Be positive🤗🤗. Ii multumesc si domnului ptr recenzie,este fix doar punctul lui de vedere😊

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 50 minute, JustJ a spus:

Nu imi place sa comentez la lucruri negative si asta este pentru ultima oara cand o fac…dar fiecare e in felul lui,te comporti cu toti oamenii altfel,nu are cum sa fie totul la fel. Cine doreste sa vina vine cine nu mai sunt si alte fete.Be positive🤗🤗. Ii multumesc si domnului ptr recenzie,este fix doar punctul lui de vedere😊

Pai nici indiferenta nu ajuta, sa te faci ca ploua. El si-a spus punctul lui de vedere si tu ar fi bine sa il spui pe a-l tau😏

ca sa putem sa ne facem o idee echilibrata

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Puteti sa va faceti o idee echilibrata atunci cand întâlniți persoana, nu atunci cand cititi cum este.

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 2 minute, JustJ a spus:

Puteti sa va faceti o idee echilibrata atunci cand întâlniți persoana, nu atunci cand cititi cum este.

Poti sa iti faci o idee echilibrata atunci cand vezi si sau auzi ambele parti, ceea ce tu nu vrei sa ne oferi. 
parerea ta conteaza😏ptr o idee echilibrata

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 10 ore, playfuldave a spus:

😒 no OWO ..

L'hai conosciuta ho te la tolto dal primo squillo? 🤔

È un sevizio che interessa anche me...vedo che Falco, oltre che dice il contrario lo ha quasi pregiato...il bbj 💁🏾‍♂️

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
14 hours ago, farafiltre said:

L'hai conosciuta ho te la tolto dal primo squillo? 🤔

È un sevizio che interessa anche me...vedo che Falco, oltre che dice il contrario lo ha quasi pregiato...il bbj 💁🏾‍♂️

Ha detto che non pratica owo con un messaggio WhatsApp.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Astazi am ajuns si eu la Belle ("nume de scena" - vorba ei). Cum apartamentul unde sta nu are scena, noi ne-am dat in spectacol in pat... care e confortabil, curat si NU scartzaie!

Normal ca am fost atras de faptul ca ofera sex anal...

Metoda de contact: SMS. Poate o sa-mi creasca nasul , dar am sustzinut (sus si tare), atat in mesaje cat si la fatza locului, ca am aflat de ea din Publi24. Daca citeste, ma injura... sau rade! Am aflat informatzii legate de tarife, locatzie, servicii si mi-am facut o programare de o ora.

Ca veni vorba, raportul servicii/pretz eu il apreciez la nota 8.0! Nu e vorba de calitatea serviciilor, ci de faptul ca lista e cam scurta iar pretzul ceva mai ridicat decat piatza.

Dar mai bine sa pun putzina ordine in recenzia asta...

Am ajuns la fatza locului, iar dupa usa, fata din poze (parca putzin mai inchisa la ten in realitate). Dragutza, vioaie, volubila... pe la 1.60-1.65m... nu stiu daca am apreciat corect, ca eram mai mult cu ochii pe fundul ei, care arata TARE BINE! Corpul e tanar, tonifiat, sanii mici spre medii (cupa B?)... piesa de rezistentza fiind (in ochii mei) fundul, care arata TARE BINE!

Deci am intrat, am dat banu': RON 400.00, pentru o ora, cu sex anal (care e taxat cu RON 100.00... cine nu e interesat, economiseste). Am mers la dus, am venit de la dus... cum ma invarteam prin apartament, tot cu mainile pe curu' ei eram... care arata TARE BINE! Chiar i-am si zis: "Ce cur buna de pula ai!"

Ajungem in camera, ea ajunge in pat, pe coate si genunchi, cu curu' ala misto spre tavan... asta da priveliste! Bag nasu', curata, epilata... dau niste limbi, masez pe la pizda si cur... am fost rugat sa nu bag degetele. Ajung si eu in pat, pune guma si trece la OP... pula era deja ca parul si eu faceam filme in minte cu curu' ala... care arata TARE BINE! Asa ca am oprit-o de la "proba orala" si i-am zis sa treaca la "proba practica"! Prima pozitie la NP a fost calare pe mine, cu sanii in fatza nasului meu, sa-i sarut si sa-i mangai. Ar fi fost MULT mai excitant daca ne puteam saruta, dar asta nu e in "meniu"... "de la gat in jos", mi s-a spus. A schimbat pozitia si a fost o premiera pentru mine... s-a pus in patru labe, cu spatele spre mine, intre picioarele mele, departate... apoi a coborat fundul pana a intrat pula-n in pizda! Interesanta pozitia, iar privelistea SUPER, mai ales cand am prins-o de buci si i-am admirat curu'... asa ca n-am rezistat mult si am cerut anal.

Am incercat/schimbat cateva pozitii, pana am convenit ca cel mai usor intra daca ea sta pe spate, cu o perna sub cur, iar eu in  genunchi intre picoarele ei. Am mai pus lubrifiant (l-am aplicat eu la fundul ei si m-am jucat cu un deget pana intra usor si adanc), apoi am penetrat-o, lent, cu grija. Dupa cateva miscari incete, am crescut treptat ritmul, amandoi, pana am ajuns la o ejaculare intensa.

Igienizare (la baie) amandoi, un pahar cu apa si... runda doi.

OP+NP = ejaculare. N-a mai fost asa intens si probabil ca nici nu mai incercam runda doi daca stiam ca nu se mai ofera anal. E drept ca nu am insistat... m-a facut sa ma simt foarte bine la prima runda, asa ca am fost multzumit!

Inca un dus, echiparea si la revedere!

 Concluzie: eu as mai merge la ea, dar a zis ca mai sta doar cateva zile si pleaca... nu stie cand se intoarce.

Sa dam si niste note:

- locatia: 8.5 - apartament renovat (in bloc vechi), curat in casa peste tot, baia utilata... locuri de parcare, banuiesc ca e functzie de ora sau noroc!

- fata (aspect): 9.0 - opinia mea, deci e subiectiva

- fata (atitudine): 9.0 - zambeste, e vioaie, se implica

- OP: 8.0 - am avut parte de mai bun si e si protejat (eu prefer ne-)

- NP: 8.5 - se simte ca e tanara, energica... plus am avut parte de o pozitie in premiera (poate unii stitzi, dar eu cam sar peste "sex normal", trecand de la oral direct la anal... in cazul asta, chiar a fost bine)

- AP: 9.0 - slabiciunea (nebunia) mea!

Per ansamblu, o experientza placuta, pe care as mai repeta-o!

 

  • Like 8
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
10 hours ago, danp123 said:

Astazi am ajuns si eu la Belle ("nume de scena" - vorba ei). Cum apartamentul unde sta nu are scena, noi ne-am dat in spectacol in pat... care e confortabil, curat si NU scartzaie!

Normal ca am fost atras de faptul ca ofera sex anal...

Metoda de contact: SMS. Poate o sa-mi creasca nasul , dar am sustzinut (sus si tare), atat in mesaje cat si la fatza locului, ca am aflat de ea din Publi24. Daca citeste, ma injura... sau rade! Am aflat informatzii legate de tarife, locatzie, servicii si mi-am facut o programare de o ora.

Ca veni vorba, raportul servicii/pretz eu il apreciez la nota 8.0! Nu e vorba de calitatea serviciilor, ci de faptul ca lista e cam scurta iar pretzul ceva mai ridicat decat piatza.

Dar mai bine sa pun putzina ordine in recenzia asta...

Am ajuns la fatza locului, iar dupa usa, fata din poze (parca putzin mai inchisa la ten in realitate). Dragutza, vioaie, volubila... pe la 1.60-1.65m... nu stiu daca am apreciat corect, ca eram mai mult cu ochii pe fundul ei, care arata TARE BINE! Corpul e tanar, tonifiat, sanii mici spre medii (cupa B?)... piesa de rezistentza fiind (in ochii mei) fundul, care arata TARE BINE!

Deci am intrat, am dat banu': RON 400.00, pentru o ora, cu sex anal (care e taxat cu RON 100.00... cine nu e interesat, economiseste). Am mers la dus, am venit de la dus... cum ma invarteam prin apartament, tot cu mainile pe curu' ei eram... care arata TARE BINE! Chiar i-am si zis: "Ce cur buna de pula ai!"

Ajungem in camera, ea ajunge in pat, pe coate si genunchi, cu curu' ala misto spre tavan... asta da priveliste! Bag nasu', curata, epilata... dau niste limbi, masez pe la pizda si cur... am fost rugat sa nu bag degetele. Ajung si eu in pat, pune guma si trece la OP... pula era deja ca parul si eu faceam filme in minte cu curu' ala... care arata TARE BINE! Asa ca am oprit-o de la "proba orala" si i-am zis sa treaca la "proba practica"! Prima pozitie la NP a fost calare pe mine, cu sanii in fatza nasului meu, sa-i sarut si sa-i mangai. Ar fi fost MULT mai excitant daca ne puteam saruta, dar asta nu e in "meniu"... "de la gat in jos", mi s-a spus. A schimbat pozitia si a fost o premiera pentru mine... s-a pus in patru labe, cu spatele spre mine, intre picioarele mele, departate... apoi a coborat fundul pana a intrat pula-n in pizda! Interesanta pozitia, iar privelistea SUPER, mai ales cand am prins-o de buci si i-am admirat curu'... asa ca n-am rezistat mult si am cerut anal.

Am incercat/schimbat cateva pozitii, pana am convenit ca cel mai usor intra daca ea sta pe spate, cu o perna sub cur, iar eu in  genunchi intre picoarele ei. Am mai pus lubrifiant (l-am aplicat eu la fundul ei si m-am jucat cu un deget pana intra usor si adanc), apoi am penetrat-o, lent, cu grija. Dupa cateva miscari incete, am crescut treptat ritmul, amandoi, pana am ajuns la o ejaculare intensa.

Igienizare (la baie) amandoi, un pahar cu apa si... runda doi.

OP+NP = ejaculare. N-a mai fost asa intens si probabil ca nici nu mai incercam runda doi daca stiam ca nu se mai ofera anal. E drept ca nu am insistat... m-a facut sa ma simt foarte bine la prima runda, asa ca am fost multzumit!

Inca un dus, echiparea si la revedere!

 Concluzie: eu as mai merge la ea, dar a zis ca mai sta doar cateva zile si pleaca... nu stie cand se intoarce.

Sa dam si niste note:

- locatia: 8.5 - apartament renovat (in bloc vechi), curat in casa peste tot, baia utilata... locuri de parcare, banuiesc ca e functzie de ora sau noroc!

- fata (aspect): 9.0 - opinia mea, deci e subiectiva

- fata (atitudine): 9.0 - zambeste, e vioaie, se implica

- OP: 8.0 - am avut parte de mai bun si e si protejat (eu prefer ne-)

- NP: 8.5 - se simte ca e tanara, energica... plus am avut parte de o pozitie in premiera (poate unii stitzi, dar eu cam sar peste "sex normal", trecand de la oral direct la anal... in cazul asta, chiar a fost bine)

- AP: 9.0 - slabiciunea (nebunia) mea!

Per ansamblu, o experientza placuta, pe care as mai repeta-o!

 

Te pup si ma bucur ca am fost o companie placuta!🤗🥰🥰

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună ziua,

Vineri am decis sa o cunosc pe Belle , am contactat-o prin sms unde am stabilit toate detaliile. Locație undeva pe Circuvalatiunii întrare în bloc asa mai prin dos dar a fost ok.

Am fost întimpinat de o puștoaică simpatica tunsa scurt cu un corp bine conturat. 

Am fost servit cu un pahar de apa, am convenit ca stau o finalizare și mi s-a sugerat la fata locului dacă vreau ON mai trebuie sa plasez 50 lei. Deci practic 150 e doar cu OP. Dacă vrei ON 200 finalizarea  .Observ ca deja a devenit o practica la domnișoarele astea sa ne fenteze cu practica asta. I-am înmânat 200 de Ron apoi am trecut la dus.

Am revenit direct în camera unde am fost așteptat de ea , am trecut direct pe pat la ON , ON fără atenție la zonele adiacente etc.....

Am pus protexul apoi am cerut sa vine pe mine , putulica faina strâmtă o poți simții tare bine , drept urmare am și explodat rapid .

Per ansamblu o noua bifa pentru mine .

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
On 9/19/2022 at 8:47 AM, sange_latin said:

Bună ziua,

Vineri am decis sa o cunosc pe Belle , am contactat-o prin sms unde am stabilit toate detaliile. Locație undeva pe Circuvalatiunii întrare în bloc asa mai prin dos dar a fost ok.

Am fost întimpinat de o puștoaică simpatica tunsa scurt cu un corp bine conturat. 

Am fost servit cu un pahar de apa, am convenit ca stau o finalizare și mi s-a sugerat la fata locului dacă vreau ON mai trebuie sa plasez 50 lei. Deci practic 150 e doar cu OP. Dacă vrei ON 200 finalizarea  .Observ ca deja a devenit o practica la domnișoarele astea sa ne fenteze cu practica asta. I-am înmânat 200 de Ron apoi am trecut la dus.

Am revenit direct în camera unde am fost așteptat de ea , am trecut direct pe pat la ON , ON fără atenție la zonele adiacente etc.....

Am pus protexul apoi am cerut sa vine pe mine , putulica faina strâmtă o poți simții tare bine , drept urmare am și explodat rapid .

Per ansamblu o noua bifa pentru mine .

Da da, prinde contur șmecheria asta cu 50+ la ON, am mai pățit și deja e penibil la tel e una la fata locului hop! alta poveste

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna guyss. De maine voi activa din nou in Timisoara dupa ora 14❤️🤗

Va astept sa facem programari💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

An nou fericit,dragii mei!! Multa sanatate,iubire si indeplinirea tuturor dorintelor!!🤗🤗🥰

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata frumoasa scumpilor 🤗 Imi place cum rezonam impreuna si este mereu o placere sa va (re)intalnesc domnii mei. M am decis sa va (re)vizitez pe data de 03.02 pana pe 08.02🥰

 Pana atunci va doresc zile frumoase😊

Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0
24 minutes ago, JustJ said:

Buna dimineata frumoasa scumpilor 🤗 Imi place cum rezonam impreuna si este mereu o placere sa va (re)intalnesc domnii mei. M am decis sa va (re)vizitez pe data de 03.02 pana pe 08.02🥰

 Pana atunci va doresc zile frumoase😊

In semnatura scrie: Fii un gentleman.

O sa ti fac o vizita pt ca m ai facut curios.

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
54 minutes ago, alexlakers0 said:

In semnatura scrie: Fii un gentleman.

Pe baza acelui considerent, eu m-am autoexclus din start 🥺

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
acum 4 ore, danp123 a spus:

Buna dimineata,@DoarJ! Sex anal nu mai oferi?!

Buna,momentan nu mai practic. Anunt cand o v-oi face din nou🤗

  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
1 hour ago, Cozonac7 said:

Pe baza acelui considerent, eu m-am autoexclus din start 🥺

Fiecare cu ce i place 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...